Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Silniční bota - pomozte vybrat

Silniční bota - pomozte vybrat

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Celkem 15065,5 km
Minulý měsíc 0 km

maizze muž 21.04.2013 22:17:14

Zdravím, jelikož si chci koupit nové boty na běh a nevím přesně jakou botu bych měl zvolit, byl bych rád kdyby jste mi někdo poradil. První problém je v tom že nevím jakou klenbu nohy mám, nebo co se vždy řeší u boty :D Myslím, že mám normální nohu, neutrální klenbu, kdyby jste věděli jak to mám zjistit bez odborníka tak mi taky můžete poradit.Zatím jsem měl vždycky nějaké adidas boty kolem 1–2 tisíc a nic moc sem neřešil, prostě sem koupil tenisky co se mi líbily a seděli.

Teď začínám víc trénovat tak bych rád zvolil i vhodnou obuv. Naběhám tak 100–150 km měsíčně, většinou jen silnice, takže bych volil silniční. V měsíci běhávam 1–2 závody, většinou půl-maraton a jednu desítku. Takže bych potřeboval obuv vhodnou na silnici – trénink, tak i na závody – dvoje boty bych finančně neutáhl. Vážím okolo 65–70 kg a do boty bych investoval tak 1,5 – 2,5 tisíce.

Díky za rady a tipy.

Motto: V životě si dělej co chceš, stejně jednou zemřeš !
avatar

Celkem 15065,5 km
Minulý měsíc 0 km

maizze muž 27.04.2013 21:49:11

Neignortujte prosím o jakékoliv rady a tipy od někoho kdo vtom má aspoň trochu přehled :) Díky moc

Motto: V životě si dělej co chceš, stejně jednou zemřeš !
avatar

Roztoky

Celkem 39310,72 km
Minulý měsíc 336,57 km
10 km: 0:49:36 (2014)
půlmaraton: 1:52:23 (2014)
maraton: 4:02:04 (2014)

Helča žena 27.04.2013 22:18:50

Pokud si nechceš nechat někde v běžecké specialce změřit dopad… Mrkni na www.babos-sports.cz na Užitečné informace, kde můžeš mrknout na typy klenby. Pavel Baberaf by ti urco doporucil i nejake boty ze sve nabidky. V Praze ti urco dobre doporuci boty v Trailpointu. Osobne beham v silnicnich New Balance od P. Baberada. Ale kazdy ti doporuci neco jineho.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.