Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » Pevné, ale odpružené boty

Pevné, ale odpružené boty

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

10 km: 0:39:00 (2020)
půlmaraton: 1:30:00 (2019)

check_drummer muž 28.03.2020 19:22:50

Ahoj, sháním nějaké boty, které jsou dostatečně odpružené, ale součaasně ne moc „měkké“, tedy pěnové (jako HOKA) bych raději nevolil – sice je mám ale přijdou mi, že odraz není dostatečně „pružný“ (mám 88 kilo, tempa běhám jak kdy, ale ta rychlejší lehce nad 4min/km) a rovněž mi přijde, že při dopadu v nich noha trochu „plave“. Takže bych raději něco „tvrdšího“, ale přesto dostatečně odpruženého – i z toho důvodu, že mám problémy s patou (bolest při odrazu). Jaké technologie odpružení prosím trh současně nabízí a které by mohly vyhovovat mým pořebám? Co např. gelové Asics? Chápu, že nejlepší je si je vyzkoušet, ale spíše abych vědět, na co bych se mohl zaměřit. (Cena nehraje tolik roli.) Děkuji za odpovědi.

Motto: Spojení jako "běž nakoupit" ukazují, že běh je stejně přirozený jako chůze.
Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.