Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Vybavení na triatlon » batoh na kolo

batoh na kolo

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

sulfurs muž 05.11.2012 23:38:43

Dobrý den, sháním batoh na kolo. Rád bych se vešel do 1500 kč. Kdo má nějaké tipy na vhodné batohy prosím o odpovědi. Předem díky.

avatar

sulfurs muž 06.11.2012 20:27:53

Dobrý den, koukal jsem se dnes na internet a našel sem cyklo batoh, který by mohl odpovídat mým požadavkům ( http://www.bagmaster.cz/…batoh-ml-017 ). Máte s batohem někdo nějaké zkušenosti? Předem díky za odpovědi.

avatar

dickrichardsrunning.blogspot.cz

Celkem 4061 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:49:07 (2016)
půlmaraton: 1:52:45 (2016)

Dick Richards muž 07.11.2012 09:32:01

Zdar, na kolo i běh používám Salomon XA20 něco přes rok. Zatím maximální spokojenost. Ten odkazovaný vypadá ale podobně a je za rozumnou cenu. Salomon má oproti tomuto kapsy na bederním pásu, což je hlavně při běhu super. Na kolo to ovšem (alespoň u mě) až tak potřeba není. A taky má Salomon pouze jednu komoru. Zdá se mi, že dvě komory při tak relativně malém objemu jsou spíš na škodu – při převážení větších věcí (oblečení; jídlo; duše atd.). Ale to je jenom můj názor.

Šťastnou ruku při výběru!

Motto: "Závist zdržuje"
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.