Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Nano Q10 a 3 Lignisul

Nano Q10 a 3 Lignisul

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Nymburk

10 km: 0:35:34 (2013)
půlmaraton: 1:17:42 (2013)
maraton: 2:52:11 (2012)

vichi muž 19.07.2008 08:22:11

Ahoj, nedávno mi kamarád doporučil, abych si koupil Nano Q 10 a 3 Lignisul na klouby od jedné firmy. Nemáte někdo s těmito přípravky už nějaké zkušenosti? Nechce se mi " zase" vyhazovat peníze za něco, co vůbec nepomáhá. Chtěl jsem si zajít koupit nějaké přípravky od Pangaminu, ale tímto mě celkem nahlodal a tak teď nevím. Děkuji

Motto: "Jestli už nedokážeš běžet, tak jdi.A jestli nedokážeš jít, tak se plaz.Hlavně pokračuj pořád vpřed a nevzdávej to."
avatar

Praha

Lucas muž 20.07.2008 19:10:15

Nedávno jsem měl obdobnou debatu s kamarádkou, která dělá magistru v lékarně. Přiznám se že jsem k většině těch „zázračných“ přípravků skeptický, a obzvlášť k těm, co inzerují v televizi. Dostalo se mi jednoho doporučení a nemám důvod mu nevěřit. Údajně nedávno byl do volného prodeje uvolněn přípravek, který do nedávna byl pouze na předpis, protože na rozdíl od většiny přípravků se jedná o lék, nikoliv potravinový doplněk. Jmenuje se Condrosulf 400 a je to od nějakého švýcarského výrobce. Doporučila mi koupit dvě balení (jedno obsahuje 60 tablet). První brát 2× denně 2 tablety a následně druhé balení 2× denně 1 tabletu. Nemá cenu to prý brát pořád ale tuto „kůru“ zopakovat tak 2× do roka. Jakmile doberu nějaké gelatinové tablety co mám doma, tak to zkusím.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.