Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest levé strany chodidla...

Bolest levé strany chodidla...

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Slender muž 03.02.2009 22:47:45

Ahoj kluci…

dva roky si spokojeně kynu, běhání jsem vyměnil za kožený křeslo v kanclu a kolo za služebák…

Takže teď mám na 185 cm 110 kilo a rozhodl jsem se přestat.

Z minulosti mám naběháno jako hobbík, chodil jsem pravidelně 4–6× týdně vzdálenosti 4–10 km.

Ta bolest je naprosto nová, hlídám si kolena (rodový problémy) i ostatní klouby…

Bolí to od levé strany kontíku levé nohy, přes levou stranu chodidla, převážně horem. Je to citlivé i na tlak při masírování. Bolest končí před malíčkem.

Chodím jako chromý, kulhám, přei běhání se to se zatnutýma zubama dá vydržet. Našel jsem v lékárně půl tuby Fastumu, výsledek nula. Led – nula. Rozmasírování – nula.

Trvá to už asi třetí týden s tím, že jsem si dal asi osmidenní přestávku, ale bez výsledku.

Nenapadá někoho něco?

BTW, boty jsem měnil, stejný výsledek.

Aktuálně Adidas Boreal TR (to kožené křeslo a služebák vinou „krize“ skončily, šetřím :-) )

Moc dík za nápady, když nic, skočím k doktorovi.

Slender

avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 07.04.2009 13:39:33

Po 1/2PIMu mě bolí asi přesně totéž,nikdy dřív během tréninku ani náznak..až tak 1/2hoďky po závodě.Při chůzi už je to bez bolesti, ale na dotyk, protažení a při odrazu to bolí jak čert.Masíruju, lenošim a teď zkoušim priessnitz.Jestli jsi něco zjistil..a pomohlo ti to dej vědět.Myslim, jestli to není z kostek a obrubníků po kterých jsem běžela..ale začínám být nesvá..

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.