Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Běžecký trénink » Cena treningoveho planu

Cena treningoveho planu

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Manětín

Celkem 4583 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:47:00 (1998)
půlmaraton: 1:53:36 (2007)
maraton: 4:24:25 (2007)

Kydy muž 01.05.2008 00:33:42

[quote=toro]Pokusím se trošku rozčeřit vaší klidnou vodu: osobní trénink pro mne nikdy neznamenal výsledek v konkrétním závodě. Tento trénink (a jsme svému trenéru nesmírně vděčný) mi pomohl pochopit spoustu osobních aspektů běhání. A tak teď, bez jakýchkoliv ambicí na závod, si jdu vyběhnout čistě proto, že moc rád poslouchám v iPodu „Outsider waltz“ a všechny osobní/pracovní problémy jsou tady proto, abych je vyřešil. Hodně z Vás by bylo asi hodně překvapeno kdo je teď Running Toro. Ale to je na nový seriál :) Co když tento trénink způsobí, že cukrovka/infarkt/ … přijde o hodně let později a nebo dosáhnete stabilizaci své osobnosti… umíte to docenit?[/quote] Umíme, jen se neboj. Tvůj a Katky příběh byl pro mě dost velkou motivací v tréninku na první maraton. Je jasný, že jsem si musel našlapat ty dávky kilometrů sám, ale k tomu jste mě dokopali právě vy dva… A já si pak splnil v Kladně svůj životní sen. Tak moc dík :-)

Motto: Běhání je krásný... hlavně to pívo potom :-) Vidíš-li někoho běžet, nepřemýšlej o něm, ale o sobě...
avatar

Celkem 5414 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:48:27 (2008)
půlmaraton: 1:44:14 (2009)
maraton: 4:55:57 (2007)

Jecminek.Maselnik muž 01.05.2008 14:09:09

[quote=toro].­........Hodně z Vás by bylo asi hodně překvapeno kdo je teď Running Toro. Ale to je na nový seriál :)...........[/qu­ote] a když už se tady po půl roce zjevíš tajemný jako hrad v Karpatech, kdo je tedy dnes Running Toro a bude seriál? :-D

Nalezené položky: 32 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.