Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Zlomená ruka

Zlomená ruka

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Kajicek muž 07.07.2017 22:45:31

Zdravím

Zlomil jsem si ruku a musel jsem na týden přestat s během. Zatím jsem byl několikrát na rychlejší procházce, ale není to ono, kondice půjde dolů, když běhám, tak ty otřesy jsou na zlomeném místě cítit, myslíte, že když to bude cítit mírně až středně, nic se stát nemůže, nebo je to riziko, že by se mi tam něco hnulo a zadělal si na dlouhodobější problém? Díky :-)

avatar

půlmaraton: 1:57:59 (2020)

Suiciderpol muž 08.07.2017 15:00:26

>> Kajicek, 07. 07. 2017 22:45:31

A k jakému vrcholu nyní cílíš? Jsi v nominaci na MS? Nebo se chystáš na překonání nějakého světového rekordu v nějakém konkrétním termínu, případně jakéhokoliv jiného výkonu, který nutně potřebješ k udržení sponzora či profesionální licence?

V jakémkoliv jiném případě mi tvá otázka přijde absolutně nepatřičná. Doleč si tu ruku, nedělej blbosti a kondici udržuj jinými způsoby, u nichž ta ruka nebude namáhaná.

avatar

Desert muž 08.07.2017 19:35:21

>> Kajicek, 07. 07. 2017 22:45:31

>> Suiciderpol, 08. 07. 2017 15:00:26 souhlas

je fakt, že je to tvoje zdraví, kdyby jsi měl zlomenou nohu, asi by jsi se neptal, takže v klidu vydrž, až ruka snese alespoň normální zátěž :-)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.