Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » Nike plus Ipod - zasilani dat na nikeplus.com

Nike plus Ipod - zasilani dat na nikeplus.com

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

senus žena 18.06.2009 16:10:51

Zdravim :-)

Chtela bych poprosit o radu zkusenejsi uzivatele Nikeplus. Zalibila se mi predstava behani s nike plus, proto jsem si poridila, kit+nano+botky. Vse paradne fungovalo, byla jsem z toho nadsena a hned jsem si sla zabehnout aspon 3km, abyh to vyzkousela ;-) . Pak jsem ipod pripojila k itunes, kde byl dotaz k odeslani dat do nikeplus.com – zatrhla jsem ano, nasledne navstivit nikeplus – zatrhla jsem ano. Pak by se mela nekde objevit udajne tabulka s vysledky a ja bych je mela ulozit, ale nic takoveho se tam neobjevilo. Tak jsem dala rovnou registraci, kde jsem si vyplnila udaje o sobe. Ale hlasi mi to porad, ze mam odbehnuto 0.. Zkousela jsem hledat, jak tam ty udaje o behu zaslat.. v itunes je zaskrtnute „Automatically send wourkout data to nikeplus.com“ . Ikdyz dam pak tlacitko Visit – tvari se, ze se to nacita, ale itak porad nic.. premyslim, kde jsem udelala chybu. Uz jsem z toho byla po par hodinach zoufala, rozhodla jsem se restartovat cely ipod a vratit ho do puvodniho nastaveni. Opet jsem si nahrala nove skladby. Trochu jsem se v botech prosla, abych mela nejaky vykon,ktery bych se pokusila „nahrat“ na ty internetove stranky.. Ale opet stejna story, proste se to nechce odeslat. V itunes udaj o behu je, ale neumi se to asi „spravne“ pripojit k nikeplus.com.

Prosim, mohl by mi nekdo poradit – zda exituje nejeky postup? Pripadne kde se mi povedlo udelat chybu?

MOC Vam dekuji za radu.

Senus

avatar

ŠUMAVA

Celkem 21467 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:35:40 (2012)
půlmaraton: 1:19:55 (2013)
maraton: 2:53:31 (2017)

michaelv muž 27.06.2009 21:26:57

  1. navštívit stránky www.nikeplus.cz, zde se zaregistrovat (svůj email + heslo)
  2. připojit iPOD a otevřít iTUNES. V iTUNES je položka pro NIKE+ kde se vloží přihlašovací údaje (email + heslo)

[img]http://www­.nikeplus.tym­.cz/ipod.JPG[/im­g]

[b][u]CHTĚL JSEM PORADIT ale jsem nyní trochu zmatený, myslím že ZDE BÝVALA kolonka na vyplnění přihlášení do stránek NIKEPLUS.CZ pro synchronizaci a nyní ji nevidím.[/u][/b] KDO MÁ IPOD+NIKE+ ať hodí screen a poradí… já už si toto nepamatuji…

avatar

Divaricateman muž 15.04.2010 13:12:56

Ahoj mam poslední dobou problém s načtením dat do různých závodů na stránkách www.nikeplus.com. Načte se mi sice běh , kde se mi ukazuje 997, ale v těch různých závodech mám pořád 985 a né se to nějak hnout. A ty závody jsou stále živé. Stalo se to taky někomu? Další dotaz zní, zda se dá nějak dodatečně nahrát běh z ipodu. Několikrát se mi stalo, že jsem ipod zapomněl připojit a šel běhat zas další den a poté se mi načetl jen ten poslední den a ten předchozí běh už ne. Někde jsem tedy někdy na to něco četl, ale nemůžu to nikde najít. Tak jestli o tom někdo něco víte. Diky Michal

avatar

Bechyně

Celkem 336 km
Minulý měsíc 0 km
půlmaraton: 1:34:20 (2010)

zdedos muž 15.04.2010 18:30:04

Ahoj, k tomu druhému dotazu: když jsem měl odběhnuto více běhu bez přidání na net, tak jsem ty km vkládal přes itunes, kde je položka nike+ a vždy se mi všechny běhy načetly(schválně mrkni v ipodu do historie, jestli se ti ty běhy záhadně nepovedlo vymazat;)

avatar

Kosice

10 km: 0:52:57 (2011)
půlmaraton: 2:01:53 (2011)

kaifi žena 15.04.2010 18:31:58

…ad dodatecne nahrat beh

skus pozriet tu: „support forums“: http://forums.nike.com/message.jspa?… (je to EN, ak potrebujes CZ/SK daj vediet)

je tam popisane natiahnutie starsich behov a mne to aj fungovalo. jeden cas sa mi nechceli starsie behy natahovat – kvoli zlemu restartu ipodu, tak som ich musela nahrat podla tohto navodu ale odvtedy je to v pohode a aj ked sa na iTunes objavi len posledny beh na nike running stranke sa mi objavia vsetky, ktore sa natiahli.

Nalezené položky: 5 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.