Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Co jíst po běhu, abych ztloustl?

Co jíst po běhu, abych ztloustl?

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

:.Dragunov.: muž 25.03.2009 00:03:00

Ahoj je me 17let a jsem na muj vek pomerne dost hubeny… Vazim kolem 58kg… S behanim chci teprve zacit…Chci behat spis jen protoze nedelam zadny sport a behani se me celkem zamlouva… Samozrejme si chci zvysit fyzicku ale nechci vybehat i dalsi kila :) Proto se chci zeptat co by jste me doporucovali si davat po kazdem behu (nebo i pred behem) na jidlo abych nehubl ale spis trochu pribiral na vaze… Diky moc za odpovedi…

avatar

Brno

Celkem 20390,9 km
Minulý měsíc 131,9 km
10 km: 0:42:31 (2011)
půlmaraton: 1:38:10 (2010)
maraton: 3:56:28 (2011)

hugo muž 25.03.2009 04:08:11

A kolik měříš?

IMHO běh není na nabírání hmotnosti moc dobrý, asi bych doporučil navštěvovat i posilku.

Motto: „Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“ Antoine de Saint-Exupéry
avatar

gabordan muž 25.03.2009 11:35:09

Ráno dej Pelupu od Penca (komplexní výživa) a po běhání zařaď nějakej gainer. Osvědčený je Magnus. Tohle doporučuji ektomorfovým typům a vždy to zabralo.

avatar

Celkem 202 km
Minulý měsíc 0 km

Jarack muž 05.05.2009 16:21:56

Ahoj, já jsem začal jíst hodně tučné věci(slaninu, nakládaný hermelín, krkovičku, vejce a ostatní sýry) a během cca roku a půl jsem nabral 12kg, akorát to teď budu muset vyštípat.

Motto: Ryba plave, pták lítá a člověk běhá..
avatar

BRED muž 06.05.2009 08:12:56

Vzhledem k tomu, že je ti 17 let a asi nevyděláváš, tak bude pro tebe těžší si koupit amina nebo gainer. Dá se to „částečně“ nahradit kvalitní stravou. Podívej se na www.f-sport.cz . Je to docela kvalitní stránka pro kulturitiku a fitnes a tématu stravy se tam docela věnují. Určitě se to dá v rámci možností použít pro každý sport. V každém případě pro nabrání hmoty je silový sport asi zásadní.

Motto: Kdyby byla na olympijských hrách někdy disciplína "spaní", pokusím se o zlatou. rf.
avatar

tepe žena 03.06.2009 20:58:04

Bratranci pomohlo, že jedl hodně dobrého kvalitního jídla a k tomu se hýbal (běh, fotbal, posilka). Nabral tak i svaly. Jíst více tmavé pečivo, rýži, špagety, brambory, kuře, krůtu, ryby, hovězí, jogurty, mléko, tvaroh s pažitkou (kvůli vápníku na kosti), banány, hroznové víno, jablka atp.

Nalezené položky: 6 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.