Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » New Balance » MT10 odlisnost

MT10 odlisnost

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 5 km
Minulý měsíc 0 km

lopi muž 12.06.2014 17:34:53

Zdravim, chcel by som sa opytat aky je rozdiel medzi jednotlivymi topankami MT10. Napriklad medzi tymito: http://www.newbalancestore.cz/…lance-MT10SV a tymito http://www.newbalancestore.cz/…lance-MT10BR Zaujima ma to lebo vidim rozne pomenovania tejto rady a neviem v com sa odlisuju, v cene to je vidno :) . Popripade napiste mi ktore topanky su z tejto rady MT10 najlepsie. Vopred dakujem.

avatar

půlmaraton: 1:38:17 (2019)

ZR muž 12.06.2014 17:59:42

Konkrétně zde jsou to stejné boty, liší se jen barvou.

U New Balance poslední 2 písmena obvykle označují barevnou variantu. Občas tam může být navíc označení novější varianty stejného modelu, který se ale může výrazně lišit od předchozí verze, viz např. silniční model M860OS2 vs. M860SG4. Ta číslice 2/4 na konci označuje právě tu verzi (vyšší číslo = novější).

Dříve to bylo jednoduché a přehledné :

  • první písmeno M – pánské, W – dámské
  • druhé písmeno R – silniční, T – krosové
  • pak bylo číselné označení konkrétního modelu (např 860, 1062, atd.). , čím vyšší řada (800–900–1000), tím lepší/dražší ve hierarchii značky
  • poslední dvě písmena označovala právě tu barevnou variantu
  • v rámci stejné číselné řady navíc NB dělalo neutrální i pronační boty (např. 1080 vs. 1260)

Dnes je to trochu složitější a méně přehledné.

avatar

Celkem 5 km
Minulý měsíc 0 km

lopi muž 12.06.2014 18:46:22

Ano, uz mi je to jasne. Este by som sa chcel opytat ako je to s velkostami pri tychto topankach, pravdepodobne ich budem objednavat z eshopu. Neviem ci si mam vybrat cislo ktore je presne na moju nohu alebo si mam nechat pol cislovu rezervu.(Nikdy predtym som nemal takyto typ topanok)

avatar

půlmaraton: 1:38:17 (2019)

ZR muž 12.06.2014 19:50:46

Já v minimalistických botách neběhám, v tomhle konkrétně neporadím.

Obecně by běžecké boty měly být větší. Třeba já mám normální boty 40–41, běžecké NB 42, běžecké Adidas 42,2/3. Spíše než číslem bych se řídil skutečnou délkou vložky v cm (většina výrobců ji také uvádí a slušní prodejci většinou rádi přeměří).

avatar

Chimp muž 12.06.2014 20:52:37

>> lopi, 12. 06. 2014 18:46:22

V MT10 už mám leccos naběhané, jsou to dobré boty. Na mé noze sedí velikost o půl čísla větší, tj. UK11,5, délka chodidla 28,5 cm. Ale je to záludné, protože výrobci mají v číslování velikostí rozdíly a také tvar chodidla může být individuální. Když přidáš půl čísla, pravděpodobně nic nezkazíš, bota by měla sedět, víc bych nepřidával, pak by noha v botě mohla klouzat, což mimo jiné může způsobit puchýře. Tyto boty jsou dobré na bosé nohy a jsou skutečně komfortní, že noha v nich neklouže a mě ani nikde nedře. Nemají vyjímatelnou vložku, kterou by prodejce změřil. Vložka u takových bot nebývá.

avatar

10 km: 0:39:36 (2014)

drmitau muž 12.06.2014 21:55:10

Rozhodně bych si boty, se kterými nemám předchozí zkušenost nekupoval po internetu. Jestli to ale chceš udělat, mohla by ti dobře posloužit služba „Shoefiter“, kde zadáš svou aktuální botu a aplikace ti doporučí vhodnou velikost. Podle mě je u toho nejužitečnější 2D pohled na botu. Shoefiter používám na obchodě runningwarehou­se.com. Konkrétně pro New Balance MT10 viz zde.

PS: Nevíte někdo, jestli jde někde sehnat shoefiter pro všechny boty a ne jen ty v nabídce runningwarehouse? Naštěstí zatím vždy alespoň jednu z porovnávaných bot měli, tak jsem to nemusel řešit, ale stejně by mě to zajímalo.

avatar

Celkem 5 km
Minulý měsíc 0 km

lopi muž 12.06.2014 22:52:15

Tiez s tym nie som nadseny, ze neviem tie botasky vyskusat. Na Slovensku je to dost tazke najst obchod ktory ponuka takyto druh topanok. Hladal som ale maximalne som nasiel internetove obchody.

avatar

Bratislava

Celkem 8391,4 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:46:21 (2014)
půlmaraton: 1:47:54 (2015)
maraton: 4:47:14 (2015)

ivan99 muž 12.06.2014 23:37:11

Moja skusenost.

Objednal som si z e-shopu z GB mt10 spolu s mr10. POuzivam asi 3 mesiace. Cislo bolo na zaklade modelu mt710, tiez zo shopu. Asi lavu nohu mam o nieco vacsiu, lebo akoby mi bola predtym mala, hlavne pri mt10, tie akoby boli pevnejsie svojou konstrukciou. Bez ponoziek to bolo OK. Pri MT som ponosil v nich trochu ponozky a akoby sa prisposobili. Teraz ale by som si asi objednal u oboch modelou o 1/2 cisla vacsie

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:42:05 (2009)
půlmaraton: 1:44:15 (2013)

prema.cech muž 13.06.2014 11:55:05

>> lopi, 12. 06. 2014 17:34:53

takze poporade. mam ty cerveno-cerny. mam pocit, ze tady neni rozdil pouze v barve, ale i v matrosi, ale nevim jiste. velikost je jeden velkej problem, spis bych bral vetsi. ja osobne mam 13/12 (us/uk). mizuna – 47, nb mt10 (47), zkousel jsem jeste mr00 (nebo kolik) a ty me sedly ale o cislo mensi. ten mam mj. i nb MR10 a ty jsou mi pocitove lehce vetsi nez MT. takze je to fakt typ od typu. nevim, co bych mel kupovat podle oka, tzn. bez vyzkouseni. a tento tyden jsem si kupoval salovky na fotbal, vzal jsem nejake adidasky a tam mam pro zmenu 47 1/3. ty, co uvadis, sedi krasne na noze, hezky ji obepinaji, ale bez vyzkouseni byt tebou vezmu spis vetsi.. v posledni dobe beham hlavne v NB MR10, MT10 spis setrim (v me velikosti jiz nikde nejsou), ale vcera jsem si je vzal na probehnuti trate citytrailu na petrine a parada. pro me neni lepsi boty ;)). p.s. v posleni dobe beham bez ponozek a velikost fakt v pohode, vem trochu vetsi, lehce..

Nalezené položky: 9 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.