Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Vhodný trénink vs. denní zatížení

Vhodný trénink vs. denní zatížení

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Abusak muž 04.09.2008 01:19:45

Zdravím,
před zhruba 4 měsíci jsem se rozhodl že se začnu věnovat běhání. S počátku jsem to bral jako prostředek na zhubnutí ale postupně časem se z toho stala droga. Běžecké dávky jsem postupem zvyšoval a dostal jsem se až cca 50 km za týden ( 50 min jeden běh). Bohužel zde ale nastal problém.

Denně nachodím zhruba 15 km (z vesnice na vlak; chůze v práci), ráno vstávám o 6.00 hod a vracím při stěstí okolo 18.00 hod (někdy i později), takže jediná šance je si zaběhat v pozdních večerních hodinách …
Snažil jsem se postupně přidávat zatížení, ale mělo to za následek pouze větší únavu a běh byl pro mě utrpení.

Měl bych se spíše zaměřit na delší úseky s menší intenzitou nebo menší úseky s vetší intenzotou? Trpím celkem nespavností, denně průměrně naspím 5 hodin a v měsíci mám pouze 4 dny volna.

Mohl by někdo, kdo má podobné zkušenosti doporučit vhodný trénink na marathon při tomto zatížení? Chtěl bych si ho zaběhnout za 3/4 roku.

avatar

Praha 6

Celkem 6 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:37:15 (1998)

jirkoun muž 04.09.2008 19:08:28

A co chuzi na vlak nahradit behem a pri ceste domu vystoupi treba o zastavku driv a bezet neco delsiho.Jen nevim jak moc je to realne,jestli mas moznost se v praci vysprchovat,kolik sebou musis nosit veci do prace, mas se kde v praci prevleci apod…

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.