Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Boty obecně » vivo barefoot vs fivefingers vs nike free run .......+ tip ?

vivo barefoot vs fivefingers vs nike free run .......+ tip ?

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

marigold muž 08.04.2018 15:50:20

zdravím z výše uvedených bot hodnotím na chození nejlépe barefooty 3 mm když je horko tak vás příjemně hřeje asfalt a celkově chodím narovnaný .

ale s během už jsem omezenější , každý kamínek mi fak bolí , rád běhám svižně a když přijde polňačka s kamínky , tak je to prostě nepříjemné .

fivefingery se mi špatně obouvaly už nevím co to bylo za typ ale stály kolem 4500 kč a ikdyž to bylo cool ty prsty , tak pohodlnější mi přišly barefooty .

ale nejlíp se mi běhalo v nike free run .

Líbilo se mi jak jsou lehké s jemnou síťovinou a měkkoučké a jdou ohýbat . To s většinou bot v obchodě nejde . Většnou jsou tvrdé a od pohledu nepohodlné .

mohl jsem si dovolit běhat víc dynamicky a rázně a necítil jsem že by se mi nějak oslabovaly nohy .

je tu taky někdo komu minimalistické boty na běhaní nesedí ????

avatar

marigold muž 08.04.2018 15:54:09

>> marigold, 08. 04. 2018 15:50:20

nebo rád bych viděl borce co s 3 mm barefootama sprintujou po ostrých kamínkách ?

nebo mě vyneste z omylu . nebo doporučte prosím nějaké pohodlné traily

avatar

marigold muž 08.04.2018 16:15:48

ještě dodám že právě plánuji koupi nových bot a zaujaly mi inovy jen se ve všech nevyznám . Nike se mi rozdrbaly na patách jsou to moje druhé a vydrží tak něco přes rok . Běhám převážně asfalt , polňačky , lesní cesty .

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.