Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731813 záznamů
335951 závodníků
1731813 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Marek Gasch, 1977, SR
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:56:05 | Košice | 04.10.2026 | 59.0% | 107 |
| 2. | Renault polmaratón |
|
01:51:54 | Bratislava | 12.04.2026 | 60.0% | 102 |
| 3. | Napoli City Half Marathon |
|
01:56:46 | Neapol, Itálie | 22.02.2026 | 50.5% | 102 |
| 4. | Mezza Maratona di Ravenna |
|
01:55:01 | Ravenna, Itále | 09.11.2025 | 52.6% | 177 |
| 5. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:52:34 | Košice | 05.10.2025 | 59.0% | 107 |
| 6. | Renault polmaratón |
|
01:52:40 | Bratislava | 06.04.2025 | 61.3% | 102 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:56:21 | Košice | 06.10.2024 | 56.8% | 106 |
| 8. | Renault polmaratón |
|
01:59:07 | Bratislava | 07.04.2024 | 54.4% | 86 |
|
počet startů v kategorii: 8,
průměrný čas: 01:55:04 nejlepší čas: 01:51:54, Renault polmaratón, 12.04.2026 (60.0%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Telekom Night Run |
|
00:51:38 | Bratislava | 05.09.2026 | 60.9% | 113 |
| 2. | ČSOB Zimná séria MDŽ edícia |
|
00:51:30 | Bratislava | 07.03.2026 | 68.2% | 108 |
| 3. | ČSOB Zimná séria Valentínska edícia |
|
00:53:04 | Bratislava | 07.02.2026 | 64.3% | 98 |
| 4. | ČSOB Zimná séria Trojkráľová edícia |
|
00:55:20 | Bratislava | 10.01.2026 | 65.2% | 101 |
| 5. | ČSOB Zimná séria Mikulášska edicia |
|
00:57:03 | Bratislava | 06.12.2025 | 63.0% | 73 |
| 6. | Telekom Night Run |
|
00:49:50 | Bratislava | 07.09.2025 | 61.7% | 114 |
| 7. | ČSOB Zimná séria MDŽ edícia |
|
00:51:53 | Bratislava | 08.03.2025 | 69.4% | 112 |
| 8. | ČSOB Zimná séria Valentínska edícia |
|
00:52:52 | Bratislava | 15.02.2025 | 62.9% | 99 |
| 9. | ČSOB Zimná séria Trojkráľová edícia |
|
00:51:50 | Bratislava | 11.01.2025 | 63.5% | 105 |
| 10. | ČSOB Zimná séria Mikulášska edicia |
|
00:52:12 | Bratislava | 07.12.2024 | 62.2% | 96 |
| 11. | Telekom Night Run |
|
00:51:39 | Bratislava | 08.09.2024 | 59.5% | 108 |
| 12. | Telecom Night Run Donovaly |
|
00:57:03 | Donovaly | 27.07.2024 | 62.7% | 93 |
| 13. | ČSOB Night Run Štrbské Pleso |
|
00:55:27 | Štrbské Pleso | 01.06.2024 | 62.6% | 99 |
| 14. | ČSOB Zimná séria MDŽ edícia |
|
00:53:04 | Bratislava | 09.03.2024 | 62.1% | 80 |
| 15. | ČSOB Zimná séria Valentínska edícia |
|
00:58:52 | Bratislava | 10.02.2024 | 58.6% | 69 |
| 16. | ČSOB Zimná séria Trojkráľová edícia |
|
00:56:28 | Bratislava | 13.01.2024 | 58.3% | 75 |
| 17. | Telekom Night Run |
|
00:55:27 | Bratislava | 09.09.2023 | 55.1% | 85 |
| 18. | ČSOB Night Run |
|
00:59:00 | Štrbské Pleso | 20.05.2023 | 60.4% | 74 |
| 19. | ČSOB Bratislava Marathon - desiatka |
|
00:57:44 | Bratislava | 01.04.2023 | 58.4% | 85 |
| 20. | ČSOB Zimná séria MDŽ edícia |
|
00:55:47 | Bratislava | 11.03.2023 | 62.0% | 70 |
| 21. | ČSOB Zimná séria Valentínska edícia |
|
00:58:11 | Bratislava | 11.02.2023 | 55.7% | 68 |
| 22. | ČSOB Zimná séria Trojkráľová edícia |
|
00:57:45 | Bratislava | 14.01.2023 | 57.7% | 66 |
| 23. | Silvestrovský beh |
|
00:58:44 | Piešťany | 30.12.2022 | 55.3% | 41 |
| 24. | ČSOB Zimná séria Mikulášska edicia |
|
00:57:32 | Bratislava | 10.12.2022 | 56.4% | 65 |
|
počet startů v kategorii: 24,
průměrný čas: 00:55:00 nejlepší čas: 00:49:50, Telekom Night Run, 07.09.2025 (61.7%) |
|||||||


