Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Běh v irském počasí

Běh v irském počasí

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

reegis muž 08.07.2008 21:59:16

Zdravím…3 měsíce zpátky jsem přijel do irska…začínám běhávat do práce a tak různě když mám volno…fyzicky jsem na tom dobře…chtěl bych se zeptat je když je studený vítr běhat jenom v tílku nebo mít na sobě under armor a bundu…když běhám jenom v tílku tak se mi běhá super ale zase jsi myslím že to není dobré tak na zápal plic…tak jsem si koupil bundu za 70 eur a v ní je mi zase horko a pot vylívám s rukávů…

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 09.07.2008 17:22:16

spíš záleží na teplotě… jinak obecně je lepší víc tenčích vrstev, takže zkus nějaké dobře pot vodivé triko na kůži a na to tenké triko s dlouhým rukávem. Pokud si otužilý a nemáš s tím problém, tak běhej klidně v tílku :). Otužíš se ještě víc a když tě nemoc nepoloží budeš mnohem odolnější.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
avatar

reegis muž 09.07.2008 19:57:33

myslíš nějaké thermotriko..uplně uplé na kůži a na to triko které ten pot bude vsakovat?…zajimavý nápad..

já jenom že v tílku se mi běhá dobře…ale při doběhu citím takové lehké lechtání v krku a mám lehky kašel ale na druhý den to je vpoho…

avatar

Žďár nad Sázavou nebo Brno

Celkem 2784 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:07 (2011)
půlmaraton: 1:28:33 (2007)
maraton: 3:48:37 (2007)

Luckyboy muž 09.07.2008 22:16:51

myslím funkční prádlo. něco z polypropylenu nebo polyesteru jako treba www.craft.cz nebo www.moira.cz. V bavlně se na delších tratích běhá špatně. Nasákne potem a pak studí a je v ní zima.

Motto: Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. http://luckyboyonthetrail.blogspot.cz/
Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.