Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běhátko....

Nalezené položky: 38 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.03.2007 09:44:31

Včera jsem si bezvadně zaběhal na běhátku. Chtěl jsem si to zkusit už od podzimu, ale pořád nebylo dostatečně nevhodné počasí na běhání venku. Teď po nemoci a před závodem jsem na to skočil. Běhátko je bezva. Je tam spousta čudlíků a to je něco pro mě. Sice při vyšších rychlostech dost vrzalo a sténalo, ale to prý ten pán do týdne dotáhne a bude to v pořádku. Ze začátku to i bralo samo tepovku z mého hrudního pásu, tak jsem nemusel koukat na pulsmetr, ale pak jsem to asi zavařil nebo co a ukazovalo to nesmysly. Taky jsem předtím nevěděl, že se za trenky dává šňůrka, která vede ke klíči, který je potřeba pro spuštění běhátka a jeho udržení v chodu. Kdybych třeba spadl, tak se to vypne. Taky bylo veselé, když jsem si nastavil sklon asi 6 stupňů při rychlosti 15 km/h a pak to nešlo dát zpátky na menší sklon. To ale brzy taky prý opraví, že prý to do včerejška nevěděli. Byl tam i větrák, tak se běželo příjemně. Jen jsem pořád koukal do zdi. Sice tam byla jedna slečna, ale bylo mi blbý na ni koukat celou hodinu, tak jsem koukal jen občas, jestli se neulejvá. Hudba byla erární, takže jsem ani nevytahoval mp3 přehrávač, ale příště si ho vezmu, protože neumím běhat rychle na Enyu. A nejlepší je, že když z toho běhátka člověk sleze, tak mu nohy jdou pořád dopředu.

Jen nevím, jestli byl sklon 2% dostatečný na to, aby to bylo analogické běhu po rovině při normálním běhu. Jdu hledat na fóru.¨

Už jsem to našel – je to 1%.

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

Bratislava

Celkem 151814 km
Minulý měsíc 0 km

Mato muž 01.03.2007 12:30:29

Ono by mohlo stacit aj 0.5%, najma ak nebehas useky a je to iba suvisly beh. Koniec koncov, doslap nohy mas identicky s behom vonku len pri sklone 0, inak je to beh do kopca (aje ked namaha je ako by z kopca). Myslim si, ze nejake nastavovanie si sklonu pre potreby ekvivalentu nie je treba, pokial nebehas na behatku pravidelne a vela. Ingrid Kristiansenova behala iba na 0% prevyseni (ked nemala v plane kopcovite useky) a upravila iba o kusok rychlost behu. Myslim, ze jej to na vykonnosti nic neubralo :) (vzhladom na to, ze drzala vsetky sv. rekordy od 5km po maraton). Inak pri cviceni v miestnosti (na comkolvek- eliptical trainer, spin, rotoped, valce ci behatko) nemozem existovat bez ventilatoru. AJ s nim vypotim kyble potu, ale aspon to tak nie je poznat.

avatar

Liberec

Celkem 8099 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:38:55 (2013)
půlmaraton: 1:23:55 (2013)
maraton: 3:00:46 (2013)

Advid muž 01.03.2007 13:07:59

Byly to úseky. Na úseky jsem si dal ty 2% a pak na výklus 4%, abych si pak, až zvýším rychlost, mohl ještě ulevit snížením sklonu. Taková finta, no. :-)

Motto: „Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
avatar

patrikgino muž 17.03.2007 22:18:45

Můj názor na běhátko je hodně kladný. Mám běhátko víc než dva roky a v zimě kdy opravdu nejde vyběhnout je to super náhražka za venek . Navíc programů je tam opravdu hodně a měří taky veškeré informace , které potřebujete vědět .Styl běhu je trochu odlišný než venku , ale dostačující k zvyšování svých výkonú

avatar

Celkem 3511 km
Minulý měsíc 0 km
maraton: 3:53:38 (2012)

tereza žena 18.03.2007 09:54:08

Tak to jsem rada, ze se najde nekdo, kdo taky beha vesmes na pase. Uz jsem to tu zminovala, na jinem vlaknu, ze mi skrze pocasi a bezpecnost nic jineho nezbyva a uz mi to ani neprijde. Ja si to zprijemnuji pustenou televizi a ve fitku se vzdycky najde dost osvalencu na pozorovani :)

avatar

Praha

Celkem 1678 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:39:35 (2001)
půlmaraton: 1:32:32 (2008)
maraton: 3:18:41 (2001)

step muž 15.06.2007 21:59:30

rád běhám venku, v lese a běhátko mi vždycky přišlo jako nesmysl. ale pak jsem se jednu dobu dost učil na nějaký zkoušky a jedno běhátko jsem si půjčil. učil jsem se ve stoje, kmital k tomu nožkama a měl z toho všeho příjemnější pocit. teď už sice několik let běhám jenom venku, fujavice nefujavice, ale osobně jsem dospěl k tomu, že jsou chvíle a situace, kdy se běhat doma nebo třeba ve fitku hodí. štěpán

Motto: Stavte na kafe, myslete na desert - TJ Kavárna
avatar

Praha - Prosek

Celkem 322 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:50:16 (2007)
maraton: 5:06:33 (2007)

DVH007 muž 02.10.2007 23:54:11

Nemuze nekdo poradit neco konkretniho pls, uvazuji o koupi a moc se v tom nevyznam, tak budu vdecny za kazde info… Zvlast kdyz to stoji tolik, ale kazda legrace neco stoji ze… :-) Diky

avatar

Praha 9

JWD muž 05.03.2008 17:19:36

Má někdo zkušenosti s tímto modelem „Běžecký pás Inportline Fire“ nebo výrobcem „SEVEN SPORT s. r. o., Dělnická 957, 749 01 Vítkov www.insportline.cz“. Je max.rychlost 16 km dostatečná. Dík.

Nalezené položky: 38 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.