Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Boty s dobrým tlumením

Boty s dobrým tlumením

Nalezené položky: 37 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
avatar

Celkem 28017 km
Minulý měsíc 80 km
10 km: 0:46:23 (2014)
půlmaraton: 1:43:22 (2014)
maraton: 3:48:23 (2014)

Lenda žena 02.09.2012 11:27:59

Já jsem to opravdu přehnala.Moc jsem si užívala pár osmikilometrových běhů po pěšinách a tak jsem se pustila do 14km a tam to vzniklo.V mini­malistické obuvi chodím pořád. Ale při běhu mě začne bolet chodidlo a pokračuje to křečí na přední straně holeně. V odpružených botách se křeč nedostaví. Nicméně kvůli ostatním opakujícím se problémům chci v budoucnu běhat v minimalistických botách.Jen si nedovedu představit třeba uběhnutí maratonu v nich.A po této zkušenosti bych se i delších běhů bála.

Motto: Raduj se ze svého života,je už později,než si myslíš.
avatar

petross muž 07.09.2012 22:44:37

Tak jsem dal na vás a zašel do Trailpointu. A udělal jsem dobře, perfektní přístup, spousta cenných rad. Z obchodu jsem odešel s těmihle botkami:

http://www.runblogger.com/…rt-mo10.html

Sice jsem se dostal nad limit, ale nelituji toho :-) Na začátek mi bylo doporučeno běhat v nich cca 15 minut, respektive do doby, než se nohy začnou bránit. Běžel jsem na Vítkov, kde jsem téměř přesně po těch 15 minutách zjistil, že zpátky už se budu muset jen dobelhat :-) Po dvou dnech si stále můžu dovolit tak akorát kolo (naštěstí je namáhána jiná část lýtek), i delší chůze je mi zapovězena.

avatar

Žďár nad Sázavou

půlmaraton: 1:42:51 (2011)

pam65 muž 08.09.2012 08:49:25

Jen na čase nezáleží. S minimusy jsem si zhuntoval nohy na třech kilometrech euforického běhu. Po mononukleóze si hlídám tep – tedy i tempo – a je to něco úplně jiného.

Motto: No toto!
avatar

petross muž 08.09.2012 11:25:26

Je pravda, že ta lehkost a absence nepříjemných pocitů v kolenou mě taky dostaly do jisté euforie. Běžel jsem rychle, s pocitem, že mě nic nezastaví, když najednou bez varování vypověděla službu lýtka.

Ten čas jsme odvodili na základě vzálenosti, kterou běhám (za tu půlhodinu cca 6,5 km).

avatar

Celkem 6 km
Minulý měsíc 0 km

Tocik muž 08.09.2012 15:49:33

>> petross, 07. 09. 2012 22:44:37

blahopřeju k dobrému nákupu. S těmi časy a intenzitě běhu opravdu pomalu. Na jaře jsem si u Michaela koupil Inov8 flite 195 (3mm drop) a jak říkáš, první den 3km super pocit, druhý den sem byl rád za chůzi atd. Dej tomu pár týdnů. Mě osobně si lýtka zvykla asi po 2 měsících krátkých výběhů ze začátku po 3km, později k 5km občas více. Dost záleží jak intenzivně běžíš, jestli kopce, jestli dopadáš hodně na špičku nebo se postupně upravuješ. Prostě trpělivost :-) ta radost za to stojí

avatar

petross muž 08.09.2012 18:34:59

>> Tocik, 08. 09. 2012 15:49:33

Díky :-) Trpělivostí příliš neoplývám, ale budu se snažit krotit :-) Dopadat se pokouším spíš na střed, víceméně narovno, s patou těsně nad zemí.

avatar

Celkem 6 km
Minulý měsíc 0 km

Tocik muž 08.09.2012 18:55:48

>> petross, 08. 09. 2012 18:34:59

Já dycky běhal podle stavu lýtek. Tělo ti samo poví co máš a co nemáš dělat:-) Já zvládám dopad pravačkou skvěle, ta šlape na přední část chodidla bezvadně. Levačka ale je trošku levá :-D moc se jí nechce a zaostává v technice za pravačkou, ale očividně mi to nevadí, protože při běhu mě to neomezuje, nic nebolí. Musím na ní zapracovat :-D

Nalezené položky: 37 První Předchozí | 1 | 2 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.