Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

HUBNU

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

amylee žena 13.03.2009 12:34:10

ahoj vsichni bezci,

s radosti se k vam jdu pridat!! :-) behala jsem driv, cca 6km, 45 min, pak jsem prestala, nevim ani proc. Docela dost jsem ztloustla za posledni 2 roky, z 55 kg mam ted 75 pri vysce 174 cm. Je to sice jeste dle BMI normal az mirna nadvaha, ale sami tusite, ze to proste neni, co to byvalo a ja bych se rada vratila na predchozi vahu, zlepsila si fyzicku, posilila svalstvo, mela zase zpatky peknou postavu… :-) Muzete mi prosim poradit, kolikrat tydne a jak dlouho behat, abych zhubla? Budu behat klidne denne, ale nevim, jestli neni lepsi mit mezitim den pauzu? A taky – je lepsi behat rano nalacno, nebo vecer a uz potom nic nejist? Budu strasne moc rada, kdyz mi poradite, nebo se pridate (pokud potrebujete:-) a muzeme se vzajeme motivovat! :-) Tesim se moc na vase tipy a pripominky. =)

Amy

avatar

Předboj

Celkem 23437,2 km
Minulý měsíc 100 km
10 km: 0:40:30 (2006)
půlmaraton: 1:35:54 (2006)
maraton: 3:21:02 (2006)

MirO muž 13.03.2009 15:11:55

Ahoj, ideální by asi bylo běhat (nebo nějak jinak sportovat) 4–5× týdně 1 hod pomalým tempem (samozřejmě dobu běhu navyšovat na tu hodinu postupně) Je celkem jedno v jakou denní dobu to bude (každému to vyhovuje jinak). Při tomhle objemu půjde určitě váha dolů.

avatar

Poděbrady

Celkem 3680 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:08 (2015)
půlmaraton: 1:44:32 (2010)
maraton: 4:14:30 (2009)

Kubacz muž 13.03.2009 18:33:38

mno, je třeba běhat min 20min, to se (co o tom vím já) začíná spalovat energie, kterou „máš uloženou“… ideálně každý den.. a pokud do toho běhu dáš časem i trochu síly, tak se efekt projevuje geometricky.. viz. moje výsledky za letošní rok… [img]http://ja­kub.lounek.sweb­.cz/090313vaha­.jpg[/img] vlevo vzdalenost jednotlivých běhů (modré), vpravo tělesná hmotnost (červené)

Ale stejně platí okřídlené „NEŽRAT“ tolik jako doposud :o) ale hlavně se neomezovat co se týče množství – stačí přizpůsobit jídelníček podle všech těch přihlouple stejnejch článků, co všichni známe.. hodně ovoce, zeleninu.. bla bla atd. Maso jsem neomezil. Omezil jsem smažený – a to cokoliv, knedlíků si nedám 5 ale jen dva a majonézu téměř nejím (chce to ale hooodně vůle :o) A jíst pořád, ale v malejch porcích – třeba i 10× denně. Po 2 týdnech ti to ani nepřijde.. a cítíš se lépe (čti: lehčeji)

Motto: Přeskoč, přelez.. nebo oběhni :)
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.