Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Mizuno » Mizuno Wave Venture

Mizuno Wave Venture

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Brno

Celkem 5681 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:36:10 (2009)
maraton: 3:28:59 (2007)

vl001 muž 20.05.2008 11:09:55

Tyto boty jsem si koupil ze dvou důvodů – prvním byla jakási optická spojitost s mým oblíbeným modelem Atlantis2, druhým nízká cena, koupil jsem je v jakési akci za 650Kč. Po tříměsíčním používání musím říci, že Atlantisy, ve kterých jsem běžel několik maratonů, to teda rozhodně nejsou. Na druhou stranu to jsou za velmi levný peníz boty, ve kterých se volné běhy dají rozumně běhat. Na dráhu samozřejmě dělané nejsou. Při své váze 82kg a asi ne zcela dobrém stylu běhu jsem spíš zastáncem postupu koupit více párů bot, střídat je a včas vyřadit. Tuto roli plní tento model skvěle, určitě nebudu mít takový problém je včas vyřadit, jako třeba u předraženého modelu Creation 10. Prostě model typu Venture si i v budoucnu rád koupím.

avatar

Celkem 2914 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:15 (2007)
půlmaraton: 1:55:00 (2007)
maraton: 3:59:30 (2008)

Juro muž 29.05.2008 12:57:52

Teraz je uz aj verzia Mizuno Wave Venture 3. Osobne mam dvojky a som spokojny. Su relativne cenovo dosazitelne a celkom dobre sa v nich beha.

Motto: Ten kto sa pýta, prečo miluješ, sám nikdy nemiloval. Iba bežci a milenci vedia prečo, ale nie sú schopní svoje vnútorné pocity popísať tým ktorí stoja mimo.
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.