Běžecké tabulky
21647 závodů
335921 závodníků
1731368 záznamů
335921 závodníků
1731368 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Radek Dvořáček, 1994, Doudleby nad Orlicí, ČR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | MFB MarathOn LABE |
|
03:09:36 | Kolín | 16.08.2026 | 92.9% | 200 |
| 2. | MUM - Lomnická etapa |
|
05:06:12 | Lomnice | 28.06.2026 | 72.0% | 128 |
| 3. | Metropol Marathon Fürth |
|
02:49:47 | Fürth, Německo | 14.06.2026 | 86.2% | 235 |
| 4. | Marathon de Marrakech |
|
02:55:26 | Marrakech, Maroko | 25.01.2026 | 72.7% | 110 |
| 5. | Zlatý maraton Emila Zátopka |
|
03:09:03 | Ostrava | 25.10.2025 | 70.0% | 161 |
| 6. | OPAP Limassol Marathon |
|
03:14:08 | Limassol, Kypr | 23.03.2025 | 76.2% | 252 |
| 7. | Zlatý maraton Emila Zátopka |
|
03:18:05 | Ostrava | 26.10.2024 | 65.6% | 153 |
| 8. | MFB MarathOn LABE |
|
03:36:31 | Kolín | 08.06.2024 | 74.5% | 158 |
| 9. | MFB MarathOn LABE |
|
03:33:42 | Kolín | 10.06.2023 | 77.6% | 187 |
|
počet startů v kategorii: 9,
průměrný čas: 03:25:50 nejlepší čas: 02:49:47, Metropol Marathon Fürth, 14.06.2026 (86.2%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | OLFIN Car Hradecký půlmaraton |
|
01:27:45 | Hradec Králové | 04.10.2026 | 78.6% | 160 |
| 2. | Mattoni 1/2Maraton České Budějovice |
|
01:27:02 | České Budějovice | 30.05.2026 | 73.1% | 162 |
| 3. | Monacký půlmaraton |
|
01:30:23 | Slatiňany | 29.03.2026 | 93.8% | 196 |
| 4. | Český půlmaraton |
|
01:23:03 | Hradec Králové | 15.03.2026 | 88.6% | 182 |
| 5. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:23:44 | Hradec Králové | 05.10.2025 | 83.1% | 171 |
| 6. | Salomon Jesenický půlmaraton |
|
01:50:32 | Skřítek, Jeseníky | 23.08.2025 | 84.2% | 172 |
| 7. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:27:42 | Pardubice | 19.04.2025 | 72.1% | 148 |
| 8. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:29:34 | Hradec Králové | 06.10.2024 | 78.0% | 160 |
| 9. | Půlmaraton údolím Moravské Sázavy |
|
01:41:34 | Zábřeh | 26.05.2024 | 73.5% | 136 |
| 10. | Vysocký krosový půlmaraton |
|
01:38:30 | Vysoká u Holic | 27.04.2024 | 83.2% | 163 |
| 11. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:37:44 | Hradec Králové | 02.10.2022 | 69.8% | 131 |
| 12. | ČSOB Hradecký půlmaraton |
|
01:49:06 | Hradec Králové | 04.10.2020 | 64.1% | 94 |
| 13. | La Sportiva Hruboskalský půlmaraton |
|
01:53:34 | Sedmihorky | 27.04.2019 | 74.2% | 134 |
| 14. | Narozeninový maraton VD „60" (půlmaraton) |
|
01:57:31 | Doudleby nad Orlicí | 23.03.2019 | 78.3% | - |
| 15. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:57:43 | Hradec Králové | 07.10.2018 | 59.9% | 73 |
| 16. | Zkus maraton Kuks (půlmaraton) |
|
01:49:58 | Kuks | 14.04.2018 | 81.8% | 158 |
| 17. | Olfincar Hradecký půlmaraton |
|
01:55:06 | Hradec Králové | 08.10.2017 | 58.5% | 82 |
| 18. | MUM - Půlmaraton |
|
02:32:39 | Lomnice | 08.07.2017 | 63.4% | - |
| 19. | Hradecký půlmaraton |
|
01:40:32 | Hradec Králové | 09.10.2016 | 66.5% | 128 |
| 20. | Sportisimo 1/2Maraton Praha |
|
01:36:57 | Praha | 02.04.2016 | 61.2% | 137 |
| 21. | Hervis Plzeňský půlmaraton |
|
01:30:36 | Plzeň | 05.10.2013 | 71.8% | 155 |
|
počet startů v kategorii: 21,
průměrný čas: 01:41:58 nejlepší čas: 01:23:03, Český půlmaraton, 15.03.2026 (88.6%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | 402. Malá cena Monaka |
|
00:39:29 | Slatiňany | 22.07.2026 | 92.1% | 200 |
| 2. | 401. Malá cena Monaka |
|
00:44:12 | Slatiňany | 17.06.2026 | 86.2% | - |
| 3. | Kounovský kros |
|
00:37:43 | Kounov u Dobrušky | 06.06.2026 | 95.8% | - |
| 4. | 400. Malá cena Monaka - Janderovská desítka |
|
00:40:00 | Slatiňany | 20.05.2026 | 90.3% | 194 |
| 5. | 399. Malá cena Monaka |
|
00:40:14 | Slatiňany | 22.04.2026 | 91.8% | 203 |
| 6. | Úpická desítka |
|
00:36:26 | Úpice | 08.03.2026 | 85.4% | 168 |
| 7. | Týnišťská desítka |
|
00:37:20 | Tyniště nad Orlicí | 28.10.2025 | 87.4% | 173 |
| 8. | Přespolní běh Areálem zdraví |
|
00:43:52 | Chábory u Dobrušky | 08.06.2025 | 90.4% | - |
| 9. | Týnišťská desítka |
|
00:38:52 | Týniště nad Orlicí | 28.10.2024 | 83.0% | 162 |
| 10. | Městský běh Dobruškou |
|
00:42:00 | Dobruška | 22.09.2024 | 93.4% | - |
| 11. | Týništská desítka |
|
00:42:59 | Týniště nad Orlicí | 28.10.2022 | 73.1% | 122 |
| 12. | Týnišťská desítka |
|
00:46:18 | Týniště nad Orlicí | 28.10.2016 | 67.2% | 94 |
| 13. | Běh údolím řeky Bělé |
|
00:43:27 | Skuhrov nad Bělou | 24.08.2014 | 77.4% | 117 |
| 14. | Týnišťská desítka |
|
00:41:40 | Týniště nad Orlicí | 28.10.2013 | 78.0% | 132 |
| 15. | Běh údolím řeky Bělé |
|
00:39:08 | Skuhrov nad Bělou | 04.08.2013 | 81.2% | 147 |
| 16. | Berounský třístudánkový maraton 10 km |
|
00:50:07 | Beroun | 07.07.2013 | 85.9% | - |
| 17. | Běh údolím řeky Bělé |
|
00:41:02 | Skuhrov nad Bělou | 04.08.2012 | 83.8% | 134 |
| 18. | Týnišťská desítka |
|
00:43:34 | Týniště nad Orlicí | 28.10.2011 | 74.8% | 105 |
| 19. | Běh údolím řeky Bělé |
|
00:41:40 | Skuhrov nad Bělou | 14.08.2011 | 78.5% | - |
| 20. | Týnišťská desítka |
|
00:45:15 | Týniště nad orlicí | 28.10.2010 | 72.7% | 91 |
| 21. | O pohár Sedloňova |
|
00:42:52 | Sedloňov | 03.10.2009 | 78.3% | - |
|
počet startů v kategorii: 21,
průměrný čas: 00:41:49 nejlepší čas: 00:36:26, Úpická desítka, 08.03.2026 (85.4%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Běhej lesy Vysočina 21 km |
|
01:45:20 | Milovy | 04.06.2022 | 83.2% | 163 |
| 2. | Janské Lázně - Černá hora |
|
00:54:03 | Janské Lázně | 11.08.2012 | 64.6% | 74 |
| počet startů v kategorii: 2 | |||||||


