Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Stereoidy

Stereoidy

Nalezené položky: 22 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 01.09.2005 13:02:03

Ha to jsem vas vydesil tim nazvem co? :o)

Ne nebojte nic neberu. Premyslel jsem poze o nabrani svalove hmoty.. ale prirozenejsi cestou. Myslite ze prostym plavanim a behanim obalim sve rachiticke telicko nejakym svalem? Co by clovek mel jist a pit aby nabral nejakou tu spravnou hmotu? Nejde me o to byt nejaky kulturista…

Jite nekdo nejake specielni potravinove doplnky? Nebo staci proste jen makat a poradne žrát :o)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Pardubice

Celkem 1871 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:57:33 (2004)

Iva žena 01.09.2005 13:08:02

Můj muž měl podobný problém a podařilo se mu nabrat svalovou hmotu cvičením a dostatkem jídla. Pravidlem byly i 2.večeře. Převládala rýže, banány, kuře. Svaly mu zůstaly i teď, kdy už skoro vůbec necvičí. Doplňky žádné nepoužíval. Možná že je to s nima jednodušší, ale určitě to jde i bez nich.;)

Motto: Nedělej druhým, co sám nemáš rád.
avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 01.09.2005 13:43:10

hodne bilkovin … ja jim olomoucke tvaruzky casto po behani … je to temer cisty protein, pak treba tunaka a kureci sunku … jako doplnek si delam rano po behani k snidani proteinovej koktejl, ale jen 1/3 davky co se doporucuje pro silaky … je to jen takovy obycejny prasek hlavne z bilku a lustenin. Dulezite je dodavat proteiny po fyzicke zatezi … a funguje to dobre … nektera tricka co mam jiz delsi dobu mi zacala byt mala ;-))

Motto: Shadow
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 01.09.2005 13:47:18

a sakra.. tvaruzky me nechutnaji. Ze bych snima zacal? :o) Ty proteinovy kokteily… nestoji to moc penez?

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 01.09.2005 13:56:44

[quote=trawnikar]a sakra.. tvaruzky me nechutnaji. Ze bych snima zacal? :o) Ty proteinovy kokteily… nestoji to moc penez?[/quote] ja ty tvaruzky maskuju nejakou omackou … nebo kecupem … v tom je zase sul, tak se to taky k sobe hodi … ale vazne … ten proteinovej prasek si kupuju v DM drogerii neznackovej za 2.95Euro je toho 300g. Spravna davka by melo byt 1–2 denne 30g, ale ja si prisypu jednou denne do vanilkovyho mlika tak asi 10–15g. Tak mi to vydrzi na dlouho. … ale krome tech syrecku se prodavaji tame ovocne tvarohove dezerty, kdyz nejsou moc tucne, tak je tam taky bilkovin jak malokde. … a ten tunak v konzerve je jasnej, eventualne sojove maso, to je taky asi 70% cisty protein … ale ne kazdy to umi udelat tak aby se to dalo jist.

Motto: Shadow
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 01.09.2005 14:07:31

[quote=Lubosh][qu­ote=trawnikar]Co by clovek mel jist a pit aby nabral nejakou tu spravnou hmotu?[/quote] To už si nevzpomínáš na Rockyho? Ten si ráno před během dával čtyři syrová vejce!:-)[/quote] vzpominam… Rocky byl prase ale… :o)

Je pravda ze lidi tady z WorldClass posilovny kterou tady mam v baraku jedi porad vajicka.. ale jen bilky.. vyloupavaji zloutky a zahazuji…

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 01.09.2005 14:12:44

[quote=trawnikar]Je pravda ze lidi tady z WorldClass posilovny kterou tady mam v baraku jedi porad vajicka.. ale jen bilky.. vyloupavaji zloutky a zahazuji…[/quote] modri uz vedi … proc si jsou slova „bilek“ a „bilkovina“ … tak podobna ;-))))

Motto: Shadow
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 01.09.2005 14:14:07

[quote=Shadow][qu­ote=trawnikar]a sakra.. tvaruzky me nechutnaji. Ze bych snima zacal? :o) Ty proteinovy kokteily… nestoji to moc penez?[/quote] ja ty tvaruzky maskuju nejakou omackou … nebo kecupem … v tom je zase sul, tak se to taky k sobe hodi … ale vazne … ten proteinovej prasek si kupuju v DM drogerii neznackovej za 2.95Euro je toho 300g. Spravna davka by melo byt 1–2 denne 30g, ale ja si prisypu jednou denne do vanilkovyho mlika tak asi 10–15g. Tak mi to vydrzi na dlouho. … ale krome tech syrecku se prodavaji tame ovocne tvarohove dezerty, kdyz nejsou moc tucne, tak je tam taky bilkovin jak malokde. … a ten tunak v konzerve je jasnej, eventualne sojove maso, to je taky asi 70% cisty protein … ale ne kazdy to umi udelat tak aby se to dalo jist.[/quote] Hele a co acidofilni mleko… to piju kazdy den smichane s ceraliema hrozinkama atd po plavani. Pripadne bych si mohl rano dycky prihodit do toho trochu proteinoveho prasku :o)

Ty tvaruzky teda prehodnotim jeste :o)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 01.09.2005 14:28:36

[quote=trawni­kar]Hele a co acidofilni mleko… to piju kazdy den smichane s ceraliema hrozinkama atd po plavani. Pripadne bych si mohl rano dycky prihodit do toho trochu proteinoveho prasku :o)

Ty tvaruzky teda prehodnotim jeste :o)[/quote] to nevim … v principu si myslim, ze to asi bude dost zdrave a doplni to energii, ale tech proteinu tam asi moc nebude … az pujdes nekdy do samosky, tak se proste jukni na nutricni hodnoty, vsechno kde je nejak vice proteinu se pocita, hlavne z toho se stavi svaly a je treba jich mit (proteinu) vic nez je normalni denni spotreba … a k tomu samozrejme cvicit … treba aikido ;-))

Motto: Shadow
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 02.09.2005 14:14:29

Hele.. ten tuňák v konzervě… to jakoby ty klasicky volejovky.. akorad ze tuňák? Je To jsem netušil, že je zrovna tuňák tak hodnotný… nebyl to tučňák? :)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Pole

Celkem 2689 km
Minulý měsíc 0 km

Traged muž 02.09.2005 15:24:39

[quote=trawni­kar]Hele.. ten tuňák v konzervě… to jakoby ty klasicky volejovky.. akorad ze tuňák? Je To jsem netušil, že je zrovna tuňák tak hodnotný… nebyl to tučňák? :)[/quote] Vaše problémy bych fakt chtěl mít. Myslím, že nemá u aerobních sportů pracovat na více svalové hmoty. Svaly jsou ti na prd, akorát žerou kyslík. Ideální běžec je kostra potažená kůži s osmilitrovejma plícema a trochou svalstva na nohách. Mozek netřeba, taky žere kyslík :)

avatar

Okemos, Michigan

Celkem 918 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:38:24 (2007)
maraton: 3:31:03 (2007)

Shadow muž 02.09.2005 15:33:51

[quote=Traged][qu­ote=trawnikar]He­le.. ten tuňák v konzervě… to jakoby ty klasicky volejovky.. akorad ze tuňák? Je To jsem netušil, že je zrovna tuňák tak hodnotný… nebyl to tučňák? :)[/quote] Vaše problémy bych fakt chtěl mít. Myslím, že nemá u aerobních sportů pracovat na více svalové hmoty. Svaly jsou ti na prd, akorát žerou kyslík. Ideální běžec je kostra potažená kůži s osmilitrovejma plícema a trochou svalstva na nohách. Mozek netřeba, taky žere kyslík :)[/quote] Taky si vsimni ze se v nejvetsi mire ucastnime diskuse na toto tema akorat my dva s Trawnikem, tedy ti kdo si z nejakeho podivneho popudu vybrali kombinaci „de facto“ siloveho sportu s behanim … :-))

Ad Tunak … je ve vlastni stave, takze to neni jako tucne sardinky, a je to ciste maso, ktere navic neobsahuji asi 20%supin, 10% kosti, 30% vnitrnosti jako ty sardinky.

Motto: Shadow
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 02.09.2005 15:38:33

[quote=Traged][qu­ote=trawnikar]He­le.. ten tuňák v konzervě… to jakoby ty klasicky volejovky.. akorad ze tuňák? Je To jsem netušil, že je zrovna tuňák tak hodnotný… nebyl to tučňák? :)[/quote] Vaše problémy bych fakt chtěl mít. Myslím, že nemá u aerobních sportů pracovat na více svalové hmoty. Svaly jsou ti na prd, akorát žerou kyslík. Ideální běžec je kostra potažená kůži s osmilitrovejma plícema a trochou svalstva na nohách. Mozek netřeba, taky žere kyslík :)[/quote] Podle teorie Terry Prachetta byl mozek stejně původně navržen jako průtokový chladič krve :) Takže ho vůbec nevyužíváme k původnímu účelu :)

STJ

avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 02.09.2005 15:44:30

[quote=Stanislav Junga][quote=Tra­ged][quote=traw­nikar]Hele.. ten tuňák v konzervě… to jakoby ty klasicky volejovky.. akorad ze tuňák? Je To jsem netušil, že je zrovna tuňák tak hodnotný… nebyl to tučňák? :)[/quote] Vaše problémy bych fakt chtěl mít. Myslím, že nemá u aerobních sportů pracovat na více svalové hmoty. Svaly jsou ti na prd, akorát žerou kyslík. Ideální běžec je kostra potažená kůži s osmilitrovejma plícema a trochou svalstva na nohách. Mozek netřeba, taky žere kyslík :)[/quote] Podle teorie Terry Prachetta byl mozek stejně původně navržen jako průtokový chladič krve :) Takže ho vůbec nevyužíváme k původnímu účelu :)

STJ[/quote] tak jsem si myslel ze malokdo zna dilo tohoto skveleho filosofa jako ja… ale tuhle hlasku neznam.

Neslo by ji ponekud presneji lokalizovat? :o)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 02.09.2005 15:47:53

[quote=Shadow][qu­ote=Traged][qu­ote=trawnikar]He­le.. ten tuňák v konzervě… to jakoby ty klasicky volejovky.. akorad ze tuňák? Je To jsem netušil, že je zrovna tuňák tak hodnotný… nebyl to tučňák? :)[/quote] Vaše problémy bych fakt chtěl mít. Myslím, že nemá u aerobních sportů pracovat na více svalové hmoty. Svaly jsou ti na prd, akorát žerou kyslík. Ideální běžec je kostra potažená kůži s osmilitrovejma plícema a trochou svalstva na nohách. Mozek netřeba, taky žere kyslík :)[/quote] Taky si vsimni ze se v nejvetsi mire ucastnime diskuse na toto tema akorat my dva s Trawnikem, tedy ti kdo si z nejakeho podivneho popudu vybrali kombinaci „de facto“ siloveho sportu s behanim … :-))

Ad Tunak … je ve vlastni stave, takze to neni jako tucne sardinky, a je to ciste maso, ktere navic neobsahuji asi 20%supin, 10% kosti, 30% vnitrnosti jako ty sardinky.[/quote] Presne… ono ale aikidisti nejsou zadny kulturisti. Byvaji spis takovy houzevnaty. A co si pamatuji ze svych karatistyckych zacatku.. tak ty dobry karatisti taky nebyli nejak narachany. Naopak vim ze kdo mel takovy ty melouny podpazi mival problemy s technikou.

Chce to neco mezi tim proste…

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 02.09.2005 15:52:13

K T. Prachettovi – byl to ten jubilejní vázaný díl – „Poslední hrdina“ Aspoň myslím. (Mám doma všechny, a je těžké si pamatovat z kterého dílu ta která perla je). :)

avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 02.09.2005 15:57:01

[quote=Stanislav Junga]K T. Prachettovi – byl to ten jubilejní vázaný díl – „Poslední hrdina“ Aspoň myslím. (Mám doma všechny, a je těžké si pamatovat z kterého dílu ta která perla je). :)[/quote] tak tim to je! Posledniho hrdinu jsem totiz necetl… byl tehdy nejak hrozne drahej az me to nastvalo. Tak jsem ho nekupoval… uplne jsem na nej zapomel taky.

Pratcheta fakt miluji… v tom jeho fantasy svete se tak pekne zrcadli ten nas az je to obcas neprijemne. treba kdyz zahlednes kousek sebe :)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 02.09.2005 16:04:32

[quote=trawni­kar][quote=Sta­nislav Junga]K T. Prachettovi – byl to ten jubilejní vázaný díl – „Poslední hrdina“ Aspoň myslím. (Mám doma všechny, a je těžké si pamatovat z kterého dílu ta která perla je). :)[/quote] tak tim to je! Posledniho hrdinu jsem totiz necetl… byl tehdy nejak hrozne drahej az me to nastvalo. Tak jsem ho nekupoval… uplne jsem na nej zapomel taky.

Pratcheta fakt miluji… v tom jeho fantasy svete se tak pekne zrcadli ten nas az je to obcas neprijemne. treba kdyz zahlednes kousek sebe :)[/quote] Co se týká běhání a životní filozofie je Mrakoplaš jasně můj vzor :) Takový „Mrakoplašův pohár“ je vhodný název pro nějaký běh ne ?

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

administrator 02.09.2005 16:04:33

Presne :-) Taky mam skoro vsechny dily Zemeplochy. Moje nejoblibenejsi jsou dily o hlidce z Ank Morporku – kapitan Karotka jako 2m vysoky trpaslik je vyborny, nemluve o Tracnikovi nebo kapitanu Elaniovi.

Motto: můj podpis
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 02.09.2005 16:33:51

Mrakoplasuv pohaaar… to je bomba! :)

Mrakoplasuv princip ze neni dulezite KAM bezite ale OD CEHO :)

Nevim jak to uvest do praxe :)

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Praha

Celkem 60 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:52:00
půlmaraton: 1:57:16 (2008)
maraton: 4:33:48 (2008)

trawnikar muž 02.09.2005 16:39:55

Jsme ted trosku offtopic ale.. neda me to..

ja mam asi nejoblibenejsi vsechny…

je zajimavy ze tam jde vypozorovat nekolik miniserii…

Mestska hlidka je super.. tracnik davajici boticku dokonce i na budovy nema chybu :)

Dily o carodejkach z lancre.. ty jsou taky uzasny… Babi Zlopocasna je dle myho jedna z nejmocnejsich postav cele zemeplochy…¨ Starenka ogova… kdo by ji nemiloval?

Mrakoplas je bezkonkurencni ve vsech dilech…

Dily se o Smrtovi…? Smrt pomaha pri znich? Smrt dela Otce prasatek…Ho Ho Ho .. treste se ubozi smrtelnici :)

a pak nektere nezaraditelne veci jako treba Mali Bohove… tak dokonaly obraz upadku cirkve.. kdy se buh vyda do sveho klastera a zjisti ze ze dvou tisicovek clenu jeho cirkve jen jediny opravdu veri v nej…

A pritom je jeste cela ta serie tak provazana… no proste super.

Motto: Patrik Trawnikar
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 05.09.2005 09:27:59

Jo myslím, že celá série je super, i když mě osobně trochu nesedly „Pohyblivé obrázky“.

Nalezené položky: 22 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.