Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Objemové vs závodní boty - velikost

Objemové vs závodní boty - velikost

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

transformator muž 08.01.2021 22:08:13

Zdravím

Velmi dlouho běhám v objemových botech (mizuno wave ultima 11), ale když jsou teď ty výprodeje, tak jsem se rozhodl pořídit i závodky na jaro. Jsou to moje první. Nikdy jsem žádné neměl. Jelikož se teď nemůže do obchodů zkoušet, tak jsem šel do stejné značky i velikosti. Koupil jsem mizuno wave aero 18 (hodlám v nich běhat závody 10 km a výjiměčně i půlmaraton). Zarazilo mě ale, že se mi zdají o něco málo menší, i když je to stejná velikost. Jakoby těsněji obepínají nohu, a nohu v nich více cítím. Mám i volněji povolené tkaničky. Je to normální? Není to pouze tím, že je to nová bota? Když jsem z boty vyndal vložku a porovnal, tak je sice menší, ale jsou to cca 2 milimetry. To nemůže hrát roli. Nicméně po velikosti 41 je jen 42 (mezistupeň se nevyrábí). Ta už by pravděpodobně byla velká. Jsem tedy na vážkách.

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.