Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty do terénu i na silnici

Boty do terénu i na silnici

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Markus37 muž 28.01.2016 22:42:43

Dobrý den, v běhání jsem začátečník (naběháno 200km) a chtěl bych Vás požádat o pomoc s výběrem bot. Předpokládám, že neexistuje nic, jako univerzální boty, ale co by jste mi doporučili pro běh v terénu (obora hvězda, lesní cesty) i na asfaltu? Neplánuji běhat žádné velké vzdálenosti vždy pouze 4 – 10km. Předem děkuji za reakce :)

avatar

Frýdek-Místek

Robertczeko muž 31.01.2016 18:40:47

ahoj, za sebe můžu doporučit inov-8 f-lite 195, nejsou to žádné měkké polštáře, ale jejich využití je mnohostranné – od silnice, dráhy, po krosy, běhy do vrchu, tak i na sněhu se s nimi dá. Osobně už hobluju 2 pár těchto bot, první vydržel přes 1300km a sem tam je ještě nazuju do špatného počasí. Používal jsem je ze začátku jen na závody a postupně jsem si zvykl na jejich sparťanské parametry pro delší běhy ( i maraton jsem v nich zaběhl ).

Motto: http://roberthusanik.blogspot.cz
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.