Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Inline.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Volduchy

10 km: 1:12:48 (2006)

snehulak05 muž 08.05.2008 11:18:02

zdravím. Chtěl bych si trochu zpříjemnít běžecký plán a tak bych si chtěl koupit Inline brusle.. jenom nevím jaký.. Rychlejší nejsou na škodu.. Dokáže mi někdo poradit?

Motto: No jo neuděláš nic.. Je to tvůj boj..
avatar

Třinec

Celkem 2867,3 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:58:23 (2008)
maraton: 4:31:54 (2008)

pavlinap žena 08.05.2008 13:02:43

U inline bruslí platí stejně jako u většina vybavení – čím dražší tím lepší. Nekupovat ve velkých shopech, ale ve specializovaných prodejnách, kde Ti určitě perfektně poradí. Já jezdím na značce Roces (už asi 10 let) a vyhovuje mi. Rychlejší brusle jsou samozřejmě brusle závodní. Ty má můj syn, ale já bych na ně nestoupla, jsou nízké, takže je třeba se na tom vůbec naučit jezdit, špatně se brzdí. Navíc cena je vysoká – nejen bruslí, ale i koleček. Až se na ty brusle dáš, doporučuji odjet si nějaký závod (třeba v rámci Nestle LifeInline tour – www.lifeinline.cz). Jezdíš na krásných tratích, bez aut. Navíc se kolem pohybují bezva lidé…Takže tak.

Motto: Never Say Never
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 11.08.2008 13:56:24

Ahoj Pavninap!
A jezdíš na inlinech- na těch klasickej fitnes? Dá se na tom lítat s hůlkama třeba i deset kiláků v kuse a počítat že to chvilku vydrží (i ty okolo dvou tisíc)? Ještě jsem narazil na outdoor brusle, ale to je pro mě azse vyšší cenová kategorie, ikdyž pro hůlky asi vhodnější… ???

Motto: Díky Chucku Norrisi!
avatar

Podivín

Celkem 867 km
Minulý měsíc 0 km

Irokezka žena 11.08.2008 20:20:52

Ahoj, já jsem začínala na fitnes bruslích, ale bohužel nevydržely, cena okolo 2.000,–. Teda brusle vydržely, ale kolečka ani náhodou. Jezdila jsem 2 měsíce po asfaltu, asi 8 km každý druhý den. Chtěla jsem si koupit náhradní kolečka, cena koleček kolem 2.000,–, ale v e-shopu mi napsali, že mi nikdo nezaručí, jak dlouho vydrží, jestli měsíc a nebo půl roku. Proto jsem začala běhat. Asi je lepší investovat a koupit pořádné.

Motto: běhám s vlky
avatar

Kařez, Nový Jičín

Celkem 1898 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:43:53 (2008)

juapa muž 13.08.2008 10:01:05

díky! našel jsem v akci slevněné z pěti a něco na 2900.. ta do nich asi půjdu.. a snad vydrží.. včera jsem viděl jednoho borce, jak so to dával s hůlkama na fitneskách, takže do toho jdu.. neměli by kolečka stát kolem dvou stovek? za dvě tícky se mi to zdá přemrštěné.. zkus koupit tvrdší, budou se sjíždět pomaleji

Motto: Díky Chucku Norrisi!
Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.