Běžecké tabulky
21643 závodů
335912 závodníků
1731283 záznamů
335912 závodníků
1731283 záznamů
Běžecké tabulky Běhej.com nejsou oficiálními tabulkami Českého atletického svazu a nemusí být tedy v souladu s jeho pravidly pro sledování statistik. U závodů, u nichž byly v době vkládání do tabulek k dispozici, obsahují tabulky reálné časy.
Samuel Machajdík, 1984, Chranenepracovisko.eu, SR
maraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | BMW Berlin Marathon |
|
03:55:22 | Berlín, Německo | 29.09.2024 | 52.4% | 76 |
|
počet startů v kategorii: 1,
průměrný čas: 03:55:22 nejlepší čas: 03:55:22, BMW Berlin Marathon, 29.09.2024 (52.4%) |
|||||||
půlmaraton
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:45:41 | Košice | 04.10.2026 | 64.8% | 130 |
| 2. | Banskobystrický polmaratón |
|
01:44:41 | Banská Bystrica | 06.06.2026 | 68.5% | 129 |
| 3. | Renault polmaratón |
|
01:44:49 | Bratislava | 12.04.2026 | 64.1% | 121 |
| 4. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:40:51 | Košice | 05.10.2025 | 65.8% | 136 |
| 5. | Renault polmaratón |
|
01:56:00 | Bratislava | 07.04.2024 | 55.8% | 96 |
| 6. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:51:30 | Košice | 01.10.2023 | 57.3% | 118 |
| 7. | Medzinárodný maratón mieru (polmaratón) |
|
01:57:11 | Košice | 02.10.2022 | 54.9% | 91 |
| 8. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:52:37 | Košice | 06.10.2019 | 60.0% | 104 |
| 9. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:48:48 | Košice | 07.10.2018 | 65.3% | 121 |
| 10. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:44:26 | Košice | 01.10.2017 | 67.2% | 129 |
| 11. | Renault polmaratón |
|
01:43:41 | Bratislava | 03.04.2016 | 64.4% | 118 |
| 12. | Heilbronner Halfmarathon |
|
01:49:43 | Heilbronn, Německo | 17.05.2015 | 65.0% | 114 |
| 13. | Renault polmaratón |
|
01:44:35 | Bratislava | 29.03.2015 | 59.8% | 117 |
| 14. | Medzinárodný maratón mieru (půlmaraton) |
|
01:45:16 | Košice | 05.10.2014 | 64.4% | 124 |
|
počet startů v kategorii: 14,
průměrný čas: 01:47:51 nejlepší čas: 01:40:51, Medzinárodný maratón mieru (polmaratón), 05.10.2025 (65.8%) |
|||||||
10 km přesně
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Majcichovská desiatka |
|
00:50:52 | Majcichov | 08.03.2026 | 60.9% | 65 |
| 2. | Beh pro pamäť národa |
|
00:50:01 | Bratislava Devínska Nová Ves | 17.05.2025 | 66.0% | 133 |
| 3. | Telekom Night run |
|
00:47:41 | Bratislava | 24.09.2016 | 63.7% | 126 |
| 4. | Telekom Night run |
|
00:49:20 | Bratislava | 12.09.2015 | 63.3% | 117 |
| 5. | Telekom Night run |
|
00:48:07 | Bratislava | 13.09.2014 | 67.9% | 130 |
|
počet startů v kategorii: 5,
průměrný čas: 00:49:12 nejlepší čas: 00:47:41, Telekom Night run, 24.09.2016 (63.7%) |
|||||||
ostatní
| závod | info | čas | místo | datum | % času vítěze | body | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Brněnský půlmaraton (čtvrtmaraton) |
|
00:50:29 | Brno | 18.04.2015 | 73.3% | 142 |
| 2. | Národný beh Devín - Bratislava |
|
00:57:17 | Bratislava | 12.04.2015 | 59.4% | 125 |
| počet startů v kategorii: 2 | |||||||


