Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Balanční deska

Balanční deska

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

kotry muž 30.11.2009 15:17:19

Dobrý den, jsem po úrazu kotníku(přetrhané vazy) a nedávno uraz kolene (namožené vazy a nějáké tělísko…), hledal jsem nějáké cviky na posílení vazů a bylo mi doporučena balanční deska. Nemá s ní někdo zkušenosti, opravdu je to použitelné na posílení vazů kotníku a kolen ? (jestli to nepatří sem, tak se omlouvám)

avatar

BRED muž 01.12.2009 07:49:31

Něco málo možná tady – odkaz na příručku. Taky jsem k tomu něco na internetu hledal, ale nic kloudného jsem nenašel.

http://medicina.ronnie.cz/…-plochy.html

Motto: Kdyby byla na olympijských hrách někdy disciplína "spaní", pokusím se o zlatou. rf.
avatar

Praha-východ

Celkem 4388 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:39 (1970)
půlmaraton: 1:31:16 (1970)
maraton: 3:22:27 (1970)

Vanda žena 01.12.2009 11:07:36

ahoj, balanční pomůcky jsou dobré na zpevnění svalového korzetu kolem postižených kloubů, kotníky, kolena atd…po úrazech mohu jen doporučit. Existují i zdravotní cviky s BOSU, které se mi zdá nejdokonalejší v tomto směru. Budu s ním také v Ondřejově cvičit skupinku, pravděpodovně od ledna:)

Motto: We are the champions, my friendwe keep on fighting till the end...
avatar

Celkem 1196,38 km
Minulý měsíc 0 km

Kateřina G. žena 28.02.2010 17:46:14

Na balanční desce (ale byla to dřevěná polokulovitá věcička – můžeš ji dát na placatou stranu a zkoušet se po ní nohama posunovat, nebo ji můžeš dát na tu kulatou stranu a nejprve s pomocí opory zkoušej vyrovnávat váhu) jsem posilovala kotník – skvělá pomůcka, pokud můžeš, sežeň si ji. Na kotníky je to příjemné posilování.

Motto: "Někdy jsem do snídaně uvěřila třeba v šest nemožností." Královna, Alenčina dobrodružství v říši divů a za zrcadlem, L. Carroll
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.