Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Kočárek na běhání, in-line brusle

Kočárek na běhání, in-line brusle

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Lichnov u NJ

Celkem 3101 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:02 (2011)
půlmaraton: 1:54:30 (2014)

Dejzinka žena 11.05.2013 21:30:30

Tak dlouho jsem zvažovala kočárek na běhání, až jsem se na to vyprdla, pořídila z německého ebay tohle http://cs.sen-deti.cz/…aby-viva-40/ – vyšel nový kolem 5.000 i s poštovným a dotáhli jsme to za 9 měsíců na 3000km. Určitě jsem kočárek nijak nešetřila, jezdil po šutrech, v lese po kořenech, bahnem, závějema sněhu a dobrý. Postupně se vychodila vůle v kolečkách, takže skvěle kopírovala terénní nerovnosti :-D Pro mimino je pohodlný, asi 5 měsíců jezdil malej ve vyndavací tašce – obdoba korbičky, potom bez ní. I teď má v kočárku dost místa na spaní. Počítala jsem s tím, že kočár odrovnám, proto jsem nechtěla investovat moc peněz, tenhle vydržel určitě nad plán, akorát jsme teda dozráli na výměnu koleček – už odpadávají :-D

Motto: Já to nevzdám!
avatar

Nikol87 žena 13.01.2015 12:11:03

Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, že si koupím kočárek BOB Sport Utility Stroller. Běhání za ním je úžasné, proto se s vámi chci o tento kočárek podělit. Po asfaltové cestě, ale i v lehčím terénu se s ním běhá perfektně. Dvě možnosti nastavení odpružení a velké kola, zaručují mému děťátku maximální možný komfort. Doporučuji všem rodičům, kteří se věnují běhání a nechtějí mimčo nechávát na hlídání u prarodičů. :)

http://kocarky.heureka.cz/…roller-2014/

avatar

kamila.336 žena 17.02.2015 14:48:33

Já mám kočárek na běhání od značky römer :) a jsem moc spokojená a malá si tam taky pěkne hoví a je jí to pohodlné!

Nalezené položky: 33 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.