Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecké závody » Ostrava a blízké okolí

Ostrava a blízké okolí

Nalezené položky: 42 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Ostrava

asistent muž 18.11.2005 12:12:20

Nazdar tragédky a tragédi :) vzhledem k tomu, že jste mě jako začátečníkovi doporučili zúčastňovat se závodů (Pubi), tak vás beru za slovo a hlásím se na 29. ročník Štěpánského běhu v Ostravě – Porubě ! Toto bude moje první reprezentace Tragéd Teamu a na 15 km trase budu považovat za úspěch cokoliv pod 1:30:00 :( Věřím, že s tímto časem mohu náš tým dobře proslavit. Rovněž bych chtěl v tomto tématu sdílet informace o připravovaných běžeckých akcích v Ostravě a okolí. Rád se s vámi na některé z nich potkám. http://www.tjliga100.wz.cz/main.php?…

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 18.11.2005 22:01:27

asistent: Zlom vaz, budem držet palce Radek

avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23665,15 km
Minulý měsíc 6,36 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 19.11.2005 20:20:47

Poměrně ucelenou termínovku hlavně ze SM kraje maji kluci z X-airu http://www.x-air.cz/terminovka.html . Tyky bych chtěl zkusit par výběhů na Lysou horu v rámci LysaCupu http://lysa-cup.web3.cz/

Jinak běhu zdar. Beet

avatar

Ostrava

asistent muž 20.11.2005 10:41:49

Díky všem za užitečné tipy. Ani jsem netušil, kolik akcí je tady k mání. Jen ten výběh Lysé hory je myslím pro mě, jako pro člena Tragéd týmu, sportovní nesmysl :) Já budu rád, když tu Lysou zdolám pěkně pomalou chůzí – již jsem se dopracoval k životní filosofii, kdy sportovní stránka věci přestala být životně prvořadou a přidružila se i oblast požitkářská a to zejména v oboru dobrého jídla a pití. Životní zkušenosti nás učí, že je třeba zajistit rovnovážný stav duševního a fyzického života. http://www.ciraradost.wz.cz Hodně pohodových km …

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Ostrava

asistent muž 11.12.2005 13:58:51

Nazdárek všem, tak mám za sebou svůj vůbec první závod a hnedka za Tragéd Team. :) Zúčastnil jsem se „Předvánočního běhu“ ve Frýdku-Místku – viz: http://atletika.baseballnet.cz/index/index.php?… Na závod jsem se hrozně těšil a po více než půl roce tragédího běhání jsem toužil zjistit své oficiální možnosti či vlastně nemožnosti. Věděl jsem dlouho před závodem, že:

  • 8 km uběhnu
  • budu poslední
  • výsledný čas bude kolem 8×6 = 48minut.

První zklamání jsem zažil ještě den před závodem. Při lehkém výklusu na 6km jsem s hrůzou zjistil, že mě při běhu šíleně bolí v levé kyčli. I pak doma v klidu byl každý pohyb dost citlivý. Poprvé jsem zaváhal, zda vůbec vyběhnu. Dnes ráno mi to ale nedalo a řekl jsem si, že se tam musím podívat. Neměl jsem ani ponětí, kde ten stadion vlastně je a z Ostravy jsem vyjížděl hodně po 9. hodině, takže nervozita stoupala. Abych se ale dostal k závodu – stadion jsem našel za pomoci kamaráda, registrace proběhla v pohodě a rovněž i překvapivý přesun na kilometrový okruh ve Starém Městě. Na start závodu se postavilo 32 borců ve všech kategoriích a rovněž jeden za Tragéd Team. Běželo se za slunečného, mrazivého počasí, bez zranění a protestů. Terén však nebyl nic moc – dvě vyjeté stopy aut ve zmrzlém sněhu, takže jsme si museli dávat pozor na došlap (což snižovalo tempo spíše těm rychlejším než mně :) ) Výsledek byl více než překvapivý:

  • uběhl jsem 8km
  • byl jsem ve své kategorii 35–44 let poslední
  • výsledný čas 0:38:57 !!!

To je něco fantastickéo ! Normálně běhám venku kilometr za cca 6 minut. No a v závodě to vychází na 4:52 !!! To mě teda fakt dostalo. Nakonec o tom svědčí i moje tepovka – průměr 175/ maximum 184. Normálně běhám ve 43 letech 150/170. Takže tolik k mému prvnímu oficiálnímu startu za Tragéd Team. Jó, ta kyčel během běhu skoro nebolela, zato po doběhu jsem myslel, že neudělám krok. To jsem zvědav, kdy se dostanu zase ven a další závod je Štěpánský běh v Porubě už 26.12., kde bych opět chtěl hájit naše tragédí barvy :) Takže díky všem, kteří mě dostali k běhání, vyhecovali na závody a teď jsem zvědav co budete dělat s tou mojí kyčlí :) Běhání nazdar !

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Liberec

Celkem 2137 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:20:42 (2007)

m.thums muž 11.12.2005 14:39:03

Gratulace, na kyčel se vyprdni, sport prostě někdy bolí, ale pokud to jde ( jako že šlo ) tak to neřeš…! Líbí se mi Tvůj zápal pro tým, jen tak dál a čůůůs na nějakém maratonu.

Motto: Hlavně se z toho ne.....t
avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 11.12.2005 14:41:18

[quote=asistent]…

  • výsledný čas 0:38:57 !!!

… Jó, ta kyčel během běhu skoro nebolela, zato po doběhu jsem myslel, že neudělám krok… a teď jsem zvědav co budete dělat s tou mojí kyčlí :) Běhání nazdar ![/quote] V prvé řadě blahopřeji, je to výborný výsledek, já jsem napoprvý tak rychle neběžel :-) Co se týče kyčle, je otázka, jestli ten problém není z absence protahování… Z toho, že při běhu to přestane bolet, bych soudil, že to není nic vážného, ale potřebuje se to „zahřát“ (třeba během, nebo koupelí) a pak protahovat, dřív než to stačí vychladnout… A kombinovat s automasáží (nebo masáží).

Ten „regenerační“ běh by měl být pomalý, jen občas podle chuti vložit mírně rychlejší úseky pro lepší prohřátí a zapojení všech svalů… A není nutné, aby trval výrazně déle než hodinu…

A po doběhu (i při běhu) se chránit před prochlazením – rychle se osprchovat, nebo převléct do suchého…

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 11.12.2005 15:09:29

[quote=asistent]- byl jsem ve své kategorii 35–44 let poslední

  • výsledný čas 0:38:57 !!![/quote]

Gratuluju k pěknému času a zážitku z prvního závodu :) Mě před závody často taky něco bolelo, ale v tom zápalu to pak vždycky odeznělo a ani se to pak už moc neozývalo, takže závody asi léčí ;) Škoda, že jsi měl v kategorii i o 8 let mladší broce – když vydržíš ještě dva roky běhat, tak se pak přesuneš do starší kategorie, kde budeš nejmladší a tudíž i mezi nejrychlejšími! ;)

Běhání zdar! :)

avatar

Praha

Celkem 6176,6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:15 (2009)
půlmaraton: 1:34:00 (2005)
maraton: 3:23:32 (2006)

Radek Narovec muž 11.12.2005 18:18:02

asistent: fajnovej výsledek, 4:52 na km vůbec není tak špatný, ve větším závodě bys rozhodně poslední nebyl, to je většinou tak, že čím méně startujících, tím více chrtů :) S tou kyčlí bych určitě doporučoval zajít k doktorovi (www.podiatrie.cz), sice to je investice do vložek cca 2000 Kč, ale je čas Vánoc… :) a v drtivé většině případů to vedlo k velkému zlepšení pocitu z běhu. Lepší než čekat na průser, to bys kariéru ukončil dříve, než bys jí pořádně začal :) Každopádně gratuluju k prvnímu závodu a odhodlání postavit se na něj v této zimě…

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 11.12.2005 18:54:58

[quote=Lubosh]Pubi, tím si nejsem jistej. Tedy ne kvůli asistentovi, ale obecně:-) Čím vyšší věková kategorie, tak tím větší konkurence. Mladých běžců je málo a je mezi nimi celkem dost tragédů. Ale když už někdo běhá závody v +/- 50 letech, tak to není většinou nadšenec, který se k tomu dostal předevčírem (jako většina z nás), ale dlouholetý atlet ve skvělé kondici. A nemluvě o tom, že je tam i víc startujících. Viz letošní Běchovice: kategorie 20–29 let (98 startujících), 30–39 (162), 40–49 (203), 50–59 (245)… Občas se mi tedy stane, že na nějakých závodech jsem ve své kategorii třeba pátý, ale mezi čtyřicátníky nebo padesátníky bych si o tak lichotivém umístění mohl nechat zdát:-)[/quote] To je asi pravda… Ještě štěstí, že jsme Tragem team a neběháme kvůli vítěztví, ale pro tu atmosféru závodů (a případné ceně z tomboly – takový tričko z Běhu olympijského dne nosim moc rád ;) )

avatar

Ostrava

asistent muž 11.12.2005 19:00:25

Nazdárek, díky všem za podporu. Jen chci ujistit, že to poslední místo je fakt to poslední, co by mi vadilo, běhám přece pro ten pocit a ten je docela báječný, takže nevím zda by např. lepší místo ten pocit ještě umocnilo. Asi bych si připadal jako chrt :) A ten čas si myslím byl fakt na mě moc rychlý, tu 15 na Štěpána poběžím fakt volněji, pokud vůbec … Páček shledáček

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Praha 12 - Modřany

Celkem 155390,27 km
Minulý měsíc 799 km
10 km: 0:40:21 (2006)
půlmaraton: 1:26:59 (2008)
maraton: 3:15:43 (2004)

Mirek Kostlivý muž 11.12.2005 19:17:30

[quote=running-observer][quo­te=asistent]…

  • výsledný čas 0:38:57 !!!

… Jó, ta kyčel během běhu skoro nebolela, zato po doběhu jsem myslel, že neudělám krok… a teď jsem zvědav co budete dělat s tou mojí kyčlí :) Běhání nazdar ![/quote] Co se týče kyčle, je otázka, jestli ten problém není z absence protahování… Z toho, že při běhu to přestane bolet, bych soudil, že to není nic vážného, ale potřebuje se to „zahřát“ (třeba během, nebo koupelí) a pak protahovat, dřív než to stačí vychladnout… A kombinovat s automasáží (nebo masáží).[/quote] Gratuluji k „nečekanému“ výslednému času. Teď už víš, co dělá s fyzickým výkonem závodní euforie. Jinak s kategoriemi si nedělej hlavu, umístění je relativní, hlídej jenom svůj výsledný čas. To protahování a masírování pomocí různých gelů opravdu pomáhá. Jak mě někde něco bolí, už masíruji a snažím se to protahovat. Kdysi jsem tomu nevěřil, nyní už vím, jak to pomáhá. To „bolení“ je většinou jenom zkrácený sval, který tam někde tlačí na nervová vlákna. Ještě mi pomohl lecitin.

Motto: Běhat bez ohledu na věk a okolí !
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 11.12.2005 21:04:03

[quote=asisten­t]Díky všem za užitečné tipy. Ani jsem netušil, kolik akcí je tady k mání. Jen ten výběh Lysé hory je myslím pro mě, jako pro člena Tragéd týmu, sportovní nesmysl :) Já budu rád, když tu Lysou zdolám pěkně pomalou chůzí – již jsem se dopracoval k životní filosofii, kdy sportovní stránka věci přestala být životně prvořadou a přidružila se i oblast požitkářská a to zejména v oboru dobrého jídla a pití. Životní zkušenosti nás učí, že je třeba zajistit rovnovážný stav duševního a fyzického života. http://www.ciraradost.wz.cz Hodně pohodových km …[/quote] osobně můžu říct, že lysá je totální očistec- běžel jsem ji 6 dnů po PIMu a naprosto jsem ji nerozdýchal (křeče, zavracení, dehydratace)… (ale asi tomu pomohla maturita – na start jsem přijel z havířova na kole s „dvojkou v krvi“ a půlhodinovým spánkem za minulou noc… ;-) ) – holt: nezkušené mládí :-D

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Brno (Újezd u Brna)

Celkem 12770 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:33:41 (2009)
maraton: 3:40:27 (2007)

Stanislav Junga muž 12.12.2005 09:35:05

Asistent : to, jak ses dokázal vyhecovat na závodě je super. Ten zážitek ze závodu určitě za nějaký to píchnutí v noze stojí, Ne ?

avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23665,15 km
Minulý měsíc 6,36 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 12.12.2005 19:38:08

Dostal jsem od kámoše email na víkendový závod, který není v termínovce:

3 2. r o č. V Á N O Č N Í H O B Ě H U

Datum: 18.12.2005 start v 10.00 hod. Místo: Englišova ulice,u brány Školního stavku Prezentace a šatny: tělocvična Stř.zemědělské školy v Opavě od 8.30 hod Trať: 4,5km-z ulice Englišova-polní asf.cesta směr Latarna-
vlevo do Otic-v Oticích vlevo na Opavu-u hřbitova
vlevo z kopce na Engišovou ulici-vlevo do cíle
Na trati jsou vyznačeny jednotlivé km na cedulích Startovné: žáci a žákyně: 10,–Kč ostatní : 20,–Kč Informace: Jiří Sýkora mob. 737 185445

avatar

Ostrava

asistent muž 14.12.2005 09:23:33

http://atletika.baseballnet.cz/…ni%20beh.xls

Tak oficiální výsledky z Předvánočního běhu ve Frýdku-Místku jsou potvrzeny – viz odkaz. A Tragédi mají své zastoupení :)

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 14.12.2005 11:33:26

[quote=asistent]Tak oficiální výsledky z Předvánočního běhu ve Frýdku-Místku jsou potvrzeny – viz odkaz. A Tragédi mají své zastoupení :)[/quote] Dokonce se do výsledků dostala i tvoje věta z dřívějšího příspěvku: „Běželo se za slunečného, mrazivého počasí, bez zranění a protestů.“ :) To jsi jim tam napsal ty nebo si to zkopírovali tady z fóra?

avatar

Ostrava

asistent muž 14.12.2005 12:35:31

To Pubi: To jsem opsal (bez svolení autora) z výsledkové listiny, kterou jsem obdržel ihned po závodě. :) Na internetu se výsledky objevily později. Větu jsem použil, protože celkem vystihovala podmínky závodu, které jsem chtěl ve svém příspěvku rovněž postihnout. Doufám, že jsem se nedopustil plagiátorství :) Příště to ovšem uvedu uvozovkami…

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Brno/Havířov

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:27 (2010)
půlmaraton: 1:26:57 (2010)
maraton: 3:14:26 (2007)

forest muž 15.12.2005 12:40:26

28.12. http://ob.vsb.cz/…V_Rozpis.htm (orienťák a potom přespolák) 31.12. http://ob.vsb.cz/…6_Rozpis.htm (silnice)

oboji je soucasti Ostravske zimni ligy ( http://ob.vsb.cz/…ob/index.php?… prevazne orientacni zavody, ale je tam i nejaka ta silnice a krosy…). snad se s nekym shledam na tecto zavodech – melo by to byt prvni behani po vice nez mesici…

Motto: Vítěz by se v cíli neměl tak radovat, protože vlastně zvítězil nad slabšími.
avatar

Ostrava

asistent muž 26.12.2005 17:25:26

Nazdárek, tak máme za sebou další závodeček – Porubskou Štěpánskou patnáctku ! Počasí super – mrazík –4°C, téměř bezvětří – cesty suché, žádná břečka ani zmrzlý sníh, zkrátka pohodička. Těšil jsem se jak si to užiju a opět poslední proběhnu cílem za Tragéd Team. K mému velkému překvapení můj výsledný čas 1:06:24,00 byl ještě rychlejší než na poslední osmičce ve Frýdku ! Že bych se tak zlepšoval (4:26 na kilák !) ?? To spíš časoměřič ještě nevystřízlivěl. :)

Z celkem 69 borců a borkyň jsem byl uveden na výsledné listině na 49. místě. Ve své kategorii pak 8. z 10 (?) – počkám radši na výsledky na internetu.

Jinak mě potěšilo, že jsem se osobně seznámil s =W= a zprostředkovaně s Beetem (zdravím :-).

Další akci plánuju nějaký novoroční výšlap, tedy kromě mých tradičních pomalých 15km meditací kolem Hošťálkovic. Přeji všem příjemné mezisvátky…

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 26.12.2005 18:36:08

[quote=asisten­t]Nazdárek, tak máme za sebou další závodeček – Porubskou Štěpánskou patnáctku ! Počasí super – mrazík –4°C, téměř bezvětří – cesty suché, žádná břečka ani zmrzlý sníh, zkrátka pohodička. Těšil jsem se jak si to užiju a opět poslední proběhnu cílem za Tragéd Team. K mému velkému překvapení můj výsledný čas 1:06:24,00 byl ještě rychlejší než na poslední osmičce ve Frýdku ! Že bych se tak zlepšoval (4:26 na kilák !) ?? To spíš časoměřič ještě nevystřízlivěl. :)

Z celkem 69 borců a borkyň jsem byl uveden na výsledné listině na 49. místě. Ve své kategorii pak 8. z 10 (?) – počkám radši na výsledky na internetu.

Jinak mě potěšilo, že jsem se osobně seznámil s =W= a zprostředkovaně s Beetem (zdravím :-).

Další akci plánuju nějaký novoroční výšlap, tedy kromě mých tradičních pomalých 15km meditací kolem Hošťálkovic. Přeji všem příjemné mezisvátky…[/quote] Hezký! Jen tak dál…

avatar

regioRUN.cz

Celkem 16870 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:16 (2006)
půlmaraton: 1:17:31 (2005)
maraton: 2:42:59 (2008)

-W- muž 26.12.2005 20:41:28

[quote=asisten­t]Nazdárek, tak máme za sebou další závodeček – Porubskou Štěpánskou patnáctku ! Počasí super – mrazík –4°C, téměř bezvětří – cesty suché, žádná břečka ani zmrzlý sníh, zkrátka pohodička. Těšil jsem se jak si to užiju a opět poslední proběhnu cílem za Tragéd Team. K mému velkému překvapení můj výsledný čas 1:06:24,00 byl ještě rychlejší než na poslední osmičce ve Frýdku ! Že bych se tak zlepšoval (4:26 na kilák !) ?? To spíš časoměřič ještě nevystřízlivěl. :)

Z celkem 69 borců a borkyň jsem byl uveden na výsledné listině na 49. místě. Ve své kategorii pak 8. z 10 (?) – počkám radši na výsledky na internetu.

Jinak mě potěšilo, že jsem se osobně seznámil s =W= a zprostředkovaně s Beetem (zdravím :-).

Další akci plánuju nějaký novoroční výšlap, tedy kromě mých tradičních pomalých 15km meditací kolem Hošťálkovic. Přeji všem příjemné mezisvátky…[/quote] No ono to dle zprostředkovaných a letitých zkušeností bylo cca 13,5 km (kdo zkracuje vyhrává;),ale i tak jsi zaběhnul super čas. Myslím, že pokud ti nadšení vydrží tak se budeš ještě hodně zlepšovat.

Všichni se mějte ..... a od ledna´06 jdeme všichni s Tragéd teamem na tvrdou přípravu (sezóna se blíží). Co vy na to ? AK Kroměříž bude jenom slintat :))))

  • W-
Motto: Není důležité zvítězit, ale jak při tom vypadáš ! :)
avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23665,15 km
Minulý měsíc 6,36 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 26.12.2005 22:38:03

[quote=asisten­t]Nazdárek, tak máme za sebou další závodeček – Porubskou Štěpánskou patnáctku ! Počasí super – mrazík –4°C, téměř bezvětří – cesty suché, žádná břečka ani zmrzlý sníh, zkrátka pohodička. Těšil jsem se jak si to užiju a opět poslední proběhnu cílem za Tragéd Team. K mému velkému překvapení můj výsledný čas 1:06:24,00 byl ještě rychlejší než na poslední osmičce ve Frýdku ! Že bych se tak zlepšoval (4:26 na kilák !) ?? To spíš časoměřič ještě nevystřízlivěl. :)

Z celkem 69 borců a borkyň jsem byl uveden na výsledné listině na 49. místě. Ve své kategorii pak 8. z 10 (?) – počkám radši na výsledky na internetu.

Jinak mě potěšilo, že jsem se osobně seznámil s =W= a zprostředkovaně s Beetem (zdravím :-).

Další akci plánuju nějaký novoroční výšlap, tedy kromě mých tradičních pomalých 15km meditací kolem Hošťálkovic. Přeji všem příjemné mezisvátky…[/quote]

  • W- mi řílkal, že tě kontaktoval, ale pak už jsi tam nebyl. Tak příště ;-)

Já si do deníku píšu 14 km, ale oproti mému poslednímu startu na tomto běhu se ještě více zkracovalo, takže to bylo těch cca 13.5 km, jak píše -W-. Takže jsem si zlepšil osobák o téměř minutu, a jsem celkem spokojen. Výsledky už jsou na http://www.tjliga100.wz.cz/…y/stepan.doc .

Zítra mě čeká „výběh“ na Lysou a to je trochu jiná káva než dnes na suchém asfaltu po rovině.

avatar

Ostrava

asistent muž 27.12.2005 11:21:40

Závod to byl fakt pěkný. Můj čas opravdu potvrzuje, že to nebylo celých 15 km, ale na druhou stranu, mě to přišlo hrozně dlouhý, určitě delší, než moje víkendové běhy trvající 1,5 hodiny :) Tepovka: průměr 170 ! maximum 181. Ale vem to čert, 13,5 nebo 15, hlavně, že je prima a pohoda a nic nebolí !!! Zdravím všechny a těším se na další setkání někde v přírodě …

P.S. Je lepší být bohatý a zdravý, než chudý a nemocný.

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Ostrava

asistent muž 13.01.2006 12:02:18

http://www.volny.cz/…morial05.htm

Pokud byste se zítra někdo nudil, můžete si zaběhnout maratónek v Ostravě. Já osobně se chystám s vnukem na Radhošť kvůli inverzi, ale kdybych náhodou nešel tak si zkusím neoficiálně půlmaratón :-)

Pokud tam někdo budete tak určitě napište postřehy z akce.

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Ostrava a okolí

Celkem 23665,15 km
Minulý měsíc 6,36 km
10 km: 0:36:14 (2006)
půlmaraton: 1:21:13 (2008)
maraton: 3:04:39 (2007)

Beet muž 15.01.2006 18:00:54

[quote=asisten­t]Pokud byste se zítra někdo nudil, můžete si zaběhnout maratónek v Ostravě. Já osobně se chystám s vnukem na Radhošť kvůli inverzi, ale kdybych náhodou nešel tak si zkusím neoficiálně půlmaratón :-)

Pokud tam někdo budete tak určitě napište postřehy z akce.[/quote] Tak jsem se včera podívat byl. -W- se účastnil aktivně, i když si dal jen poloviční trať, tak snad přidá nějaké postřehy i on. Já napíšu postřehy z pohledu diváka a fotografa.

Dorazil jsem na místo asi v 11 hodin, takže závodníci už měli hodinu závodu za sebou. Celkem jich bylo 26. Běželo se 14 !! okruhů po silnici, povrch byl většinou uježděný sníh, místy asi i led, protože jak mi říkal -W- tak se jednou položil na zem a nebyl sám. Co se týče počasí bylo odhaduju 4–5 st. pod nulou (mě jako divákovi byla docela zima), nízká inverzní oblačnost, takže smog, tudíž žádné ideální podmínky pro běh. Vyhrál Igor Heleš v čase těsně pod 3 hodiny a hned po doběhnutí spěchal domů, protože jak sám říkal, odpoledne měl ještě naplánováno 30km na běžkách (docela slušné vyjetí, co říkáte).

Fotky co jsem nafotil: http://foto.beet.cz/…n-trebovice/

avatar

Brno

Celkem 26381 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:40:29 (2009)
půlmaraton: 1:33:05 (2008)
maraton: 3:23:02 (2012)

running-observer muž 15.01.2006 21:13:36

[quote=Beet]Tak jsem se včera podívat byl. -W- se účastnil aktivně, i když si dal jen poloviční trať, tak snad přidá nějaké postřehy i on. Já napíšu postřehy z pohledu diváka a fotografa.

Fotky co jsem nafotil: http://foto.beet.cz/…n-trebovice/[/quote] Dobrá práce. Přiblížil jsi nám atmosféru perfektně.

avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 16.01.2006 08:46:49

[quote=Beet]Fotky co jsem nafotil: http://foto.beet.cz/…n-trebovice/[/quote] Pěkný fotky! Ale počasí na běhání teda nic moc :)

avatar

Ostrava

asistent muž 14.03.2006 21:12:20

http://www.beh.cz/…koberice.htm

Nazdárek, tak se opět ozývám :-) Podobně jako několik z nás (viz tučňákovy tréninkové výpadky) jsem i já leden a únor proflákal. Počasí fakt nic moc na solidní běhání :-( No a tak jsem se – totálně nepřipraven – vypravil na svůj zatím nejdelší běh v životě – Kobeřickou dvacítku. Až do 15. km to bylo v pohodě, tak jako normálně při tréninku. Pak ale nohy nechápaly proč mají běžet dál, když už tu svoji standardní hodinu a půl mají za sebou. Takže jsem je musel ještě těch 5 km nutit, aby vůbec došly do cíle. Tělo má asi nějakou motorickou paměť nebo co a když se snažím běžet déle než obvykle, tak se bouří. No, výsledky jasně demonstrují zimní tréninkové lenošení, takže musím zase začít trénovat !!

Motto: "Ten komu čas rychle utíká, stihne v životě více než ten, komu se čas vleče" (midl)
avatar

Praha - Palmovka

Celkem 55 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:45:23 (2006)
půlmaraton: 1:43:40 (2005)
maraton: 4:00:27 (2005)

Pubi muž 15.03.2006 08:38:36

[quote=asisten­t]Podobně jako několik z nás (viz tučňákovy tréninkové výpadky) jsem i já leden a únor proflákal.[/quote] No Tučňák i v tom nejhoršim počasí běhal 150 km měsíčně a ještě k tomu chodil do bazénu – to zas takový flákání neni. Na flákání jsme tu větší odborníci ;)

Vítej zpátky, gratuluju k dvacítce! Běhání zdar :)

Nalezené položky: 42 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.