Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Koenzym Q10

Koenzym Q10

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 04.06.2006 17:42:02

Ahoj, Miloš Š. mi poradil na nepřiměřenou únavu (kombinace pohyb+práce+stres apod.) koenzym Q10 a počínaje dneškem ho začínám zkoušet. Máte prosím někdo nějakou zkušenost?

avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 155198,65 km
Minulý měsíc 799 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 04.06.2006 18:04:45

[quote=Traged]Ahoj, Miloš Š. mi poradil na nepřiměřenou únavu (kombinace pohyb+práce+stres apod.) koenzym Q10 a počínaje dneškem ho začínám zkoušet. Máte prosím někdo nějakou zkušenost?[/quote] Mohlo by to fungovat. Vzal jsem si ho zrovna dneska a běželo se mi moc dobře. Určitě to funguje, když to říká Miloš, který ho používá léta při bězích na ultra dlouhé tratě. Neberu ho ale pravidelně. Používám jej pouze při běhu delším než 20km.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Liberec, AH

trava 05.06.2006 10:57:07

JAJA vzhledem k mým zdravotním problémům a hromadě léků jsem to bral 2měsíce. Pocitově dobrý, únava dobrý, prostě dobrý. Nevím jestli to funguje jako placebo efekt, ale můžu doporučit. Lékárník /kamarád/ mi říkal že to je gut a doktor v ikemu zas' že je to na prd. a teď jak se orientovat při koupi: Q10 30mg 30tablet=1měsíc se pohybuje okolo 200Kč v Lib. hypernově v lékárně za 185,–. BACHA na tu gramáž !!! proto6e krabičky jsou si hodně podobný. Měl jsem to od Pharma Nord – nevýrazná bílá placatá krabička. Viděl jsem ji v MB v Olympii v lékárně, ale dej si bacha na tu gramáž.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.