Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Hodinky Nike+ GPS

Hodinky Nike+ GPS

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

Peta8 muž 05.10.2012 10:50:08

Dobrý den,

rád bych si pořídil tyto hodinky. Koukal jsem, že je mají i v některých českých e-shopech. Cena se však někde liší až o tisíc korun. Chci se tedy prosím zeptat, zda existuje několik verzí těchto hodinek, nebo to je prostě jen náhoda? A taky na případné zkušenosti.

Moc jsem toho na webu nenašel.

Děkuji. Petr

avatar

xnovak muž 08.10.2012 10:13:07

Tyhle hodiny by mely byt jen jedny – lisi se dle barvy a pak – jsou ruzna baleni … s a bez hrudniho pasu … v CR jsem ale moc hodin s hrudnim pasem nevidel prodavat. Ty hodiny sami o sobe hrudni pas podporujou – musi to byt snad nejaky Polar a da se dokoupit i k hodinkam, ktere ho v baleni nemaji, nicmene stoji kolem 1500 cca … pak je ale otazkou, zda nesahnout po jine alternative.

avatar

Celkem 0 km
Minulý měsíc 0 km

runner.cz muž 28.12.2012 15:57:02

>> Peta8, 05. 10. 2012 10:50:08 Pokud jsi je ještě nekoupil, měl bych jedny na prodej, i s hrudním pásem. Tel 777325312

Motto: runner-cz.blogspot.com
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.