Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Dlouhodobý tréninkový plan

Dlouhodobý tréninkový plan

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Alex10 muž 17.04.2016 15:34:40

Dobrý den, chtěl bych poradit jak nastavit dlouhodobý tréninkový plán. Je mi 31 let, chci běhat tak 4×tydne, vypadává mi koleno, takže žádný terén. Teď jsem běžel závod na 5 km lehce nad 24 minut, tepovka 178, když bezim pri tepech 140, tak dam 5 km za 34 minut…beham tak půl roku, z toho systematicky tak 10 týdnu, před tím pět let bez pořádného pohybu.Mym cílem je zrychlit se na pětku a postupně přejít na 10 km.

Co říkáte na tento tydenni plán: 1.Delší běh nad 60 minut cca 75% TF 2.Intervalový trenink např. 8×3 minuty, 10×200 metrů apod. 3.Tempovy běh 40 až 50 minut do 85% TF 4.Střídavý běh 40 až 50 minut, minuta 70% TF, minuta 80% TF a minuta 90 % TF.

Plán jsem si delam sám z toho, co jsem se dočetl na internetu, tak snad nebude úplně mimo mísu. Zároveň vůbec nevím, jak s tím pracovat dlouhodobě, jestli pořád stejně, nebo zvyšovat čas. Za každej názor nebo radu předem díky.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.