Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Hledám parťačku na hubnutí

Hledám parťačku na hubnutí

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Runnerka žena 09.12.2008 21:16:16

Ahoj,

poslední dobou jsem docela přibrala a nějak se ne a ne donutit začít zase jíst lépe. Hledám parťačku, která je na tom stejně, pro psychickou podporu a vzájemnou motivaci :)

Runnerka

avatar

Celkem 945 km
Minulý měsíc 0 km

Laureen žena 13.12.2008 09:46:43

Ahojky, již delší dobu se zabývám hubnutím a i když se mi už zhubnout podařilo, svého účinného režimu se stále držím, takže kdybys chtěla, mohla bych Ti třeba poradit, podpořit Tě a tak podobně. Taky mi ve zdravém stravování trochu chybí „parťák“ :-). Zatím se měj a kdybys měla zájem, napiš

avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 13.12.2008 10:42:31

Ahoj Laureen, mám pocit, že by Tvoje zkušenosti zajímaly víc lidí tady na fóru. Tak jestli je možné některé Tvé rady a zkušenosti zveřejnit, budu Ti moc vděčný… a jistě i víc lidí tady.

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

Runnerka žena 13.12.2008 13:57:19

Laureen: diky, poslala jsem Ti mail

avatar

Podivín

Celkem 867 km
Minulý měsíc 0 km

Irokezka žena 14.12.2008 13:54:48

Ahoj, přidávám se ke Kydymu. Mě už se teda taky podařilo shodit, ale ještě bych tak 6 kg potřebovala a ty už ne a ne dolů. Tak pokud by to šlo, byla bych taky ráda za každou radu nebo zkušenost.

Motto: běhám s vlky
avatar

Celkem 945 km
Minulý měsíc 0 km

Laureen žena 16.12.2008 12:15:32

Ahoj všichni, tak s podivem, po mnohých příspěvcích na tohle téma zaznamenávám, že o rady je neustálý zájem, a tak i já přispěji se svou troškou do mlýna. Je mnoho a mnoho teorií o tom, jak hubnout a žít zdravě, moje filozofie spočívá hlavně v jednoduchosti a udržitelnosti po delší dobu a v běžném životě průměrného člověka. Napíši tedy, čím se zhruba řídím já, ale mohla bych toho popsat na toto téma spoustu, a tak bych spíš postupně uvítala konktérní dotazy, na které ráda odpovím, pokud budu vědět jak. Dala jsem se cestou doplňků, zdravého jídelníčku a sportu, takže nejprve můj jídelníček. Ráno koktejl (thermo booster od NUTREND se sójovým mlékem), káva Dopoledne ovoce, jogurt Poledne normální oběd, dám si téměř cokoli, raději něco lehčího, když mám možnost tak i polévka a salát Odpoledne svačina složená hlavně z bílkovin, omezit sacharidy, takže nízkotučný sýr, šunka, jogurtový nápoj Večer malý zeleninový salát a koktejl

Do toho hodně tekutin, co nejvíce, když mám na něco chuť, dávám si malou porci ořechů, ve kterých je spoustu prospěšných látek, kousek hořké čokolády nebo pár želatinových bonbonů (ty jsou bez tuku a skvěle uspokojí mé chuťové buňky, aniž bych ohrozila postavu). Teď ke sportu, do pohybu jsem blázen, každý to nemá stejně, ale třikrát týdně běhám, někdy i víckrát, podle času, dvakrát až třikrát týdně posilka, někdy plavání, všude chodím pěšky a ve škole máme čtyři hodiny tělesné přípravy týdně. Takže pohybu až až. V době nespokojenosti jsem na 180 cm vážila 72kg, což není nadváha, ale šlo mi zejména o to, nahradit tuk svaly, což se povedlo, dokonce jsem si je i docela vyrýsovala, nejsem žádný rambo, shodila jsem na 65kg, oblečení zmenšila o dvě velikosti. Míry mám momentálně 86–62–88, v pase mi oproti dřívějšku ubylo 6cm, na což jsem asi nejvíc pyšná. Takže celý můj plán docela dobře funguje, ač je naprosto jednoduchý a pro člověka, který opravdu chce shodit i snadno dodržitelný. Nemáte hlad, cítíte se lehce a víte, že to má význam. Velkou roli přitom hraje psychika, proto nedoporučuji vážit se (to jen jednou za čas), ale spíše měřit a sledovat oblečení, nebo viditelné změny na těle. To by bylo prozatím asi všechno, vyzkoušejte a ptejte se, pokud vás něco zajímá.

avatar

Liberec

Celkem 2180 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:54:32 (2009)
půlmaraton: 1:55:58 (2009)
maraton: 4:15:31 (2009)

megatraged žena 09.02.2009 10:14:11

Nutrend funguje!Díky ti Laureen.Dávám si ho taky do sojového mléka s vanilkovou příchutí..ideální jídlo po nebo před během…nemám takovou tu „žravou“ co jsem mívala po běhu.Za leden mám 3,5kg dole a bez pocitu, že se musím přemáhat a hlídat.Mám alergii na mléčmou bílkovinu,v kok­teilu je obsažená, ale asi minimální množtsví,protože ho toleruju.Pomohla jsi mi vyřešit můj věčný problém -jak sladit čas na běhání s jídlem.Ještě jednou dík

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.