Běžecké tabulky
21643 závodů
335912 závodníků
1731283 záznamů
335912 závodníků
1731283 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Michal Šandera, 1976, AC Rumburk, ČR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vodafone Maraton Praha |
|
02:37:12 | Praha | 03.05.2026 | 80.1% | 184 |
| 2. | Narozeninový halový maraton |
|
03:17:30 | Jablonec nad Nisou | 17.12.2016 | 90.9% | - |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 02:57:21 nejlepší čas: 02:37:12, Vodafone Maraton Praha, 03.05.2026 (80.1%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | SHELMA Brnišťský půlmaraton |
|
01:20:07 | Brniště | 25.04.2026 | 100.0% | 229 |
| 2. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:14:29 | Pardubice | 11.04.2026 | 85.3% | 182 |
| 3. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:13:31 | Hradec Králové | 05.10.2025 | 94.6% | 200 |
| 4. | Metrostav DIZ Milada Run |
|
01:20:37 | Jezero Milada, Ústecký kraj | 07.06.2025 | 100.0% | 238 |
| 5. | SHELMA Brnišťský půlmaraton |
|
01:18:01 | Brniště | 26.04.2025 | 100.0% | 236 |
| 6. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:14:01 | Pardubice | 19.04.2025 | 85.4% | 184 |
| 7. | Dresden Halbmarathon |
|
01:15:00 | Dresden, Německo | 27.10.2024 | 89.8% | 234 |
| 8. | Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem |
|
01:15:59 | Ústí nad Labem | 22.09.2024 | 87.0% | 186 |
| 9. | Milada Run |
|
01:20:16 | Ústí nad Labem - jezero Milada | 08.06.2024 | 100.0% | 254 |
| 10. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:15:04 | Pardubice | 13.04.2024 | 84.8% | 182 |
| 11. | Dresden Halbmarathon |
|
01:13:58 | Dresden, Německo | 22.10.2023 | 93.1% | 238 |
| 12. | Milada Run |
|
01:17:23 | Ústí nad Labem - jezero Milada | 10.06.2023 | 96.5% | 235 |
| 13. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:14:36 | Pardubice | 15.04.2023 | 83.5% | 175 |
| 14. | Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka |
|
01:14:34 | Otrokovice | 05.11.2022 | 93.5% | 183 |
| 15. | Pardubický vinařský půlmaratón |
|
01:15:42 | Pardubice | 09.04.2022 | 86.6% | 173 |
| 16. | OlfinCar Hradecký půlmaraton |
|
01:14:26 | Hradec Králové | 03.10.2021 | 92.2% | 185 |
| 17. | MČR v půlmaratonu |
|
01:20:06 | Pardubice - Ostřešany | 10.04.2021 | 83.0% | 110 |
| 18. | ČSOB Hradecký půlmaraton |
|
01:15:32 | Hradec Králové | 04.10.2020 | 92.6% | 194 |
| 19. | Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem |
|
01:17:48 | Ústí nad Labem | 19.09.2020 | 82.1% | 185 |
| 20. | VitaSport půlmaraton |
|
01:16:34 | Ústí nad Labem | 06.06.2020 | 99.8% | 222 |
| 21. | Mandava půlmaraton |
|
01:25:19 | Rumburk | 28.10.2019 | 100.0% | - |
| 22. | Ústecký VitaSport maraton (půlmaraton) |
|
01:17:15 | Ústí nad Labem | 26.10.2019 | 99.6% | 241 |
| 23. | Ústecký VitaSport maraton (půlmaraton) |
|
01:24:51 | Ústí nad Labem | 10.11.2018 | 92.3% | 197 |
| 24. | Ústecký VitaSport Maraton (půlmaraton) |
|
01:25:55 | Ústí nad Labem | 11.11.2017 | 89.5% | 185 |
| 25. | Mandava půlmaraton |
|
01:21:32 | Rumburk | 28.10.2017 | 100.0% | - |
| 26. | Ústecký VitaSport půlmaraton |
|
01:26:36 | Ústí nad Labem | 01.04.2017 | 87.9% | 170 |
| 27. | Mandava půlmaraton |
|
01:20:26 | Rumburk | 28.10.2016 | 95.9% | - |
| 28. | Ústecký VitaSport půlmaraton |
|
01:24:12 | Ústí nad Labem | 02.04.2016 | 88.0% | - |
| 29. | Půlmaraton Rumburk |
|
01:25:52 | Rumburk | 28.10.2015 | 98.8% | - |
|
počet startů v kategorii: 29,
průměrný čas: 01:18:37 nejlepší čas: 01:13:31, OlfinCar Hradecký půlmaraton, 05.10.2025 (94.6%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | OLFIN Car Hradecký půlmaraton - desítka |
|
00:35:45 | Hradec Králové | 04.10.2026 | 91.9% | 206 |
| 2. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:33:43 | Pečky | 14.03.2026 | 89.5% | 190 |
| 3. | Česká spořitelna Běchovice-Praha, MČR |
|
00:34:18 | Praha - Běchovice | 28.09.2025 | 88.7% | 182 |
| 4. | Birell Běh na 10 km Praha |
|
00:33:57 | Praha | 06.09.2025 | 84.7% | 179 |
| 5. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:34:03 | Pečky | 08.03.2025 | 88.9% | 180 |
| 6. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:34:16 | Pečky | 09.03.2024 | 90.7% | 184 |
| 7. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:35:08 | Pečky | 11.03.2023 | 86.5% | 174 |
| 8. | Lotharův běh |
|
00:42:49 | Děčín | 18.02.2023 | 93.3% | - |
| 9. | Palestra Kbelská 10 |
|
00:34:44 | Praha - Kbely | 06.11.2021 | 88.2% | 183 |
| 10. | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka |
|
00:34:48 | Pečky | 28.10.2021 | 88.3% | 177 |
| 11. | VitaSport desítka na Komárku |
|
00:53:27 | Horní Krupka | 08.07.2017 | 90.1% | 199 |
| 12. | Běh Rumburské vzpoury |
|
00:44:08 | Rumburk | 28.05.2017 | 95.9% | - |
| 13. | Ústecká VitaSport desítka |
|
00:37:48 | Ústí nad Labem | 04.03.2017 | 91.4% | 184 |
| 14. | Ústecká VitaSport desítka |
|
00:38:41 | Ústí nad Labem | 05.03.2016 | 89.1% | 179 |
| 15. | Ústecký VitaSport Maraton 10 km |
|
00:39:20 | Ústí nad Labem - Svádov | 15.11.2015 | 96.2% | - |
|
počet startů v kategorii: 15,
průměrný čas: 00:37:48 nejlepší čas: 00:33:43, Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka, 14.03.2026 (89.5%) |
|||||||


