Běžecké tabulky
21641 závodů
335912 závodníků
1731248 záznamů
335912 závodníků
1731248 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Branislav Šprocha, 1983, SR
závody započítané do žebříčku - celkem 4maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:59:40 | Košice | 04.10.2026 | 70.9% | 171 |
| 2. | Vienna City Marathon |
|
02:58:41 | Vídeň, Rakousko | 19.04.2026 | 71.9% | 182 |
| 3. | Spar Budapest Marathon |
|
02:57:19 | Budapešť, Maďarsko | 12.10.2025 | 80.2% | 193 |
| 4. | Orlen Prague Marathon |
|
02:58:56 | Praha | 04.05.2025 | 70.0% | 159 |
| 5. | BMW Berlin Marathon |
|
02:59:06 | Berlín, Německo | 29.09.2024 | 68.8% | 151 |
| 6. | Záhorácky maratón |
|
02:58:55 | Senica | 09.06.2024 | 92.9% | 203 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:51:27 | Košice | 01.10.2023 | 74.0% | 169 |
| 8. | Rajecký maratón |
|
02:54:04 | Rajec | 12.08.2023 | 88.3% | 193 |
| 9. | Banskobystrický maratón |
|
02:55:53 | Banská Bystrica | 03.06.2023 | 85.8% | 205 |
| 10. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
02:56:21 | Bratislava | 02.04.2023 | 80.7% | 172 |
| 11. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:54:30 | Košice | 02.10.2022 | 73.0% | 178 |
| 12. | Banskobystrický maratón |
|
03:06:34 | Banská Bystrica | 04.06.2022 | 80.1% | 178 |
| 13. | Medzinárodný maratón mieru |
|
02:57:20 | Košice | 03.10.2021 | 71.8% | 167 |
| 14. | Banskobystrický maratón |
|
03:02:28 | Banská Bystrica | 05.06.2021 | 81.9% | 177 |
| 15. | Rajecký maratón |
|
03:42:15 | Rajec | 08.08.2020 | 72.1% | 129 |
| 16. | Rajecký maratón |
|
03:53:58 | Rajec | 10.08.2019 | 67.6% | 120 |
|
počet startů v kategorii: 16,
průměrný čas: 03:04:13 nejlepší čas: 02:51:27, Medzinárodný maratón mieru, 01.10.2023 (74.0%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | LUGERA Trenčiansky polmaratón |
|
01:24:27 | Trenčín | 06.09.2026 | 87.3% | 184 |
| 2. | LUGERA Trenčiansky polmaratón |
|
01:23:43 | Trenčín | 07.09.2025 | 88.5% | 180 |
| 3. | Račiansky polmaratón |
|
01:25:08 | Bratislava - Rača | 26.04.2025 | 86.6% | 193 |
| 4. | Renault polmaratón |
|
01:23:14 | Bratislava | 06.04.2025 | 83.0% | 171 |
| 5. | LUGERA Trenčiansky polmaratón |
|
01:28:06 | Trenčín | 08.09.2024 | 86.1% | 181 |
| 6. | Račiansky polmaratón |
|
01:24:31 | Bratislava - Rača | 27.04.2024 | 94.8% | 202 |
| 7. | LUGERA Trenčiansky polmaratón |
|
01:22:36 | Trenčín | 10.09.2023 | 88.6% | 201 |
| 8. | Račiansky polmaratón |
|
01:23:43 | Bratislava - Rača | 22.04.2023 | 95.9% | 213 |
| 9. | Trenčiansky polmaratón |
|
01:22:53 | Trenčín | 11.09.2022 | 89.4% | 187 |
| 10. | Račiansky polmaratón |
|
01:30:49 | Bratislava - Rača | 27.08.2022 | 89.1% | - |
| 11. | Záhorácky polmaratón |
|
01:37:40 | Senica | 11.06.2022 | 76.3% | 157 |
| 12. | Bratislavský polmaratón |
|
01:33:01 | Bratislava | 03.04.2022 | 73.5% | 152 |
| 13. | Trenčiansky polmaratón |
|
01:23:40 | Trenčín | 19.09.2021 | 86.2% | 192 |
| 14. | Račiansky polmaratón |
|
01:30:15 | Bratislava - Rača | 29.08.2021 | 94.3% | - |
| 15. | Račiansky polmaratón |
|
01:39:33 | Bratislava - Rača | 29.08.2020 | 77.2% | 159 |
| 16. | PSA Trnava polmaratón |
|
01:31:43 | Trnava | 20.10.2019 | 81.6% | 156 |
| 17. | Trenčiansky polmaratón |
|
01:33:41 | Trenčín | 08.09.2019 | 77.6% | 160 |
| 18. | Autopolis polmaratón |
|
01:35:39 | Bratislava Železná Studnička | 30.06.2019 | 79.8% | 169 |
| 19. | Záhorácky polmaratón |
|
01:34:33 | Senica | 08.06.2019 | 78.6% | 144 |
| 20. | Račiansky polmaratón |
|
01:42:07 | Bratislava - Rača | 27.04.2019 | 85.8% | 168 |
| 21. | Mercedes Benz polmaratón |
|
01:34:50 | Bratislava | 07.04.2019 | 68.9% | 145 |
| 22. | Trenčianský polmaratón |
|
01:38:50 | Trenčín | 09.09.2018 | 74.3% | 126 |
| 23. | Mercedes Benz polmaratón |
|
01:46:37 | Bratislava | 08.04.2018 | 63.4% | 118 |
|
počet startů v kategorii: 23,
průměrný čas: 01:30:56 nejlepší čas: 01:22:36, LUGERA Trenčiansky polmaratón, 10.09.2023 (88.6%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velká Morava |
|
00:37:59 | Mikulčice | 06.04.2024 | 87.2% | 174 |
| 2. | Sokolský beh |
|
00:41:18 | Gajary | 21.05.2022 | 0.0% | 184 |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 00:39:38 nejlepší čas: 00:37:59, Velká Morava, 06.04.2024 (87.2%) |
|||||||


