Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Zvláštní pocit v botech Mizuno Rider a Ronin...

Zvláštní pocit v botech Mizuno Rider a Ronin...

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

ciaf muž 13.08.2012 14:31:24

Zdravím,

chtěl jsem se jen zeptat, jestli nemáte někdo takový zvláštní pocit, při chůzi, běhu, v botech od Mizuna. Konkrétně jsem zkoušel Roniny a Ridery, u kterých jsem ho měl já. Zkoušel jsem je ve třech obchodech, takže asi je tak vyrábějí.

Vždy mě bota talčila na vnější spodní straně šlapky…někde víceméně uprostřed..ani ne vzadu, ani ne vepředu. Ale vždy na boku dole. Jakoby tam byla v těch botech nějaká boule či co. Připadá mi to zvláštní, protože to mají být boty neutrální a při předtavě, že v nich běhám, tak si taky můžu šlapky nějak unavit. Asi by to taky nedělalo dobře na šlachy…

Přitom já mám techniku dobrou, neutrální dopad, še potvrzeno a ověřeno.

Je zajímavé, že třeba u Mizun Ultim jsem tam taky jakoby bouličku cítil, ale už minimální, která by mi ani moc nevadila. A u Aero 9 skoro žádnou…

Nevím, jestli to může mít souvislost s nějakým tvrdším materiálem dole na botě..

Máte taky s tímhle zkušenosti? Dovedete mi to vysvětlit? :)

avatar

Postrizin

Celkem 41 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:34:30 (2011)
půlmaraton: 1:13:56 (2011)
maraton: 2:39:32 (2011)

SlavoK muž 13.08.2012 14:54:55

>> ciaf, 13. 08. 2012 14:31:24

Mizuna jsou moje nejoblibenejsi boty, mam obehane Ronniny, Elixiry a Musha. Nic takoveho jsem si nevsiml.

avatar

Praha 6

Celkem 1848 km
Minulý měsíc 0 km

klarusjaa žena 13.08.2012 16:56:47

>> ciaf, 13. 08. 2012 14:31:24

Asi máš nízkou klenbu.. tyhle pocity sem měla když sem si nechala udělat ortopedický vložky, mimochodem uplně špatně, dopadám na vnější stranu a udělaly mi vložky na pronaci :-/. Takže bych řekla, že ty boty maj asi pronační kontrolu. Já mám Elixíry a uplně v pohodě.

avatar

ciaf muž 13.08.2012 17:14:07

>> klarusjaa, 13. 08. 2012 16:56:47

Právě, že ne. Dopad prý ukázkový, neutrální. Klenba je spíše vyšší než nízká. Plochá noha ani nic takového. Rozhodně je vyšší, než by měla být. A jinak botky jsou na neutrální dopad. Třeba jsem si zkoušel DS Trainery a ty jsou spíše na pronační než supinační dopad a žádná boule tam nebyla.

Nalezené položky: 4 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.