Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
Index » Ostatní běžecké pomůcky » GPS záznamník

GPS záznamník

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
avatar

rorda8 muž 10.05.2009 01:56:27

Chci se zeptat, zda-li tady má někdo obyčejný GPS záznamník, něco jako Navilock EasyLogger, Holux GPSport 245 nebo GPS Explore 200 Sport Recorder, tzn. GPS modul s možností ukládání trasy a exportu do PC. Napište mi, prosím, vaše zkušenosti a proč jste si ho eventuelně vybrali. Díky.

avatar

Nymburk

Celkem 2830 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:41:42 (2009)
půlmaraton: 1:35:37 (2009)
maraton: 3:47:55 (2008)

dan67 muž 10.05.2009 21:38:54

Ahoj, používám Holux M-241 v malé kapsičce na paži. data poté nahraji do sporttracks.

nastavení mám na 1sekundu, přesnost je dostatečná. používám ho k měření trasy a zpětné kontrole tempa, při pár závodech po posloužil jako měřič mezičasů. 1 tužková nabíjecí baterka GB2700 vydrží více než týden, při 1hod. denně, možná i více, ale radši ji nabiju dříve

proč jsem si koupil tento model? protože mě zaujal článek na behej.com o podobném přístroji a tento byl k dispozici skladem a za rozumnou cenu v alze. A sporttester už jsem měl, takže jsem jen doplnil techniku. používám ho od vánoc, maximální spokojenost.

jinou možností je ale jít rovnou do nějakého gps sporttesteru, či polaru s footpodem. máš to v jednom přístroji a s průběžnou informací. Ale ta cena…

Moje verze SigmaPC15+Holux je pořád hoodně levnější.

Motto: http://dan1967.blogspot.com/
avatar

Litoměřice,Brno

Celkem 690 km
Minulý měsíc 0 km
10 km: 0:44:23 (2010)
maraton: 3:28:23 (2007)

mr.pohoda muž 11.05.2009 19:54:14

Já mám necelé dva měsíce Holux GPSport 245 převážně na kolo a je perfektní. Signál chytá i v taštičce pod sedlem a krásně mi zaznamená projetou trasu do mapy včetně převýšení. To je to, proč jsem záznamník chtěl. Navíc má výborný držák právě na kolo a ukazatel rychlosti jako pěkný tachometr s ručičkou. Na běhání to ale není, aktuální rychlost při zrychlování a zpomalování prostě gps správně měřit nemůže.

Motto: http://ski-map.net - nejlepší lyžařská mapa celé Evropy
Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.