Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výživa » Jak moc jíte, co jste začali běhat?

Jak moc jíte, co jste začali běhat?

Nalezené položky: 68 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 13.09.2009 15:32:36

ďakujem ti krásne,pol sáčku ryže to myslíš tie malé čo sú po 4 v balení, A cestoviny 80g uvarených?Ešte keby si mi tak napísla tvoj približný športový režim,či trénuješ denne a koľko asi,či máš aj nejaké pauzové dni a tak.ak Ti to nerobí problém približnú váhu a výšku,veľmi mi to pomôže,viem,že som odbočila od vlákna,alebo mi to prosím napíš do telesných parametru běžce,ď,pozdra­vujem,nech sa darí.

avatar

Příbram

Ciriel žena 13.09.2009 17:01:15

Eviku: koukala jsem teď na sáček rýže, má 125 g, takže jím tak cca půlku. Těstovin 80 g syrových, dneska jsem to schválně zvážila a bylo to asi 120 (opět syrových), nevážim to, jen někdy pro zajímavost, tož tak :) Běhám zezákladu obden, to pravidelně, tak do 13 km, je to tak hodinka, max hodinka a půl. Mezito strčím 1 x posilovnu, kde zaposiluju a pak si ještě tak 40 min zaběhám na pásu, takže tak 5× týdně sport, 2 dny nic. Váha 58 kg, výška 165 cm, věk 25.

dnešek např:

SN: vločky 100g, mléko přes dvě decky, lžička medu SV: paprika (neměla jsem hlad) O: 120g těstoviny celozrnné s takovou omáčkou ze zdravýho krámu :) Má v sobě i dost bílkovin, bylo jí 120 g. SV: rohlík tak 80 g, celej cottage 180 g, 2 záhryzy do dortu :D V: bude kuře tak 200 g, zeleniny kvantum, co najdu doma :), dresing z podmáslí a prášku na dresing V2: asi zas cottage nebo něco bílkovinovýho, co tu najdu

Ale myslím, že jím docela málo!!! Určitě bych mohla na svou aktivitu víc, takže pokud bych měla hlad, určitě přidám na jídle. Snažím se řídit spíš pocitem, ale kdybych to měla mít joo správně, měla bych ubrat bílkoviny a přidat sacharidy, ale nějak mi nevoní jíst podle pravidel, důležitější jsou pro mě pocity :-)

Co ty a jídelníček a váha, výška? Zkus dát příklad…

Jinak od doby, co běhám, si vážně můžu dovolit více úletů, prostě se to spálí…takže čokoláda na posezení pro mě neni problém, či bonboniera :D To dělám tak 2× týdně. K tomu tak 1–2× týdně jím v restauraci, celou tu porci, což je docela nálož, že :-) A nekynu, naštěstí – zatím!!!!

avatar

shon@ muž 15.09.2009 17:49:18

Tak já taky přispěju svým jídelníčkem:) Třeba se dočkám nějaké kritiky a rad od zkušenějších. SN: ovesné vločky 100 gramů,mléko 300ml ,jabko,100g tvarohu SV:většinou jenom kousek zeleniny a třeba 2 plátky sýra, protože mezi snídaní a oběděm jsou cca 4 hodky mezera jenom OB: polévka+ cca 80–100g rýže nebo těstovin (váha za syrova) nebo brambotry a k tomu kuřecí,hovězí,vep­řové nebo ryby (masa asi 100–200g) SV:100 g pečiva (spíše tmavé) ,cottage sýr,zelenina nebo např.2 banány s velkým bílým jogurtem VEČ: opět 80–100 rýže nebo těstoviny + 150g tuňák ,nebo 2 vejce + 3 bílky a 2 kusy pečiva Zajímaly by mě hlavně vaše názory na množství jídla (moc/málo/akorát ?) výdej mám docela velký si myslím 3× týdně běh 60–80 minut a 3× hodiny v posilovně (1 den vždycky volno).A rozhodně nechci hubnout. Díky za názory.

avatar

Příbram

Ciriel žena 15.09.2009 19:46:19

Shon: a zadej svou výšku a váhu a věk, plus cíl – udržovat, nabírat…? Jinak eda na chlapa, co by chtěl byť jen udržovat, natož nabírat, je to dost slabý…snídaně malá, svačina taky, oběd by šel, svačina taky, večeře je ok, ale dala bych víc bílkovin…jako jestli chodíš 3× tejdně do posky (plus ještě tolik běhu!), tak todle je dietní jídelák…pohledám a pošlu ti jídelák člověka (muž), co chodí 3× týdne do posilovny (jinej pohyb nemá), lehce buduje objem, má 80 kilo a chce nabrat kvalitní hmotu, ne jen tuk, takže to neni přežíračka, ale kvalitní jídlo…ale až někdypozdějc, teď mizim na večeři :-)

avatar

Celkem 4443 km
Minulý měsíc 0 km

Eviku žena 15.09.2009 20:36:46

Shon,dostávaš odo mňa pochvalu za OVSENé VLOčKY(VED Sú AJ INé,VšAK)TO BY MôJHO MUžA ASI VYSTRELO,AJ ZA PRAVIDELNOSť V JEDENí.ako písala Ciriel,na ŠPORTUJUCEHO chlapa,možno trochu málo,ale keď sa cítiš OK,nie si slabý,nepriberáš ,nechudneš,ale kde máš nejaké pamlsky,To sa fakt tak ovládaš?Ke´d Ťa porovnám s manželom,tak ten tam má aj sladké,aj rezeň,aj cukor v káve aj ovocie,asi miesto mňa!prácu má sedavú,veme o čom sú dnešní vojaci,iba nárazovo doma,keď je nejaké drevo a tak po dvore,no ale pre mňa s inou stavbou tela by to bolo asi veľa,alebo vyskúšam?hahaha.Ja ale neposilujem,len behám,bejváva­lo.chlapom to spáli…

avatar

Příbram

Ciriel žena 15.09.2009 22:36:57

Shon: Tak jsem zde s jídelníčkem, pro jistotu: 30 let, muž, 80 Kg, cca 180 cm, posilovna 3× týdně, lehce nabírací – objemový trénink, troška svalíků prostě (tak 5 kg nabrat). Jiný pohyb neni.

7.00-emco kase jahoda/natural/ba­nan coko 9.00–3pl zit chlebu+5bilků+2 ce­ká vejce 11.15-testovinovy salat s tunákem (100 těstovin, 180 tuňák) 14.00-kuřecí prsa nebo hovězí maso 200g+100g rejze+zelenina 17.00-brambory 300g zapeceny s parmazanem ci goudou+ledovej salát+celá vanička tvarohu (250g) 20.00-cottage 150g/tuňák klidně v oleji 180g+2pl zitnýho chleba+zelenina 23.00-tvaruzky olomoucké tak 3 kusy+1–2pl zit.chl.

Hodnoty netuším, ale dá se zjistit .-)

Takže jde o to, jakou máš konstotuci a cíle…

avatar

shon@ muž 16.09.2009 17:56:31

Díky moc.Takže měřím 190 a váha se pohybuje mezi 74–77 kg.Kdybych nabral na tu 80-tku vůbec bych se nezlobil, hubnout rozhodně nechci! Ale ani na to nabírání zas tak moc nelpím,šlo mě hlavně o to abych mohl dál takto sportovat a nepálil třeba svaly díky nedostatečnému příjmu živin nebo aby to třeba nebylo málo a neodskákalo to zdraví nějak.Jinak cítím se dobře, unavený nebývám jsem plný energie:) Myslím že kdybych dodržoval tento vzorový jídelníček cos poslala bylo by to na mě hodně, navíc bych asi nemohl odpo po škole chodit běhat, protože potřebuju před během jíst jenom lehčí jídla (rizoto s kuřecím atd.) a rozumné množství abych nebyl uplně plný a zároveň dát aspoň 3 hodinky pauzu mezi jídlem a během. Snažím se i poslouchat co říká tělo a klidně si dám občas i ty tvarůžky třeba v10 večer když je trošku hlad.Jinak Eviku pamlsky opravdu skoro vůbec nejím (nemám na ně vůbec ani chutě).A taky bych se trošku bál co by se mnou takové množství jídla jak píše Ciriel v jídelníčku udělalo abych nebyl jak kulička (teď je mě 22 a jsem docela hubený- ne vychrtlý, ale kolem 10–13 roku věku jsem byl docela oplácaný a nebylo to moc pěkné :) A ještě jednou díky moc za rady.

avatar

Příbram

Ciriel žena 16.09.2009 20:28:44

Shon: Máš zdravej náhled, což je fajn, ale dej si pozor, ono poslouchat vl. tělo někdy neni úplně nejvhodnější. Např. když má jedinec zpomalený metabolismus, tak hlad ani mít nemusí, to jsou takovy ti lidi, co jí jen jednou denně, večer po práci, páč v robotě nestíhaj, a hlad nemaj…a taky to neznamená, že je to tak správně (přestože hlad vážně nemaj). A kdyby pak šli během dne sportovat, svaly si zaručeně pálej. Dle váhy a výšky to vypadá, že k tloušťce dispozice nemáš, takže bych se toho nebála. Pokud chceš trochu nabrat, tak bych určitě přidala. Nevím, na kolik ti vycházej bílkoviny, ale nebála bych se minimálně 150 g denně, i ty S bych zvýšila. Je mi ale jasný, že s během to je složitý, taky nemůžu jít běhat polosytá, to pak jen funim a koulim se v terénu, plus začně píchat na boku a jiný problémy…

Na tvou váhu mi to vychází (co tak hledám v chytrym textu) takto: minimálně B 210 g, S 400 g a T kolem 50 (aby to nešlo do špeku)…

Že bys po tomhle kvantu S nabíral tuk se bát fakt nemusíš, protože s tvou aktivitou by to ani nešlo :-) Tož tak :-)

Nalezené položky: 68 První Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.