Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » Bolest v lýtku, podobná křeči.. ;(

Bolest v lýtku, podobná křeči.. ;(

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ParddaaLix muž 26.09.2016 17:30:38

Ahoj všem… Minulý týden na Ústeckém půlmaratonu mě asi 3km před cílem chytla bolest, o které jsem si myslel prapůvodně že je to křeč, ale když jsem v bolestech doběhl a teprve po dvou dnech ona bolest odezněla nejsem si jist co to je, i když, jsem tak trochu v lýtku cítil pnutí, dnes jsem zlehka vyběhl a po 4km byla bolest zpět, je zajímavé že jízdou na kole a i po ujetí 75km v kuse mě nic nebolelo, standardní chůze také nic, ale běh prostě bolí… denně zobu magnezko, vitamíny, Alavis… je pravda že mám geneticky křečové žíly, ale zase mi neštimuje že do té půlky v Ústí nic, a to jsem si letos dával docela zabrat…napadá někoho něco, je tu někdo s radou? Díky Vojta

avatar

Brno

10 km: 0:30:49 (1996)
půlmaraton: 1:06:05 (1990)
maraton: 2:19:07 (1993)

Babos muž 28.09.2016 00:26:15

>> ParddaaLix, 26. 09. 2016 17:30:38

Zdar, to může mít tolik příčin, že je težké takto na dálku nějakou přesně určit. Jednoznačně doporučuji navštívit odborníka. Může to být např. mikrotrauma v lýtkovém svalu, může to být od zad, i ty křečové žíly, atd.

avatar

ParddaaLix muž 16.10.2016 16:40:18

>> Babos, 28. 09. 2016 00:26:15

Díky moc, lékař řekl přetažení a prý mazat Aulinem, dnes je to 15dnu co jsem neběhal, nervozní jsem z toho jako hrom, mažu co Aulin stačí, nu uvidíme…bolest jen minimální i při různých cvicích Crossfitu, nebo plavání ke kterému jsem přilnul jako náhražka za běh.. ;))

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.