Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest chodidel a pat

Bolest chodidel a pat

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Bílina

Celkem 438 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:55:39 (2011)

bennca žena 16.09.2009 07:40:22

Běhám asi 3 měsíce, ale spíš jen tak 3×-4× týdně výklus tak 5km… Před 2. dny jsem po rozklusání a rozcvičení (protažení a tak..) běžela 5km celkem svižně… Večer mě začalo bolet levé chodidlo a druhý den ráno i pravé chodidlo… Ta bolest trvá už 2 dny a na nohy si nemohu pořádně ani stoupnout… Poradíte mi, co to může být a jak tomu příště zabránit?? Boty mám myslím celkem kvalitní.

avatar

Slavkov u B.

Celkem 2724 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:21 (2010)
půlmaraton: 2:07:00

Majka1 žena 16.09.2009 08:38:37

Zničeho nic? Nezměnila jsi styl, třeba při větší rychlosti víc přes špičky? Nebo terén? Nebo neprochladly ti ty šlapky, špatný ponožky taky udělají svoje? Možná boty nebo vložka v nich dosloužily. Já měla obdobný problém, zkoušela kde co a nakonec zjistila, že je to botama. Ale mám ploché šlapky, tak se daly nějaké trable očekávat. Trvalo pak jen pár dní než to odešlo, ale rozhodně to nešlo natvrdo rozchodit. Prohřívala jsem, mazala opatrně rozhýbávala, ale ne přes bolest a držela 2 dny v co největším klidu. Ale ztratilo se to úplně až po výměně bot. Od té doby nic, ale jsem ve střehu, bylo to fakt k nechození. Ale to je možná úplně jiný případ, třeba jsou to nějaké křeče z nedostatku hořčíku.

Motto: Bože, dej mi víc trpělivosti, ale prosím tě hned!
avatar

Bílina

Celkem 438 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:55:39 (2011)

bennca žena 16.09.2009 11:22:29

Moc děkuji za rady… Možná jsem trošku změnila styl běhu, protože jsem nikdy neběhala a teď si myslím, že ten styl už trošku vylepšuju, tak možná to bude i tím :-)) Ale asi taky popřemýšlím o nových botech! Děkuju!

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.