Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Výbava » ZAČÁTEČNÍCI: Jak vybírat běžecké hole? [článek]

ZAČÁTEČNÍCI: Jak vybírat běžecké hole? [článek]

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Coach muž 22.02.2015 11:58:24

Pronikáte do tajů běžeckého lyžování? Pak jste možná zjistili, že pro další zlepšení by to chtělo něco přidat. Mohou to být právě běžecké hole, které pomohou zlepšit vaši lyžařskou techniku a potažmo samotný výkon na běžkách.
Odkaz na článek

avatar

CAFUFU muž 28.07.2015 12:08:39

Tak sem použil tu metodiku výběru délky holí a s tou tabulku dole se rozcházím o 10cm. Při výšce 185 cm mi klasiky vycházej 165 k ramenům (počítal sem podle rad v botech, lyžích a špička zapíchnutá ve sněhu), to samé u hůlek na scate, kde mi vycházejí 175 cm. A teď už je mi jasný proč se mi tak dobře běželo klasicky když sem musel na scatových lyžích na cca 8km úsek do stopy, protože nějakej strejda rozryl vedle stopy sníh nějakým skůtrem. Prostě si nechám hůlky ze scatu na klasiku a na scate koupím delší. A tu tabulku vyhoďte nebo si to zkuste a nedávejte tam stažený hovadiny z netu. D.

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.