Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » taping, tapovani

taping, tapovani

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 255 km
Minulý měsíc 0 km

Jana žena 04.04.2009 10:50:48

Ahoj,

rada bych se zaptala, zda mate nekdo osobni zkusenosti s tapovanim slach, kolen etc. Technika pusobi prekvapive jednoduse a prakticky umoznuje sportovat i v obdobi, kdy bezna bezecka zraneni jako problemy se achillovkou, koleny, holenemi… vyzaduji klid. Na www.runnersworld.com je mozne najit i konkretni priklady tapovani. Zajimalo by me, jak je to ucinne, kde se tomu lze naucit, jaka to ma omezeni, jake pouzivat pasky a kde je sehnat apod.

Jana

avatar

Srbsko

Celkem 5688 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:16 (2009)
půlmaraton: 1:24:43 (2009)
maraton: 3:07:44 (2010)

Had muž 06.04.2009 08:11:24

Ahoj, tapovaní kolen používám na maraton a musím říct, že se mi to osvědčilo. Sice to k trenkám vypadá dost šíleně, ale meměl jsem s pak s koleny pak problém. Spíš je problém sehnat dobrou tapovací pásku, která by byla spoň trošku pružná a u nás chlapů to znamená oholit si nohy, když se tapují kolena, aby to drželo. Jinak to skvěle funguje i na prsty (používám to občas při lezení, když se mi povede něco si natáhnout). A i kotník je pohodlnější do boty zatapovat, než se trápit s obinadlem. Takže celkově za sebe můžu říct, že tapování ano. Jenom to chce zvolit správnou šířku pásky ale to ti ve zdravotnických potřebách poradí. A když si zadáš do vyhledávače technika tapování, najdeš i návody, jak na to. Had

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.