Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Problémy s navigací

Problémy s navigací

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Frýdek-Místek

Stalker muž 04.01.2010 22:11:18

Zakoupil jsem GPS loger QStarz BT-Q 1000×. Ke stažení dat používám firemní QTravel. Rád bych získaná data převedl do SportTracks, ale nedaří se mi to. Ukládám data získaná v QTravel na disk do složky jako GPS, odtud se je snažím importovat do SportTraks, ale marně, vždy vyskočí tabulka: "Dokumnet XML obsahuje chyby (2, 2). Prosím o radu, jak… Počítačům rozumím coby pouhý uživatel. Děkuji.

avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 05.01.2010 07:51:38

s jako příponou soubory ukládáš, resp. snažíš se je do sporttracks importovat?

avatar

Celkem 185 km
Minulý měsíc 0 km

ondras 05.01.2010 22:38:18

Pouzivam to same a nasledovne:

1. spustim Travel Recorder PC Utility

  • provedu import vsech tracks co mam v GPS
  • vyexportuji co potrebuji (do [b].gpx[/b] !) a to do patricnych adresaru (GPS pouzivam od behani, jizdy na kole pres turistiku az po geocaching)
  • vymazu vse na GPS

2. Spustim SportTracks (mimochodem jsem se o nem dozvedel tady od Jecminka v prehistorii :D diky za skvely tip!!)

  • importuji .gpx
  • doplnim info, upravim co potrebuji
  • kocham se :)

Diky velke vnitrni pameti a vydrzi GPS to delam tak jednou za 4–10 dnu. Toz tak.

Motto: Flanders: "To nic synku, to dohoníš!" Homer: "Do toho Barte! Pamatuj co řekl Vince Lombardi: Když prohraješ, jdeš z domu!"
avatar

Frýdek-Místek

Stalker muž 05.01.2010 22:46:57

Děkuji všem za pomoc. Problém je vyřešen. Šlo o recenzenty použitý program QTravel pro stahování dat z GPS zaznamníku. Ten však nespolupracuje při exportu dat. Použil jsem originální software z přiloženího CD a ejhle – vše v pořádku. Ještě jednou děkuji za pomoc.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.