Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731813 záznamů
335951 závodníků
1731813 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Tomáš Chlpek, 1977, Chrenovec, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Palma Marathon Mallorca |
|
04:14:17 | Palma de Mallorca | 19.10.2025 | 59.7% | 139 |
| 2. | Maratón Valencia Trinidad Alfonso |
|
04:10:50 | Valencia, Španělsko | 03.12.2023 | 48.6% | 62 |
| 3. | Medzinárodný maratón mieru |
|
04:23:25 | Košice | 01.10.2023 | 48.2% | 60 |
| 4. | Miro Kriško memorial |
|
04:00:33 | Prievidza | 18.09.2022 | 89.5% | - |
| 5. | Athens Classic Marathon |
|
04:11:34 | Athény, Řecko | 11.11.2018 | 52.0% | 54 |
| 6. | Palma Marathon Mallorca |
|
04:13:15 | Palma de Mallorca | 15.10.2017 | 59.3% | 55 |
| 7. | Athens Classic Marathon |
|
04:09:11 | Athény, Řecko | 13.11.2016 | 53.3% | 96 |
| 8. | eNeM Hamburg 305/40 |
|
04:11:45 | Prievidza | 10.09.2015 | 82.7% | - |
|
počet startů v kategorii: 8,
průměrný čas: 04:11:51 nejlepší čas: 04:00:33, Miro Kriško memorial, 18.09.2022 (89.5%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rajecký polmaratón |
|
01:56:17 | Rajec | 08.08.2026 | 62.4% | 90 |
| 2. | Račiansky polmaratón |
|
02:01:03 | Bratislava - Rača | 25.04.2026 | 63.7% | 97 |
| 3. | Renault polmaratón |
|
01:54:24 | Bratislava | 12.04.2026 | 58.7% | 95 |
| 4. | Rajecký polmaratón |
|
02:12:13 | Rajec | 09.08.2025 | 58.5% | 68 |
| 5. | Rajecký polmaratón |
|
01:55:27 | Rajec | 10.08.2024 | 57.3% | 101 |
| 6. | Renault polmaratón |
|
01:54:55 | Bratislava | 07.04.2024 | 56.4% | 98 |
| 7. | Rajecký polmaratón |
|
01:48:30 | Rajec | 12.08.2023 | 64.3% | 117 |
| 8. | ČSOB Bratislava Marathon - polmaratón |
|
01:45:30 | Bratislava | 02.04.2023 | 64.6% | 117 |
| 9. | Rajecký polmaratón |
|
01:49:55 | Rajec | 13.08.2022 | 61.8% | 113 |
| 10. | Young Run |
|
01:47:34 | Prievidza | 10.07.2022 | 70.3% | - |
| 11. | Bratislavský polmaratón |
|
01:48:39 | Bratislava | 03.04.2022 | 62.9% | 107 |
| 12. | Račiansky polmaratón |
|
01:55:26 | Bratislava - Rača | 29.08.2021 | 73.8% | - |
| 13. | Rajecký polmaratón |
|
01:51:39 | Rajec | 14.08.2021 | 66.6% | 111 |
| 14. | Rajecký polmaratón |
|
01:50:55 | Rajec | 08.08.2020 | 67.5% | 111 |
| 15. | Rajecký polmaratón |
|
01:48:29 | Rajec | 10.08.2019 | 66.9% | 126 |
| 16. | Račiansky polmaratón |
|
01:51:57 | Bratislava - Rača | 27.04.2019 | 78.3% | 126 |
| 17. | Mercedes Benz polmaratón |
|
01:42:23 | Bratislava | 07.04.2019 | 63.9% | 123 |
| 18. | Rajecký polmaraton |
|
01:40:34 | Rajec | 11.08.2018 | 73.3% | 137 |
| 19. | Žiarsky mestský polmaratón |
|
01:43:28 | Žiar nad Hronom | 12.05.2018 | 68.8% | 124 |
| 20. | Račiansky polmaratón |
|
01:59:14 | Bratislava - Rača | 22.04.2018 | 73.0% | 126 |
| 21. | Mercedes Benz polmaratón |
|
01:45:14 | Bratislava | 08.04.2018 | 64.2% | 122 |
| 22. | Rajecký polmaraton |
|
01:39:46 | Rajec | 12.08.2017 | 69.6% | 119 |
| 23. | Žiarsky mestský polmaratón |
|
01:45:46 | Žiar nad Hronom | 13.05.2017 | 65.6% | 100 |
| 24. | Renault polmaratón |
|
01:40:12 | Bratislava | 02.04.2017 | 67.8% | 134 |
| 25. | Rajecký polmaraton |
|
01:42:39 | Rajec | 13.08.2016 | 71.1% | 132 |
| 26. | Žiarsky mestský polmaratón |
|
01:43:58 | Žiar nad Hronom | 14.05.2016 | 67.5% | 97 |
| 27. | Račiansky polmaratón |
|
01:47:52 | Bratislava - Rača | 23.04.2016 | 71.2% | 89 |
| 28. | Renault polmaratón |
|
01:43:10 | Bratislava | 03.04.2016 | 64.7% | 119 |
| 29. | Rajecký polmaraton |
|
01:44:34 | Rajec | 08.08.2015 | 70.9% | 146 |
| 30. | Žiarsky mestský polmaratón |
|
01:44:55 | Žiar nad Hronom | 16.05.2015 | 70.4% | 106 |
| 31. | Račiansky polmaratón |
|
01:53:00 | Bratislava - Rača | 26.04.2015 | 67.5% | 87 |
| 32. | Renault polmaratón |
|
01:47:58 | Bratislava | 29.03.2015 | 57.9% | 106 |
| 33. | Rajecký polmaraton |
|
01:43:47 | Rajec | 09.08.2014 | 69.2% | 133 |
| 34. | Žiarský mestský polmaratón |
|
01:49:53 | Žiar nad Hronom | 24.05.2014 | 73.6% | 108 |
| 35. | Račiansky polmaratón |
|
01:46:16 | Bratislava - Rača | 26.04.2014 | 77.8% | 110 |
| 36. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:49:53 | Bratislava | 06.04.2014 | 57.5% | 99 |
| 37. | Rajecký polmaraton |
|
01:41:07 | Rajec | 10.08.2013 | 70.0% | 124 |
| 38. | Žiarský mestský polmaratón |
|
01:41:41 | Žiar nad Hronom | 25.05.2013 | 68.9% | 91 |
| 39. | Račiansky polmaratón |
|
01:47:12 | Bratislava - Rača | 28.04.2013 | 76.4% | 112 |
| 40. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:43:49 | Bratislava | 24.03.2013 | 61.7% | 125 |
| 41. | Rajecký polmaraton |
|
01:41:38 | Rajec | 11.08.2012 | 70.3% | 116 |
| 42. | Žiarský mestský polmaratón |
|
01:47:20 | Žiar nad Hronom | 26.05.2012 | 66.7% | 87 |
| 43. | Račiansky polmaratón |
|
02:03:28 | Bratislava - Rača | 28.04.2012 | 65.4% | 71 |
| 44. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:41:16 | Bratislava | 01.04.2012 | 63.6% | 129 |
| 45. | Rajecký polmaraton |
|
01:45:33 | Rajec | 13.08.2011 | 74.3% | 125 |
| 46. | Žiarský mestský polmaratón |
|
01:46:36 | Žiar nad Hronom | 28.05.2011 | 64.6% | - |
| 47. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:39:33 | Bratislava | 27.03.2011 | 64.0% | 128 |
| 48. | Rajecký polmaraton |
|
01:39:00 | Rajec | 14.08.2010 | 73.5% | 147 |
| 49. | Žiarský mestský polmaratón |
|
01:48:51 | Žiar nad Hronom | 22.05.2010 | 67.2% | - |
| 50. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
02:00:27 | Bratislava | 28.03.2010 | 54.1% | 59 |
| 51. | Rajecký polmaraton |
|
01:41:42 | Rajec | 08.08.2009 | 70.9% | - |
| 52. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:45:37 | Bratislava | 29.03.2009 | 62.5% | - |
| 53. | Rajecký polmaraton |
|
01:41:30 | Rajec | 09.08.2008 | 73.5% | - |
| 54. | Bratislavský městský půlmaraton |
|
01:45:36 | Bratislava | 30.03.2008 | 62.6% | - |
|
počet startů v kategorii: 54,
průměrný čas: 01:47:57 nejlepší čas: 01:39:00, Rajecký polmaraton, 14.08.2010 (73.5%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Račianska desiatka |
|
00:55:56 | Bratislava - Rača | 26.04.2025 | 63.1% | 84 |
| 2. | ČSOB Zimná séria |
|
00:47:50 | Bratislava | 09.03.2019 | 69.6% | 121 |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 00:51:53 nejlepší čas: 00:47:50, ČSOB Zimná séria, 09.03.2019 (69.6%) |
|||||||


