Běžecké tabulky
21661 závodů
335951 závodníků
1731752 záznamů
335951 závodníků
1731752 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Adam Erdélyi, 1995, Crossfit Club Evolve, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | ČSOB Bratislava Marathon |
|
03:02:58 | Bratislava | 12.04.2026 | 80.0% | 167 |
| 2. | Vienna City Marathon |
|
03:28:34 | Vídeň, Rakousko | 21.04.2024 | 60.7% | 140 |
|
počet startů v kategorii: 2,
průměrný čas: 03:15:46 nejlepší čas: 03:02:58, ČSOB Bratislava Marathon, 12.04.2026 (80.0%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frühlingshalbmarathon |
|
01:25:18 | Vídeň, Rakousko | 29.03.2026 | 84.8% | 201 |
| 2. | Renault polmaratón |
|
01:24:30 | Bratislava | 06.04.2025 | 81.7% | 168 |
| 3. | Renault polmaratón |
|
01:26:56 | Bratislava | 07.04.2024 | 74.5% | 163 |
| 4. | Stellantis polmaratón |
|
01:30:25 | Trnava | 15.10.2023 | 84.0% | 159 |
| 5. | ČSOB Bratislava Marathon - polmaratón |
|
01:37:15 | Bratislava | 02.04.2023 | 70.1% | 141 |
| 6. | Leopoldilauf des LCC-Wien |
|
01:37:59 | Vídeň, Rakousko | 13.11.2022 | 71.0% | 130 |
| 7. | Bratislavský polmaratón |
|
01:34:03 | Bratislava | 03.04.2022 | 72.7% | 148 |
|
počet startů v kategorii: 7,
průměrný čas: 01:30:55 nejlepší čas: 01:24:30, Renault polmaratón, 06.04.2025 (81.7%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Telekom Night Run |
|
00:40:35 | Bratislava | 05.09.2026 | 77.5% | 161 |
| 2. | ČSOB Zimná séria MDŽ edícia |
|
00:39:30 | Bratislava | 08.03.2025 | 91.1% | 184 |
| 3. | Beh Slnečnicami 10km |
|
00:37:45 | Bratislava | 29.09.2024 | 98.9% | 217 |
| 4. | ČSOB Zimná séria Mikulášska edicia |
|
00:40:38 | Bratislava | 09.12.2023 | 78.4% | 167 |
| 5. | Mariánsky Štvanec |
|
00:45:06 | Marianka | 24.09.2023 | 80.7% | 177 |
| 6. | Telekom Night Run |
|
00:41:38 | Bratislava | 09.09.2023 | 73.4% | 151 |
| 7. | ČSOB Zimná séria MDŽ edícia |
|
00:42:22 | Bratislava | 11.03.2023 | 81.7% | 159 |
| 8. | ČSOB Zimná séria Valentínska edícia |
|
00:47:20 | Bratislava | 11.02.2023 | 68.5% | 138 |
| 9. | ČSOB Zimná séria Mikulášska edicia |
|
00:43:32 | Bratislava | 10.12.2022 | 74.6% | 156 |
| 10. | Královský beh |
|
00:44:54 | Králová pri Senci | 05.07.2022 | 79.0% | 132 |
|
počet startů v kategorii: 10,
průměrný čas: 00:42:20 nejlepší čas: 00:37:45, Beh Slnečnicami 10km, 29.09.2024 (98.9%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Národný beh Devín - Bratislava |
|
01:01:50 | Bratislava | 12.04.2015 | 55.0% | 103 |
| počet startů v kategorii: 1 | |||||||


