Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běžecké tabulky

21641 závodů
335912 závodníků
1731249 záznamů

Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.

Jaroslav Pavlov, 1964, Hatalov, SR

zavodnici
žebříček behej.com (SR)
celkové pořadí: 2481
v kategorii: 182
55-64 let, 603 bodů
  -
závody započítané do žebříčku - celkem 8

maraton

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Medzinárodný maratón mieru info 04:49:33 Košice 04.10.2026 44.0% 43
2. eXtrém maratón info 05:14:15 Košice 25.07.2026 59.0% -
3. Podvihorlatský maratón info 04:48:03 Michalovce 01.05.2026 54.1% 43
4. Furčianský maraton info 04:50:12 Košice 11.04.2026 57.1% -
5. Medzinárodný maratón mieru info 04:54:08 Košice 05.10.2025 43.1% 36
6. eXtrém maratón info 05:50:03 Košice 26.07.2025 53.7% -
7. Banskobystrický maratón info 05:22:20 Banská Bystrica 07.06.2025 48.5% 30
8. Podvihorlatský maratón info 05:36:00 Michalovce 01.05.2025 50.0% 34
9. Furčianský maraton info 05:15:50 Košice 12.04.2025 54.4% -
10. Medzinárodný maratón mieru info 05:11:57 Košice 06.10.2024 41.0% 28
11. eXtrém maratón info 05:50:46 Košice 27.07.2024 51.9% -
12. Furčianský maraton info 05:38:21 Košice 13.04.2024 52.3% -
13. Medzinárodný maratón mieru info 05:00:51 Košice 01.10.2023 42.2% 31
14. eXtrém maratón info 05:51:35 Košice 29.07.2023 52.3% -
15. Podvihorlatský maratón info 05:14:38 Michalovce 01.05.2023 49.5% 38
16. Furčianský maraton info 05:30:24 Košice 08.04.2023 52.7% -
17. Medzinárodný maratón mieru info 04:38:31 Košice 02.10.2022 45.7% 46
18. Furčianský maraton info 04:38:16 Košice 09.04.2022 62.6% -
19. Medzinárodný maratón mieru info 05:06:43 Košice 03.10.2021 41.5% 29
20. ČSOB Bratislava Marathon info 05:12:56 Bratislava 05.09.2021 49.3% 30
21. eXtrém maratón info 05:00:21 Košice 25.07.2020 60.2% 60
22. Medzinárodný maratón mieru info 04:17:41 Košice 06.10.2019 50.3% 60
23. eXtrém maratón info 04:23:08 Košice 27.07.2019 70.3% 104
24. Podvihorlatský maratón info 04:14:15 Michalovce 01.05.2019 65.7% 97
25. Furčianský maraton info 04:33:20 Košice 13.04.2019 61.3% 68
26. ČSOB Bratislava Marathon info 04:17:48 Bratislava 07.04.2019 61.0% 62
27. Medzinárodný maratón mieru info 04:17:30 Košice 07.10.2018 49.8% 67
28. eXtrém maratón info 04:40:16 Košice 28.07.2018 66.2% -
29. Podvihorlatský maratón info 04:44:40 Michalovce 29.04.2018 56.9% 67
30. Furčianský maraton info 04:29:18 Košice 14.04.2018 57.7% 68
31. Medzinárodný maratón mieru info 04:01:00 Košice 01.10.2017 53.2% 84
32. Podvihorlatský maratón info 03:58:15 Michalovce 01.05.2017 68.1% 105
33. Furčianský maraton info 03:54:59 Furča-Košice 08.04.2017 73.6% 108
34. Medzinárodný maratón mieru info 04:00:15 Košice 02.10.2016 53.7% 89
35. Podvihorlatský maratón info 04:03:20 Michalovce 01.05.2016 68.7% 102
36. Furčianský maraton info 03:57:02 Furča-Košice 09.04.2016 71.7% 106
37. Medzinárodný maratón mieru info 03:50:44 Košice 04.10.2015 55.1% 101
38. Podvihorlatský maratón info 04:40:16 Michalovce 01.05.2015 57.5% 55
39. Furčianský maraton info 04:16:23 Furča-Košice 11.04.2015 67.7% 83
40. Medzinárodný maratón mieru info 04:08:22 Košice 05.10.2014 51.7% 71
41. Podvihorlatský maratón info 03:57:27 Michalovce 01.05.2014 63.9% 117
42. Podvihorlatský maratón info 04:08:49 Michalovce 01.05.2013 66.1% -
43. Podvihorlatský maratón info 04:34:02 Michalovce 01.05.2010 59.9% -
počet startů v kategorii: 43, průměrný čas: 04:43:22
nejlepší čas: 03:50:44, Medzinárodný maratón mieru, 04.10.2015 (55.1%)

půlmaraton

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Sninský trailový polmaratón info 02:30:57 Snina 23.05.2026 57.7% -
2. EuroPainClinics Horský beh info 02:41:34 Bardejov 09.05.2026 57.6% 83
3. Stropkovská "20" info 02:04:43 Stropkov 03.05.2026 63.3% 74
4. Čečehovský polmaratón info 01:55:43 Čečehov 22.03.2026 54.9% 77
5. Čečehovský polmaratón info 01:58:21 Čečehov 23.03.2025 59.3% 81
6. Hámornícky polmaratón info 02:37:33 Medzev 29.06.2024 47.8% 35
7. Sninský trailový polmaratón info 02:31:06 Snina 18.05.2024 63.5% -
8. Stropkovská "20" info 02:30:59 Stropkov 05.05.2024 53.1% 36
9. Čečehovský polmaratón info 01:54:40 Čečehov 24.03.2024 56.5% 88
10. Hámornícky polmaratón info 02:35:19 Medzev 01.07.2023 48.4% 37
11. Stropkovská "20" info 02:10:53 Stropkov 07.05.2023 60.7% 55
12. Čečehovský polmaratón info 02:07:17 Čečehov 26.03.2023 51.2% 44
13. Hámornícky polmaratón info 02:21:14 Medzev 02.07.2022 60.6% 65
14. Košice Peace Half Marathon info 02:14:29 Košice 15.05.2022 54.1% 46
15. Stropkovská "20" info 02:11:26 Stropkov 08.05.2022 59.6% 52
16. Čečehovský polmaratón info 01:59:51 Čečehov 24.04.2022 63.1% 80
17. Čečehovský polmaratón info 02:09:05 Čečehov 26.09.2021 61.9% 75
18. Košice Peace Half Marathon info 01:54:36 Košice 29.08.2021 60.2% 90
19. Čečehovský polmaratón info 01:47:42 Čečehov 27.09.2020 63.7% 98
20. Prešovský polmaratón info 01:54:24 Prešov 12.09.2020 63.7% 93
21. Prešovský polmaratón info 01:42:20 Prešov 14.09.2019 66.2% 136
22. Malý Kavečianský maratón info 01:55:17 Košice - Kavečany 04.08.2019 64.3% 95
23. Hámornícky polmaratón info 01:56:08 Medzev 13.07.2019 63.0% 82
24. Stropkovská "20" info 01:47:47 Stropkov 12.05.2019 66.9% 108
25. Budimírsky polmaratón info 01:48:36 Budimír 28.04.2019 68.6% 115
26. Čečehovský polmaratón info 01:45:47 Čečehov 31.03.2019 73.6% 135
27. Malý Kavečianský maratón info 01:58:23 Košice - Kavečany 05.08.2018 64.1% 78
28. Hámornícky polmaratón info 02:21:27 Medzev 14.07.2018 55.0% 43
29. Moldavský Pohár Bodvy info 01:52:10 Moldava nad Bodvou 30.06.2018 72.3% -
30. Polmaratón Košice-Seňa info 01:45:52 Košice - Seňa 23.06.2018 69.8% 103
31. Stropkovská "20" info 01:48:24 Stropkov 13.05.2018 73.4% 111
32. Čečehovský polmaratón info 02:06:37 Čečehov 22.04.2018 59.0% 76
33. Beh Hornádskou dolinou info 01:57:53 Kysak 08.04.2018 63.3% 77
34. Polmaratón Košice-Seňa info 01:40:07 Košice - Seňa 17.06.2017 68.8% 128
35. Stropkovská "20" info 01:43:54 Stropkov 14.05.2017 75.3% 108
36. Beh Hornádskou dolinou info 01:52:43 Kysak 02.04.2017 68.8% 95
37. Čečehovský polmaratón info 01:39:04 Čečehov 26.03.2017 73.2% 134
38. Polmaratón Košice-Seňa info 01:47:04 Košice - Seňa 18.06.2016 66.9% 116
39. Stropkovská "20" info 01:47:20 Stropkov 08.05.2016 69.8% 94
40. Budimírsky polmaraton info 01:53:36 Budimír 17.04.2016 63.7% 83
41. Beh Hornádskou dolinou info 01:40:48 Kysak 03.04.2016 70.3% 136
42. Čečehovský polmaratón info 01:37:32 Čečehov 13.03.2016 67.6% 135
43. Stropkovská "20" info 02:06:25 Stropkov 10.05.2015 53.8% 42
44. Budimírsky polmaraton info 01:48:40 Budimír 19.04.2015 62.9% 80
45. Beh Hornádskou dolinou info 01:48:48 Kysak 12.04.2015 65.3% 84
46. Čečehovský polmaratón info 01:38:15 Čečehov 15.03.2015 70.4% 112
47. Beh Hornádskou dolinou info 01:38:46 Kysak 13.04.2014 74.8% 110
48. Čečehovský polmaratón info 01:35:27 Čečehov 16.03.2014 74.7% 131
49. Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) info 01:40:02 Košice 06.10.2013 69.0% 139
50. Budimírsky polmaraton info 01:40:42 Budimír 21.04.2013 74.0% 112
51. Beh Hornádskou dolinou info 01:35:45 Kysak 07.04.2013 71.7% 102
52. Čečehovský polmaratón info 01:36:06 Čečehov 17.03.2013 72.5% 132
53. Michalovský polmaratón info 01:46:41 Michalovce 01.05.2012 81.0% 131
54. Budimírsky polmaraton info 01:44:15 Budimír 22.04.2012 70.0% 100
55. Čečehovský polmaratón info 01:44:01 Čečehov 11.03.2012 65.6% 103
počet startů v kategorii: 55, průměrný čas: 01:56:49
nejlepší čas: 01:35:27, Čečehovský polmaratón, 16.03.2014 (74.7%)

10 km přesně

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Vranovská 10 info 00:56:33 Vranov nad Topľou 14.06.2026 63.7% 57
2. Kajňanská desiatka info 00:56:51 Slovenská Kajňa 19.04.2026 60.9% 72
3. Laborecká desiatka info 00:51:58 Strážske 14.03.2026 59.7% 92
4. Horovská desiatka info 00:51:05 Horovce 31.12.2025 67.6% 105
5. Žipovská desiatka info 00:50:54 Nižný Žipov 12.10.2025 65.1% -
6. Night City Run Piešťany info 00:53:09 Piešťany 19.07.2025 61.9% 95
7. Domašská desiatka info 00:55:36 Vranov nad Topĺou 06.07.2025 59.7% 78
8. Beh údolím Idy info 00:58:27 Košice - Šaca 29.06.2025 52.9% 77
9. Laborecká desiatka info 00:52:38 Strážske 15.03.2025 61.2% 78
10. Horovská desiatka info 00:48:53 Horovce 31.12.2024 70.1% 118
11. Bančanská desiatka info 00:59:50 Banské 21.07.2024 59.9% 69
12. Beh údolím Idy info 00:59:21 Košice - Šaca 30.06.2024 52.0% 70
13. Krosák pod hradom info 01:03:27 Trnava pri Laborci 15.06.2024 69.6% 104
14. Laborecká desiatka info 00:50:46 Strážske 16.03.2024 60.0% 94
15. MMM Winter Challenge Race 2 info 00:52:52 Košice 02.03.2024 72.1% 123
16. Horovská desiatka info 00:47:35 Horovce 31.12.2023 72.5% 123
17. Žipovská desiatka info 00:48:09 Nižný Žipov 15.10.2023 61.1% 93
18. Bančanská desiatka info 00:58:57 Banské 16.07.2023 63.2% 76
19. Domašská desiatka info 01:01:14 Vranov nad Topĺou 05.07.2023 55.0% 59
20. Beh údolím Idy info 00:59:50 Košice - Šaca 25.06.2023 55.0% 69
21. Krosák pod hradom info 01:05:55 Trnava pri Laborci 17.06.2023 65.4% 93
22. Laborecká desiatka info 00:54:29 Strážske 18.03.2023 58.1% 78
23. Horovská desiatka info 00:52:56 Horovce 31.12.2022 59.8% 85
24. Žipovská desiatka info 00:49:26 Nižný Žipov 16.10.2022 66.3% 108
25. Ĺubotická desiatka info 01:01:00 Lubotice 01.09.2022 57.0% 47
26. Beh údolím Idy info 00:57:58 Košice - Šaca 19.06.2022 54.1% 67
27. Laborecká desiatka info 00:51:15 Strážske 12.03.2022 62.6% 81
28. Bančanská desiatka info 01:00:35 Banské 18.07.2021 59.3% 58
29. Domašská desiatka info 00:57:47 Vranov nad Topĺou 05.07.2021 62.8% 70
30. Ĺubotická desiatka info 00:54:12 Lubotice 01.09.2020 70.3% 108
31. Beh údolím Idy info 00:52:53 Košice - Šaca 26.07.2020 59.3% 73
32. Bančanská desiatka info 00:52:09 Banské 19.07.2020 71.3% 105
33. Domašská desiatka info 00:54:07 Vranov nad Topĺou 05.07.2020 70.1% 100
34. Horovská desiatka info 00:42:59 Horovce 31.12.2019 81.3% 154
35. Žipovská desiatka info 00:45:30 Nižný Žipov 20.10.2019 76.6% 140
36. Bančanská desiatka info 00:50:42 Banské 07.07.2019 67.2% 100
37. Domašská desiatka info 00:47:09 Vranov nad Topĺou 05.07.2019 77.1% 144
38. Kazimírska 10 info 00:49:16 Vyšný Kazimír 26.05.2019 77.6% 111
39. Beh víťazstva – Jarný kros info 00:57:51 Kamienka 08.05.2019 71.4% 134
40. Laborecká desiatka info 00:46:37 Strážske 30.03.2019 67.1% 107
41. Horovská desiatka info 00:43:49 Horovce 31.12.2018 75.2% 141
42. Žipovská desiatka info 00:46:03 Nižný Žipov 21.10.2018 71.3% 112
43. Drienovská desiatka info 00:47:28 Drienov 09.09.2018 80.5% 134
44. Beh údolím Idy info 00:49:18 Košice - Šaca 29.07.2018 71.8% 103
45. Bančanská desiatka info 00:48:42 Banské 08.07.2018 72.7% 114
46. Domašská desiatka info 00:49:00 Vranov nad Topĺou 05.07.2018 73.5% 131
47. Hýlovská desiatka info 00:50:14 Hýlov 30.06.2018 67.5% 122
48. Starostovská desiatka info 00:47:07 Hôrka 02.06.2018 70.4% 117
49. Laborecká desiatka info 00:44:41 Strážske 10.03.2018 72.2% 133
50. Horovská desiatka info 00:42:56 Horovce 31.12.2017 76.0% 151
51. Vechcovská desiatka info 00:45:16 Vechec 29.10.2017 77.4% 138
52. Žipovská desiatka info 00:44:03 Nižný Žipov 22.10.2017 74.3% 154
53. Drienovská desiatka info 00:48:44 Drienov 10.09.2017 68.3% 131
54. Kazimírska 10 info 00:47:04 Vyšný Kazimír 28.05.2017 76.3% 104
55. Laborecká desiatka info 00:45:43 Strážske 11.03.2017 73.2% 121
56. Horovská desiatka info 00:42:52 Horovce 31.12.2016 77.0% 148
57. Hermanovská desiatka info 00:45:33 Hermanovce nad Toplou 17.11.2016 76.2% 121
58. Vechcovská desiatka info 00:44:16 Vechec 30.10.2016 78.7% 126
59. Žipovská desiatka info 00:43:48 Nižný Žipov 16.10.2016 73.0% 125
60. Beh údolím Idy info 00:48:13 Košice - Šaca 16.08.2016 66.4% 89
61. Bančanská desiatka info 00:50:19 Banské 17.07.2016 65.8% 80
62. Domašská desiatka info 00:49:08 Vranov nad Topĺou 05.07.2016 70.4% 107
63. Kazimírska 10 info 00:47:58 Vyšný Kazimír 29.05.2016 69.0% 125
64. Laborecká desiatka info 00:45:02 Strážske 24.04.2016 74.9% 122
65. Horovská desiatka info 00:43:42 Horovce 31.12.2015 78.5% 152
66. Laborecká desiatka info 00:48:47 Strážske 26.07.2015 65.9% 79
67. Beh údolím Idy info 00:44:23 Košice - Šaca 17.08.2014 67.5% 121
68. Laborecká desiatka info 00:48:21 Strážske 27.07.2014 68.4% -
69. Sešovská desiatka info 00:46:21 Sečovce 08.09.2013 70.9% 117
70. Beh údolím Idy info 00:44:40 Košice - Šaca 11.08.2013 72.2% -
počet startů v kategorii: 70, průměrný čas: 00:50:48
nejlepší čas: 00:42:52, Horovská desiatka, 31.12.2016 (77.0%)

ostatní

závod info čas místo datum % času vítěze body
1. Malý Štrbský maratón info 03:00:19 Štrba 14.07.2019 55.2% 64
2. Malý Štrbský maratón info 02:49:32 Štrba 09.07.2017 60.5% 89
počet startů v kategorii: 2