Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » L-carnitin, lecitin, BCAA a takovyhle dalsi veci

L-carnitin, lecitin, BCAA a takovyhle dalsi veci

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 27.05.2006 12:59:28

Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli tyto pripravky jsou opravdu k necemu dulezite, nebo je to jenom takova, ne moc nutna nastavba. Protoze uz z principu do sebe nechcu cpat bobulky:). A jestli jsou tyto pripravky k necemu dobre, tak jestli se nedaji z vetsi casti nahradit nejakym chutnym jidle. Pro doplneni zacinam trenovat na PIM 2007 (letos to neslo protoze od listopadu jsem byl do dubna neschopen pohybu), takze me zajima jestli je nutny pouzivat tyhle doplnky stravy uz pri treninku, nebo pri intenzivnim treninku a nebo jenom pred, pri a po zavode. DIKY ZA ODPOVED

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

Kroměříž

Celkem 75 km
Minulý měsíc 0 km

Zotz muž 30.09.2006 16:55:33

BCAA jsou důležité jedině tehdy, když běháš a nechceš ztratit svalovou hmotu. V podstatě pokud nechceš dělat nic jiného, tak k ničemu. Carnitin je především rozporuplný ( měl by pomáhat shazovat tuky, ale né vždy a né u všech tohle bylo prokázáno ) a lecitin též nepotřebný.

avatar

Sedlčany, Praha 3 - Vinohrady

Celkem 8264 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:36:09 (2009)
půlmaraton: 1:26:09 (2008)

Oslík muž 30.09.2006 23:00:26

Pokud vím, nikdy jsem nic takového nekonzumoval a zatím to nehodlám měnit… Podle mě stačí vitamín C, sem tam trochu vápníku na kosti a hlavně pestrou stravu… :-) Ale nevím, v tomto se tak nevyznám.

Motto: Už nemůžeš? Tak musíš!
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 02.10.2006 08:36:47

Skusil som vsetky vymenovane a mam ok referencie. BCAA mi skutocne pomaha s regeneraciou- mensiu davku pred tazsim treningom, plnu po treningu. Nenahradi to spravnu vyzivu, ale ked uz tu mas vymaknutu, tak pomoze. L-Carnitin nema az taky radikalny ucinok, ale pri dlhodobejsom pouzivani, som necitil az tak unavu a vycerpanie pri dlhych behoch a dlhych tempovych usekoch. Lecithin je dobry na ochranu pecene (jater), mozgu… naviac obsahuje tiez aminokyseliny- ziaden pocitovy ucinok, ale asi funguje. Odporucam ho brat, ak beries lieky, ci mas velky stres. Inak si myslim, ze zdrava strava je na 1. mieste a potom az doplnky. Pre vrcholovych sportovcov je to absolutne nevyhnutne (obavam sa, ze aj doping, aby im telo vobec drzalo dohromady- to uz vsak nema so sportom pre zdravie nic spolocne).

avatar

Praha 9

Celkem 30689 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:21 (2012)
půlmaraton: 1:14:39 (2014)
maraton: 2:40:34 (2012)

Lubos M muž 07.10.2006 23:01:46

pokud se připravuji na důležitý maraton(delší triatlon) a trénuji víc jak 10 hodin týdně tak používám BCAA s L carnitinem a moje zkušenost je jen ta nejlepší, rychleji regeneruji a nemusím tolik jíst

Motto: Když někdo padá z velmi vysokého útesu,není šťasten, dokud nedopadne na zem.
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.