Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Zdraví, nemoc, bolest » bolest kolena z vnitřní strany

bolest kolena z vnitřní strany

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

zbyšan muž 06.08.2015 06:53:48

AHOJ ,mohl by mně prosím někdo poradit co mám dělat s kolenem ,byl jsem asi u pěti ortopedů a pokaždé mi řekli ,že to je ok,ale pořád mě to bolí ,i když jsem byl nemocný a měsíc neběhal ,přišlo mi ,že to bolelo ještě víc ,tak běhám .ale jsem z toho nervozní,mám na pravém koleni pryč meniskus a tu levou jsem přetěžoval ,a od té doby se nemůžu dát nějak do kupy,záda bolí ,a celá levá noha,nejprve začal kotník ,za nějakou dobu koleno,ten kotník se během zpevnil ,ale koleno pořád zlobí,není to nějaká bolest velká,a vazy nebolí ,jen ta boční strana,od té operace mám taky problém s rovnováhou,prostě každé chodidlo jakoby stojí jinak a cítím nerovnováhu,ortoped mi řekl ,že to není takové hrozné,ale už nevím co dělat,nějaký odkaz na fyzioterapeuta sportovního z okolí Nového Jičína,Frýdku místku ,??? budu moc vděčný,nejde mi na rozum proč operované koleno je ok,bez potíží a chodidlo pevné ,a ta levá je úplně v háji ,klenba a z toho podle mě zlobí i to koleno,když se říká ,že všechno jde od noh .budu vděčný za radu ,Zbyněk .Frenštát

avatar

Malacky

Celkem 3154,27 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:43:09 (2015)

balamar muž 31.05.2016 11:33:05

volil by som iny vytrvalostny sport. Cyklistika, plavanie. A kolennym klbom by som nechal cas. Aj ta pretazovana cast potrebuje cas regeneraciu. Inymi slovami, treba sa vzdat aktivit, ktore zatazuju kolena.

avatar

Sloviensko

rudo muž 31.05.2016 11:36:24

>> balamar, 31. 05. 2016 11:33:05

cyklo ako aktivita ktora nezatazuje kolena ?

inak odpovedas na oboch vlaknach na davno stare a mrtve diskusie

Motto: you can't stop, what is coming !
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.