Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731813 záznamů
335951 závodníků
1731813 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Pavel Soukup, 1967, ČR
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | OLFIN Car Hradecký půlmaraton |
|
02:16:33 | Hradec Králové | 04.10.2026 | 50.5% | 47 |
| 2. | Saar Challenge Hlinsko |
|
02:05:02 | Hlinsko | 27.09.2026 | 67.1% | 95 |
| 3. | Bezdězský půlmaraton |
|
01:56:40 | Doksy | 12.09.2026 | 70.2% | 116 |
| 4. | ČT Lipenský půlmaraton |
|
02:22:14 | Lipno nad Vltavou | 22.08.2026 | 58.7% | 74 |
| 5. | Vysokomýtský půlmaraton |
|
02:04:42 | Vysoké Mýto | 22.03.2026 | 59.8% | 66 |
| 6. | Český půlmaraton |
|
01:51:36 | Hradec Králové | 15.03.2026 | 66.0% | 104 |
| 7. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
02:00:53 | Velké Bílovice | 25.10.2025 | 74.5% | 116 |
| 8. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
02:11:42 | Hradec Králové | 05.10.2025 | 52.8% | 53 |
| 9. | Mizuno Bezdězský půlmaraton |
|
02:01:48 | Doksy | 13.09.2025 | 70.4% | 104 |
| 10. | Mizuno Hruboskalský půlmaraton |
|
02:10:25 | Sedmihorky | 26.04.2025 | 64.5% | 97 |
| 11. | Vysokomýtský půlmaraton |
|
02:00:34 | Vysoké Mýto | 23.03.2025 | 60.3% | 70 |
| 12. | Vánoční půlmaraton |
|
01:50:30 | Hradec Králové | 21.12.2024 | 67.0% | 89 |
| 13. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
01:55:47 | Velké Bílovice | 26.10.2024 | 66.9% | 122 |
| 14. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:53:42 | Hradec Králové | 06.10.2024 | 61.5% | 93 |
| 15. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:56:13 | Pardubice | 13.04.2024 | 54.8% | 77 |
| 16. | Vysokomýtský půlmaraton |
|
01:55:32 | Vysoké Mýto | 24.03.2024 | 64.7% | 94 |
| 17. | Vinařský maraton (půlmaraton) |
|
02:03:27 | Velké Bílovice | 28.10.2023 | 64.9% | 102 |
| 18. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:55:18 | Hradec Králové | 01.10.2023 | 58.7% | 85 |
| 19. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:59:15 | Pardubice | 15.04.2023 | 52.2% | 60 |
| 20. | Vysokomýtský půlmaraton |
|
02:01:42 | Vysoké Mýto | 02.04.2023 | 61.0% | 72 |
|
počet startů v kategorii: 20,
průměrný čas: 02:01:41 nejlepší čas: 01:50:30, Vánoční půlmaraton, 21.12.2024 (67.0%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Safariběh ČSOB |
|
00:57:06 | Dvůr Králové nad Labem | 18.04.2026 | 66.2% | 102 |
| 2. | Hradecký kros |
|
00:52:18 | Hradec Králové | 22.06.2025 | 66.6% | 91 |
| 3. | KIEKERT desítka |
|
00:50:50 | Pardubice | 19.04.2025 | 65.5% | 112 |
|
počet startů v kategorii: 3,
průměrný čas: 00:53:25 nejlepší čas: 00:50:50, KIEKERT desítka, 19.04.2025 (65.5%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Běhej Lesy #3 Týmovka - Nova 12 km |
|
01:15:06 | Milovy | 21.06.2026 | 70.6% | 128 |
| 2. | Běhej lesy #1 Karlštejn - ČSOB 18 km |
|
01:54:52 | Bubovice | 11.04.2026 | 60.1% | 98 |
| 3. | Běhej lesy #1 Karlštejn - ČSOB 18 km |
|
01:54:52 | Bubovice | 11.04.2026 | 60.1% | 98 |
| 4. | Běhej lesy #6 Jizerská - ČSOB 23 km |
|
02:10:26 | Bedřichov | 30.08.2025 | 62.9% | 97 |
| počet startů v kategorii: 4 | |||||||


