Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » malé děti a běhání

malé děti a běhání

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Alcakv žena 09.04.2010 12:39:34

ahoj, mám dvě malé děti, půl roku a dva a půl roku,hlídání je málo,běhat se dostanu jen párkrát do týdne,chtěla jsem se zeptat jak to řeší ostatní maminky,jestli běh nahrazují alespoň občas v týdnu něčím jiným co se dá zvládnout doma při dětech ? Nebo nějakou vychytávku? Díky;-)

avatar

romulus žena 09.04.2010 15:23:44

Ja mam tiez 2 deti, 4,5 a 1 rok stare a behat chodim rano o 6,00. O 7,15 som uz doma a muz ide v pohode do prace.

avatar

Alcakv žena 09.04.2010 19:31:52

děkuji, to u nás nejde, manžel dělá na směny a kojím,:-( , tím se čas ještě zmenšuje…i tak díky

avatar

Alcakv žena 09.04.2010 19:44:26

ještě k těm dětem,naše v tuhle dobu vstávají,takže bych stejně nemohla,ale každé dítě spí jinak a má jiný harmonogram,já taky když malá jako mimčo hodně spala chodila brzo ráno,teď je větší a spí jinak a kojí se hodně… mě spíš zajímá náhrada běhu, nějaký cvičení nebo pohyb,kterým by se dalo řešit vynechání běhu ,když není hlídání, díky

avatar

Lichnov u NJ

Celkem 3101 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:51:02 (2011)
půlmaraton: 1:54:30 (2014)

Dejzinka žena 12.04.2010 19:47:39

>> Alcakv, 09. 04. 2010 19:44:26

A co třeba jedno dítko do krosny, druhé do kočáru a chodit? To kondici určitě neuškodí. Taky jsem tak fungovala, protože když jsem se chtěla dostat někam ven, dvě děti se do kočáru nevešly a to starší samo moc daleko nedošlo. Když už mimino sedělo, občas jsem je pro zpestření prohodila (mimino do krosny, velkej do kočáru) a o zábavu pro všechny bylo postaráno :-) Nachodili jsme takhle spoustu kilometrů po kopcích za barákem i po Beskydech.

Motto: Já to nevzdám!
avatar

Kuřim

Celkem 608 km
Minulý měsíc 0 km

katkatajovska žena 13.04.2010 22:25:26

tak já vylepším doporučení Dejzinky, pokud je staršímu dítku už 2,5 roku, můžete mu pořídit tzv. odrážedlo – malé kolo bez koleček (s nafukovacími koly ne motorku a pod.) a menší dítko do kočárku – až se naučí starší pořádně na odrážedle, budeš moct za ním rovnou s kočárkem běhat :D, já to teď praktikuj tak, že starší pětiletý má koloběžku, aby nám moc neujížděl, a mladší(2,5let) odrážedlo a já na ně dozírám indiánským klusem ;). A jinak to taky občas řeším ranním během, už je vidět, takže tak na 40min vyběhnu, než odejde manžel do práce a děti se vzbudí, chce to ovšem silnou vůli, já se do toho nutila skoro 14dní, ovšem je fakt, že mám starší děti a kojení se mne netýká.

Motto: Dnešní mládež je hrozná, ale nejhorší je, že už k ní nepatříme :P
avatar

Alcakv žena 19.04.2010 21:02:27

děkuji za další nápady, bohužel starší na odrážedle nehrozí a s kočárkem toho nachodíme…

krosnu nemusím, malého jsem nosila v šátku dlouho, u malé už není jak, malého dávat čůrat a dítě v šátku nebo krosně, to se nedá a taky uhlídat 2,5 leté děcko s dalším děckem na zádech je fuška…

to co píšete kombinujeme, ven chodíme,ale to víte, od dětí si člověk musí odpočinout…

musím nějak vydržet než se to ustálí a malá vyroste…kojím někdy i půl hodiny po sobě a malou uspím jen já,kojení no ;-)

zatím budu zneužívat každé hlídání co půjde :-P ,však děti jsou malé jen chvíli :-D

všem moc díky

Nalezené položky: 7 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.