Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní » TRIEXPERT

TRIEXPERT

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

rupert muž 03.02.2017 18:11:00

3.září 2016, se konal v Lovosicích závod Okolo komína. Moc pěkně zorganizovaná akce, pěkná trať i počasí.Vítězové jednotlivých kategorií mimo mnoho pěkných cen vyhráli i tzv. Dárkový poukaz v hodnotě 2000 kč od veleznámé firmy na běžecké doplňky a obuv TRIEXPERT.Na tomto poukazu byla mimo zmíněné částky 2000 kč uvedena taky platnost poukazu v trvání 6 měsíců. Jelikož jsem poukaz dostal 3.září tak jsem si šel zboží vyzvednout po novým roce. V prodejně mi bylo zděleno že poukaz je dávno propadlý. Zajímal mě samozřejmě důvod. Nejdříve se snažily všemožně hodit vinu na pořadatele závodu ale když mi nebylo jasné jakou vinu má pořadatel na tom, že na poukazu není ani datum vystavení, ani přesné datum do kdy lze poukaz uplatnit , tak jsem z nich jaksi odpověď nedostal. Nakonec z nich vypadlo, že poukaz vydaly někomu už o několik měsíců dříve a ten se potom jaksi dostal zpět do oběhu již jako neplatný. Ale i tak si myslím že by na poukazu mělo být skutečné datum vystavení, i datum do kdy si lze zboží vyzvednout. A to už je vina pouze firmy TRIEXPERT.Proto bych chtěl před nimi touto cestou varovat všechny pořadatele i závodníky. Poukazy v hodnotě i třeba 50000 jsou jaksi k mičemu, když už dávno pozbyly platnosti.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.