Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Výsledky,databáze starších výsledků na internetu

Výsledky,databáze starších výsledků na internetu

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Praha 4

Celkem 185 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:53 (1997)

SPORTBILI muž 31.08.2007 18:25:48

Ahoj všichni, po 7 letech jsem se rozhodl že začnu opět běhat.Běhám již 14 dní tak mi držte palce. Teď k mému tématu. Nenávratně jsem ztratil své staré běžecké deníky z let 1993 – 1999.Nejde mi ani tolik o měsíční kilometráže,ale o mé staré osobní rekordy,které bych rád časem opět překonával. Nevíte někdo o nějakých stránkách,kde by se výsledky ze závodů z let 1993 – 1999 našli. Nevlastníte někdo starší ročníky časopisu "Běhy mimo dráhu ". Jedná se mi zejména o závody: Drážďanská desítka,Duchcovský viadukt,Běh kolem Doubravky,Čes­kolipská desítka,Žandovská desítka, Děčínské Velké skály,Děčínský Běh na Lahty,a přebory v krosu a na dráze Mé iniciály jsou. Michal Kopecký, roč.78, Loko – ASK Děčín

Za pozitivní odpovědi předem děkuji

Sportbili

avatar

Lomnice nad Popelkou

Celkem 14657 km
Minulý měsíc 0 km

Dooma muž 31.08.2007 19:42:38

Zkoušel jsem najít stránky dvou závodů, co jsi uvedl, a nic jsem nenašel. Možná některý závod má svoje stránky, kde by měli být i historické výsledky podobně jako přespolní závod zde v mém rodném městě. Takže si nejsem jist, zda na internetu něco najdeš…to jsou výsledky spíše z posledních 3–6 let. Starší na netu moc v databázích tuším nejsou. Nejjednoduší budeš mít asi jet na závod a tam se zeptat organizátorů, kteří určitě starší výsledky mají. Nebo je kontaktovat mailem, pokud se nechystáš nějakého závodu zúčastnit.

Přeju hezký návrat k běhání a kupu zdraví,

zdarec.

Motto: V každém závodě přijde chvíle, kdy se závodník setká se skutečným soupeřem a překvapeně zjistí, že je to on sám. http://www.atletika-behy.cz
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.